despre brandul MoD- fara comentarii....

Discuție în 'arhiva' creată de miss piggy, 29. Aug 2008.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. open mind

open mind member

de pe locul 1 pe pozitia 5 in cateva zile.....trib de aventuristi;)

ZEII coboara vertiginos de pe culmile pe care au avut o existenta efemera
    pfffff...:)

2. In maxim 10 min o sa iti dea cineva din MoD sau un fan MoD un reply in care iti spune ca au dat multi stergere de cont ca sunt prea buni pentru lumea asta si s-au plictisit de ea neavand pe cine sa mai cucereasca....

3. open mind

open mind member

da
    cucerisera tot ce era de cucerit
    colegule...cand o sa incepem sa pierdem sate aplicam si noi reteta MoD...ce zici?!

4. ksi225

ksi225 member

Diferenta e ca noi nu am scazut ca ne-au luat dusmanii satele:), din alte motive spuse de colegii mei de multe ori pe forum, nu are rost sa le mai zic inca odata.

Open mind, gandeste si tu de 2 ori inainte sa postezi ceva, gandeste logic, ca doar tu esti OPEN MIND:)

Zbye "sclavilor" vorba colegului hitokiri=))

P.S.: pentru cei fara simtul umorului: e o gluma!

5. open mind

open mind member

Motivele le cunoaste de acum toata planeta...ce planeta ..toata galaxia...
    -gripa dfaviara
    -lipsa de sate de cucerit
    -neplata facturii la furnizorul de internet
    -lipsa timpului din cauza studiilor inalte de dezvoltare a limbajului suburban
    etc.etc.etc.....:)

sunt convins ca motive se vor mai gasi;)

6. ksi225

ksi225 member

Eu ce ti-am recomandat? Gandeste-te nu de 2 ori, de 3,4,5,...,10 ori inainte sa scri ceva, m-am lamurit nu prea dai dovada de "open mind", din contra:)

7. martzian

martzian member

pentru postari jignitoare repetate, pentru limbaj mereu neadecvat, si pentru lipsa de respect aratata constant de acest jucator comunitatii de playeri de pe triburile, propun adminilor banarea definitiva a acestui jucator pe forumul triburile.

8. dfa1

dfa1 member

Propun banarea definitivă a extratereştrilor. Aici ne jucăm oameni între oameni nu arătări de pe Marte :D

9. Mogul88

Mogul88 member

suntem pe un forum public, iar radhokoo ala da dovada de lipsa de respect fata de noi toti. daca vrea sa injure sa mearga in padure. Se vede ca ii nascut in munti si crescut in padure. Iar comentu anterior a lui dfa ii de aseamena de prost gust. Prin asemenea comenturi dati dovada ca aveti 2 clase(ca trenul)

10. dfa1

dfa1 member

E treaba ta dacă nu ştii să interpretezi o glumă. Ţi se pare că am încălcat vreo regulă?

11. Mogul88

Mogul88 member

ma refeream la rhadoko,oameni ca el ar trenui banati de pe forum,chestia asta spune defapt cum ii si in realitate. De ce nu puteti sa va spuneti opinia si gata,are fiecare dreptu asta, trebuie neaparat sa ne jugnim si sa ne injuram. Nu mi se pare normal sa procedam asa in sec XXI, intr-o tara civilizata

12. dfa1

dfa1 member

Iar comentu anterior a lui dfa ii de aseamena de prost gust. Prin asemenea comenturi dati dovada ca aveti 2 clase(ca trenul)

Ba te refereai la mine.

13. Mogul88

Mogul88 member

ma refer la toti cei care nu stiu sa pastreze conversatile in limita bunului simt.

14. ce ma?? ai trecut in clasa a III-a si acuma faci glume?? vezi ca esti in plus pe Lumea 7

15. dfa1

dfa1 member

Eu n-am rămas repetent ca tine.

16. On-topic!! Considerati ca ati fost avertizati toti

17. rhadookoo

rhadookoo Banned In Vacanta

De-asta nu mai pot eu! Si oricum.. Nu trebuie sa ai tu grija mea.. Pentru ce am facut pana acum, recunosc, imi merit inca o vacanta de 2 saptamani.. Macar merita.. Am reusit sa fac anumiti playeri sa isi descopere o parte de creier pe care pana acum nu stiau ca o au!

Oricum mai am un cont banat definitiv..

Apropos.. Tocmai ai sfidat moderatorii.. Ai postat cu dimensiunea aia pentru chiori adresandu-te chiar lor.. Tu, respectuosule..

Iti urez succes, Martzian, tie in noua ta cariera de moderator pe care constat ca vrei sa o posezi!

p.s. In cazul asta as incendia forumul..

Ultima editare: 22. Noi 2008
  18. amon-ra2h

amon-ra2h member

@offtopic se poate inchide topicu ??
    din moment ce MOD sa dezfintat ..cel de aku e doar o copie nereusita

19. Nu se mai vorbeste de suficiente pagini despre "brandul MoD" si nici o tentativa in sensul asta nu a mai aparut. Prin urmare, topicul se inchide.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.