despre brandul MoD- fara comentarii....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ba frate, atat cat au jucat, i-au dominat sau nu pe toti cu care erau in razboi?

da sau nu...atat ma intereseaza...
 

DeletedUser

mda...intradevar imi pare rau ca fac TDL-ul de ras...este un trib care merita mult mai mult credit decat ii se acorda, si de asemenea merita si jucatori mai buni ca mine...dar na...acuma hai sa iti scot si staticstica cealalta...de pe TW.net

cica eu sunt

daca poti sa imi arati un singur sat abandonat, daca poti sa imi arati vreun sat pierdut pe care nu l-am recuperat, daca poti sa imi arati vreun razboi al tribului meu in care eu nu am participat atata timp cat am fost activ...meriti un os...
trebuie sa recunosc...am luat si sate abandonate...era prima mea lume...ei bine shit happens...pacat ca am fost trimis la margine atunci...dar la comeback mi-am invatat lectia...fara abadonate...fara in-tribe...doar inamici, si neutrali...si cu cat mai greu sunt de luat, cu atat mai bine...nu cred ca am atacat mai mult de 3-4 inamici in toata cariera mea pe TW.net care sa fie mai mici decat mici...in schimb inamici de 2-3 pana la 7 ori mai mari, am avut din plin...si cu toate astea,la final, eu am iesit pe plus chiar daca plus-ul in unele cazuri reprezenta doar 2-3 sate...
nu are cu ce sa imi fie rusine...mi-am trait traiul pe TW/triburile...daca acuma arat asa cum arat...ei bine...shit happens...
cand o sa treci si tu prin ~1500 de atacuri simultan asupra ta si sa reusesti sa nu pierzi decat 1 singur sat in atacurile acelea,(pe care sa il recuperezi cateva ore mai tarziu) si sa ai ca suport decat 50000 de soldati, atunci sa vii sa imi spui mie cat de penibil sunt...

NU iubesc MoD-ul...doar apreciz valoarea si acord respect acolo unde trebuie acordat...si nu suport ipocrizenia si coplilasii care se dau mari intelectuali...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13868

talhare...eu nu aș da exemple...daca ma uit la tine
vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni L~D 29th July 2008 - 10:41:22 32
T-com Nimeni 18th August 2008 - 22:00:01 3,391
Nimeni T-com 27th August 2008 - 16:00:01 9,876
T-com X-TeaM 19th September 2008 - 19:00:02 56,565
X-TeaM X-TeaM 21st September 2008 - 01:00:02 71,175
X-TeaM TSL 23rd September 2008 - 22:00:02 75,497
TSL »T~W 01st October 2008 - 16:00:03 103,300
»T~W TSA 01st October 2008 - 19:00:01 103,813
...
si de iți numar satele pe care le-ai inobilat ...nu ești prea breaz
ai in jur la 2X nobilari interne
13 de barbari...doar ce am dat un ochii...
 

DeletedUser13868

hai să ne laudam , open mind..nu ințeleg ce vrei sa arați cu acea statistică
 

DeletedUser

numara satele :))) din cauza mea si a lui open mind.. 3 jucatori si-au sters contul ex: BRIGHT ; olimpic force; cracila...ce crezi ca am luat sate la pomana?? :)) . nu te uita in gradina altuia.. iar ce ai postat tu mai sus..a fost o vacantza ...si ce vrei sa zici prin aia?? vezi pune si rank-ul la agresor..vezi ca mi-au dat aia din MoD o gramada de sate la pomana.. vezi?


uite la templar assassin.. e mare zeu si asta.. vai viata lui.. http://ro.twstats.com/ro7/index.php?page=player&id=506008
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


frate, fara suparare...da cred ca nu faci diferentza dintre joc si forum...copilasii se pot da intelectuali pe forum...in joc pur si simplu isi fac treaba...ca doar asta e scopul jocului...
si sincer, nu am apucat sa citesc toate posturile din acest thread, dar ma indoiesc ca s-a dat vreun copilash intelectual pe aici...era o chestie generala...preferintzele mele, dat fiind ca va tot luati de ele, a trebuit sa le expun...
 

DeletedUser13868

talhare...te las in lumea ta , ca se pare ca nam cu cine discuta
bomber te rog sa numai postezi aici... lasa-i.....
 

DeletedUser13868

nu a zis nimeni ca ne credem zei, cand vad...ca una lume..sufera atat...
 

DeletedUser

Si totusi care-l legatura cu BRAND-ul celor din MoD ? (Care oricum nu mai exista pe aceasta Lumea din simplul motiv ca MoD nu mai exista... cred ca ar trebui inchis topicul sau cel putin mutat la OffTopic.. din simplul motiv ca acel trib nu mai exista.)
 

DeletedUser

open mind si talharul 7 sunt sub orice critica...sa ii baneze cineva pe astia..sau macar "inteligenta" lor
 

DeletedUser11501

open mind si talharul 7 sunt sub orice critica...sa ii baneze cineva pe astia..sau macar "inteligenta" lor

hm...banuiam eu ceva...acum mi-e clar.
niste tipi care nu suporta o opinie diferita de a lor...:(
in lipsa argumentelor le ramane doar "solutia finala"...:D
incep sa inteleg din ce in ce mai bine ce inseamna de fapt acest MoD;)
este permis asa ceva pe forum:confused:
a refuza dreptul la opinie al unei persoane:confused:
 

DeletedUser

am sters postul..inchei discutiile contradictorii aici:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hm...banuiam eu ceva...acum mi-e clar.
niste tipi care nu suporta o opinie diferita de a lor...:(
in lipsa argumentelor le ramane doar "solutia finala"...:D
incep sa inteleg din ce in ce mai bine ce inseamna de fapt acest MoD;)
este permis asa ceva pe forum:confused:
a refuza dreptul la opinie al unei persoane:confused:

atunci zi-mi tu argumente din care sa reiasa ca jucatorii MoD sunt lasi!!!
ti-am zis fiecare are dreptul la o opinie dar daca acuzi pe cineva e si normal sa aduci si cateva dovezi nu?
Ai dovezi iti dai seama ca noi nu mai putem sa ripostam dar la mintea ta incuiata nu ai cum sa-ti dai seama de asa ceva si o sa aberezi mereu,sau poate esti invidios ca nu ai cu ce te lauda...si nu inteleg pentru ce te zbati atat ce vrei tu de fapt sa demonstrezi ca tribul MoD nu a dominat lumea si la distanta destul de mare...plus ca am fost un trib pe cont propriu!

PS: astept dovezi prin care sa demonstrezi ca noi suntem lasi!!!(si nu ma mai lua cu renuntarea unor jucatori la joc din cauze personale)
 

DeletedUser

atunci zi-mi tu argumente din care sa reiasa ca jucatorii MoD sunt lasi!!!
ti-am zis fiecare are dreptul la o opinie dar daca acuzi pe cineva e si normal sa aduci si cateva dovezi nu?
Ai dovezi iti dai seama ca noi nu mai putem sa ripostam dar la mintea ta incuiata nu ai cum sa-ti dai seama de asa ceva si o sa aberezi mereu,sau poate esti invidios ca nu ai cu ce te lauda...si nu inteleg pentru ce te zbati atat ce vrei tu de fapt sa demonstrezi ca tribul MoD nu a dominat lumea si la distanta destul de mare...plus ca am fost un trib pe cont propriu!

PS: astept dovezi prin care sa demonstrezi ca noi suntem lasi!!!(si nu ma mai lua cu renuntarea unor jucatori la joc din cauze personale)
open mind... eu cred ca s-au plictisit astia.. s-au lasat de triburi.. ca e mai importata "real life", a dat gripa aviara peste unii; iar unii s-au luat dupa filmuletul lui Dread Lord (stergere de cont)....e chiar funny .. iar altii sunt amuzanti pe forumul extern...MoD= funny kids, emo kids ( ca si-au dat stergere de cont ) :D
 

DeletedUser7708

LOL, ce glumă proastă ai putut băga. Eek! anunţase că se lasă, iar vreo 10 mesageri veniseră pe L7 pentru el, când a anunţat că se lasă s-au lăsat şi ei, în niciun caz nu s-a dat delete din cauza unui filmuleţ care a făcut spam inutil pe forum.
 

DeletedUser

LOL, ce glumă proastă ai putut băga. Eek! anunţase că se lasă, iar vreo 10 mesageri veniseră pe L7 pentru el, când a anunţat că se lasă s-au lăsat şi ei, în niciun caz nu s-a dat delete din cauza unui filmuleţ care a făcut spam inutil pe forum.
auzi.. tu nu mai faci parte din MoD ... dute ca esti bolnavior.. te-ai retras... :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus