Despre fair-play - NewAge

  • Autor subiect Antananaric
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

vai catzeilor vati ajuns si voi acum in trib mamut sa faceti pe batman si robin , voi 2 sunteti buni pentru a roade carnea moarta de pe calcai nimic mai mult , prima oara invatati si voi putin jocu asta apoi vorbim de la egal la egal pana atunci schhh

asa ca pentru mai multe detalii doyarule apeleaza la johaness , o sa te lamureasca el ce si cum
 

DeletedUser

auzi mai raulica,tu intotdeauna cum ti-am mai zis te bagi ca musca-n lapte...tot o arzi aici de parca tu ai fi prichuliciul de pe Lumea 1....vorbesti pe nas si cum ti-am mai zis mai vezi-ti de-ale tale.....tu in afara de-a linge in stanga si-n dreapta nu esti in stare,vrb de mine desi nu ai avut niciodata tangente cu mine pe harta,si crede-ma tare rau imi pare...daca erai in zona mea de multa vreme te mancam la micul dejun....papagali ca tine sunt de domeniul trecutului.....pentru cunoscatori care citesc pe aici,esti exact genul lui agata si mai era unul carismaticul care s-au prapadit de mult,doar ca erau mari si tari la mesaje ca si tine,ca pe harta erau niste priculici care nu erau in stare sa sparga un sat,innobilau interne si barbare cat ii tineau si vorbeau urat cu toata lumea...
 

DeletedUser13059

auzi mai raulica,tu intotdeauna cum ti-am mai zis te bagi ca musca-n lapte...tot o arzi aici de parca tu ai fi prichuliciul de pe Lumea 1....vorbesti pe nas si cum ti-am mai zis mai vezi-ti de-ale tale.....tu in afara de-a linge in stanga si-n dreapta nu esti in stare,vrb de mine desi nu ai avut niciodata tangente cu mine pe harta,si crede-ma tare rau imi pare...daca erai in zona mea de multa vreme te mancam la micul dejun....papagali ca tine sunt de domeniul trecutului.....pentru cunoscatori care citesc pe aici,esti exact genul lui agata si mai era unul carismaticul care s-au prapadit de mult,doar ca erau mari si tari la mesaje ca si tine,ca pe harta erau niste priculici care nu erau in stare sa sparga un sat,innobilau interne si barbare cat ii tineau si vorbeau urat cu toata lumea...

vrei sa vin in zona ta ? stai linistit vin cu placere , probleme ii ca nu poti face nimic , este aliata;) daca vrei sa imi faci ceva trebe sa o rupi asa ca nu mai suferi atat si veziti de noobi tai de acolo ;) ca sa mai sti ceva raul82io vs newage , asta ar fi un razboi echilibrat dar circ vs newage se numeste macel ;)

Parte 1:
Jucători: raul82io
Parte 2:
Triburi: Legio, RY, SOF

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 411
Tabăra 2: 58
Diferență: 353

chart


mwai... tu pentru mine esti flavius7 ;)
asa ca momentan newage este exact tribul stil MORCOV , adica : se curata , se taie marunt si se pune la fiert ...

iar de ce spune baghe miserupia si de ce spune orice la fel miserupia , comprende ?
 

DeletedUser

o intrebare: de ce accentuezi 'miserupia' repetand acest cuvant? Pentru ca e si scris gresit
 

DeletedUser

vezi cat de n..b esti,eu faceam referire la persoana ta nu la Circ si tu deja o arzi cu NewAge,mai bine te abtii ca numai tampenii scrii...carcotasule
 

DeletedUser13059

o intrebare: de ce accentuezi 'miserupia' repetand acest cuvant? Pentru ca e si scris gresit

Editat TT

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va rog sa pastrati decenta in postari. Eventualele dezacorduri vi le puteti exprima pe harta.
 

DeletedUser

bine zici aldana,din pacate cand vad cate un destept care posteaza doar de dragul de a fi bagat in seama imi vine greu sa nu-i raspund (asta e off topic)

On topic aldana daca tot ai trecut cu vederea pe aici consider dupa parerea mea ca poti inchide aceasta tema,respectivului care a deschis aceasta tema i s-a dat un raspuns la nelamuririle lui :)
cat despre Fair play-ul NewAge nu e nici mai presus si nici mai prejos decat a celorlalte triburi existente la ora actuala pe harta :D

P.S : felicitari pentru "post" :) si fii mai ingaduitoare cu noi,ne mai ciondanim noi pe aici pe extern dar in limitele bunului simt,si asa e cam saracacios externul Lumii 1 ...cateodata :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ok, daca nu mai aveti completari de adus topicului acestuia, il voi inchide.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus