despre mod de joc... al unora

DeletedUser

dragi jucatori,

nu am nimic de comentat asupra modalitatii de joc al unor triburi, dar va ofer mai jos o viziune a unui trib din lumea 20: santaj, fraiereala si eterna pb a sitter-ului care nu mi se mai pare deloc o solutie. ar trebui facut ceva impotrva acestei facilitati.
e un joc, dar un dram de reguli ar trebui sa existe.

am fost in tribul vostru o zi.
dupa ce a stat sitter cultul o noapte, s-a gandit probabil ca e mai frumos daca ma farmezi tu.
e bine ca mi-ai trimis mesajul asta, sa-l pot pune pe forum, sa vada lumea ce hal sunteti.
eu joc de mult, dar asa oameni de nimic ca tine si ca cei din tribul vostru n-am vazut.
vino si ma farmeaza. iti garantez ca o sa ai de lucru mereu.
in plus, va fac imaginea praf. deja imi scriu jucatorii si-mi cer coordonatele tale si ale cultul-ui. pot sa le dau, nu?

:)))))
R.L.X. Company astăzi la ora 14:32
Sal , ar fi frumos din partea ta daca miai da 500 fiecare pe zi daca imi dai nu te mai fermez si te bag in trip pe raspunderea mea,vrei?
crisbo astăzi la ora 12:58
tocmai imi consum resursele

tu oricum vii mereu pt doar 50 argila. acum is prea multe pt tine. pot sa ti le trimit daca esti prea obosit. sau poate vrei sa faci in continuare puncte false pe offense.... sau poate in tribul vostru de nenorociti ati decis ca e cazul sa va dati mari unul altuia cu atacurile de azi....

cultul mai fraiereste jucatori? am pus maniera voastra de joc pe forumul general, sa va stie toata lumea.
 

DeletedUser

in plus, daca daca ma mai santajeaza, nu ma mai obosesc sa rezist. inchid contul asa am facut si acum 3 ani, impreuna cu alti jucatori, pt alte pb care s-au rezolvat dupa 1 an.

greu, dar a meritat. pana exista un control si reguli clare. nu ma las.
 

DeletedUser

din cate observ eu baiatul asta e foarte nemultumit pentru ca aia de acolo il farmeaza.off regulile astea nu sunt bune de nimic,cum sa fie posibil sa te farmeze cineva :(
cata nedreptate :eek:
 

DeletedUser

:))))

@mircea : parca trebuia sa primesc ceva mesaj de la tine,pe 20...
 

DeletedUser

:D
ce inseamna perceptiile. cu cat sunt mai diferite, cu atat mai ...diferite.

nu farmarea ma deranjeaza ci faptul ca optiunea sitter e folosita aiurea.
depinde de caracterul omului desigur.... iar la jucatorii romani asa inteleg. de ce nu ma ataca serios?

raspins... pt ca nu poate, dar, vrea puncte.
multumesc oricum de ffed-back
 

DeletedUser

:D
ce inseamna perceptiile. cu cat sunt mai diferite, cu atat mai ...diferite.

nu farmarea ma deranjeaza ci faptul ca optiunea sitter e folosita aiurea.
depinde de caracterul omului desigur.... iar la jucatorii romani asa inteleg. de ce nu ma ataca serios?

raspins... pt ca nu poate, dar, vrea puncte.
multumesc oricum de ffed-back

Pai daca dai sitter aiurea asa patesti...
 

DeletedUser

pai daca unii impun ca si conditie asta in trib, iar GO sunt de acord...

cred ca nu prea ne intelegem ca punct de vedere...gameristic... slava Domnului ca e asa:rolleyes:
 

DeletedUser

Man, o faci pe raspunderea ta cum sa zic :p Daca ti-a cerut sitter si a atacat de pe contul lui, poti sa depui ticket. Macar de postai in forumul care trebuie...
 

DeletedUser6558

Înţeleg că nu se cere limba română, dar atunci, domnilor mozi, scoateţi din regulament chestia asta, pentru ca unii guguştiuci ca mine să nu mai atace moderatorii pe motiv că titlurile topicurilor nu sunt corecte gramatical. Citat: "despre mod de joc... al unora". Despre "modul" de joc...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus