despre brandul MoD- fara comentarii....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11501

Ala care zicea ca MoD nu a scos niciun trib puternic, Mda .BURN. si -sL- erau in top5 si top10 cand au inceput razboiul cu MoD, acu unde sunt? La pascut=)) Asa ca shht, cu cat comentati mai mult cu atat aratati ca obsesia voastra fata de MoD a fost si este imensa:)

de pe locul 1 pe pozitia 5 in cateva zile.....trib de aventuristi;)

ZEII coboara vertiginos de pe culmile pe care au avut o existenta efemera
pfffff...:)
 

DeletedUser

In maxim 10 min o sa iti dea cineva din MoD sau un fan MoD un reply in care iti spune ca au dat multi stergere de cont ca sunt prea buni pentru lumea asta si s-au plictisit de ea neavand pe cine sa mai cucereasca....
 

DeletedUser11501

da
cucerisera tot ce era de cucerit
colegule...cand o sa incepem sa pierdem sate aplicam si noi reteta MoD...ce zici?!
 

DeletedUser3547

de pe locul 1 pe pozitia 5 in cateva zile.....trib de aventuristi;)

ZEII coboara vertiginos de pe culmile pe care au avut o existenta efemera
pfffff...:)

Diferenta e ca noi nu am scazut ca ne-au luat dusmanii satele:), din alte motive spuse de colegii mei de multe ori pe forum, nu are rost sa le mai zic inca odata.

Open mind, gandeste si tu de 2 ori inainte sa postezi ceva, gandeste logic, ca doar tu esti OPEN MIND:)

Zbye "sclavilor" vorba colegului hitokiri=))


P.S.: pentru cei fara simtul umorului: e o gluma!
 

DeletedUser11501

Diferenta e ca noi nu am scazut ca ne-au luat dusmanii satele:), din alte motive spuse de colegii mei de multe ori pe forum, nu are rost sa le mai zic inca odata.


Motivele le cunoaste de acum toata planeta...ce planeta ..toata galaxia...
-gripa dfaviara
-lipsa de sate de cucerit
-neplata facturii la furnizorul de internet
-lipsa timpului din cauza studiilor inalte de dezvoltare a limbajului suburban
etc.etc.etc.....:)

sunt convins ca motive se vor mai gasi;)
 

DeletedUser3547

Motivele le cunoaste de acum toata planeta...ce planeta ..toata galaxia...
-gripa dfaviara
-lipsa de sate de cucerit
-neplata facturii la furnizorul de internet
-lipsa timpului din cauza studiilor inalte de dezvoltare a limbajului suburban
etc.etc.etc.....:)

sunt convins ca motive se vor mai gasi;)

Eu ce ti-am recomandat? Gandeste-te nu de 2 ori, de 3,4,5,...,10 ori inainte sa scri ceva, m-am lamurit nu prea dai dovada de "open mind", din contra:)
 

DeletedUser

Comentarii dintre cele mai idioate!

Pupincuristii dracului si "politicieni" de rahat ce sunteti!

Ati milogit invitatii in MoD, ati sustinut cu tarie ca MoD e un trib mare si acum o dati la intors de parca voi ati fost aia care v-ati luptat de la inceput si v-ati spart baxuri de tigari sa invingeti cel mai bun trib de pe 7.

De ce?

Pai trecand pe langa faptul ca sunteti niste cretini care de 2 saptamani au descoperit forumul extern, acum vreti sa va scoateti si eroi!

De ce MoD-ul a stat 3 luni de zile pe locul 1? Pentru ca e un trib de n00bi? Spuneti lucrurilor pe nume si recunoasteti cine v-a condus serverul!

E firesc sa soseasca si finalul unui trib din diferite cauze, dar va asigur ca niciun "erou" care posteaza pe aici nu are vreun merit!

Eroii sunt cei care tac si fac, nu cei care fac si se lauda inzecit!

In concluzie, laudati-va, sa va ia dracu!

Si daca aveti chef de caterinca si injuraturi de mame, id-ul meu de mess este "rhadookoo". Va astept cu placere! Dar sunteti prea slabi, nici macar caterinca nu se invata la coada vacii, cu toate ca va chinuiti din rasputeri..:eek:



pentru postari jignitoare repetate, pentru limbaj mereu neadecvat, si pentru lipsa de respect aratata constant de acest jucator comunitatii de playeri de pe triburile, propun adminilor banarea definitiva a acestui jucator pe forumul triburile.
 

DeletedUser7708

Propun banarea definitivă a extratereştrilor. Aici ne jucăm oameni între oameni nu arătări de pe Marte :D
 

DeletedUser15358

suntem pe un forum public, iar radhokoo ala da dovada de lipsa de respect fata de noi toti. daca vrea sa injure sa mearga in padure. Se vede ca ii nascut in munti si crescut in padure. Iar comentu anterior a lui dfa ii de aseamena de prost gust. Prin asemenea comenturi dati dovada ca aveti 2 clase(ca trenul)
 

DeletedUser7708

suntem pe un forum public, iar radhokoo ala da dovada de lipsa de respect fata de noi toti. daca vrea sa injure sa mearga in padure. Se vede ca ii nascut in munti si crescut in padure. Iar comentu anterior a lui dfa ii de aseamena de prost gust. Prin asemenea comenturi dati dovada ca aveti 2 clase(ca trenul)

E treaba ta dacă nu ştii să interpretezi o glumă. Ţi se pare că am încălcat vreo regulă?
 

DeletedUser15358

ma refeream la rhadoko,oameni ca el ar trenui banati de pe forum,chestia asta spune defapt cum ii si in realitate. De ce nu puteti sa va spuneti opinia si gata,are fiecare dreptu asta, trebuie neaparat sa ne jugnim si sa ne injuram. Nu mi se pare normal sa procedam asa in sec XXI, intr-o tara civilizata
 

DeletedUser7708

ma refeream la rhadoko,oameni ca el ar trenui banati de pe forum,chestia asta spune defapt cum ii si in realitate. De ce nu puteti sa va spuneti opinia si gata,are fiecare dreptu asta, trebuie neaparat sa ne jugnim si sa ne injuram. Nu mi se pare normal sa procedam asa in sec XXI, intr-o tara civilizata

Iar comentu anterior a lui dfa ii de aseamena de prost gust. Prin asemenea comenturi dati dovada ca aveti 2 clase(ca trenul)

Ba te refereai la mine.
 

DeletedUser15358

ma refer la toti cei care nu stiu sa pastreze conversatile in limita bunului simt.
 

DeletedUser

Iar comentu anterior a lui dfa ii de aseamena de prost gust. Prin asemenea comenturi dati dovada ca aveti 2 clase(ca trenul)

Ba te refereai la mine.

ce ma?? ai trecut in clasa a III-a si acuma faci glume?? vezi ca esti in plus pe Lumea 7
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

On-topic!! Considerati ca ati fost avertizati toti
 

DeletedUser7039

martzian a spus:
pentru postari jignitoare repetate, pentru limbaj mereu neadecvat, si pentru lipsa de respect aratata constant de acest jucator comunitatii de playeri de pe triburile, propun adminilor banarea definitiva a acestui jucator pe forumul triburile.

De-asta nu mai pot eu! Si oricum.. Nu trebuie sa ai tu grija mea.. Pentru ce am facut pana acum, recunosc, imi merit inca o vacanta de 2 saptamani.. Macar merita.. Am reusit sa fac anumiti playeri sa isi descopere o parte de creier pe care pana acum nu stiau ca o au!

Oricum mai am un cont banat definitiv..

Apropos.. Tocmai ai sfidat moderatorii.. Ai postat cu dimensiunea aia pentru chiori adresandu-te chiar lor.. Tu, respectuosule..

Iti urez succes, Martzian, tie in noua ta cariera de moderator pe care constat ca vrei sa o posezi!

p.s. In cazul asta as incendia forumul..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11051

@offtopic se poate inchide topicu ??
din moment ce MOD sa dezfintat ..cel de aku e doar o copie nereusita
 

DeletedUser

Nu se mai vorbeste de suficiente pagini despre "brandul MoD" si nici o tentativa in sensul asta nu a mai aparut. Prin urmare, topicul se inchide.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus