Despre razboaie...

DeletedUser29445

Intru pe cont si bag deff pe barbare, sa vad atunci ce mai iei :D
 

DeletedUser30628

da trebuie sa te loghezi ca sa imi poti baga deff pe barbare :D:D:D asa ca ,eu ma voi lupta cand tu dormi :D:D:D
 

DeletedUser

Sa mai facem un update daca tot a inceput tzepes, ca e cam plictiseala pe aici! :)


Parte 1:
Triburi: Grupul
Parte 2:
Triburi: zZz, XxX

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 8
Diferență: 37

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 243,156
Tabăra 2: 37,330
Diferență: 205,826

chart
Parte 1:
Triburi: Grupul
Parte 2:
Triburi: zZz, XxX

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 41
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 361,082
Tabăra 2: 283,383
Diferență: 77,699

chart

Iată și un răspuns din partea celor din zZz si xXx
 

DeletedUser44410

Prevad o confruntare interesanta intre zzz si Grupul.. bineinteles asta pana cand vor intra anonymus pe fir...Acum insa depinde alaturi de cine si impotriva cui
 

DeletedUser523

Mai eu vreau sa stiu de ce am vazut din inaltul turnurilor mele de veghe, spionii zZz cum incercau sa se furiseze tiptil, subtil, la mine in sate -?- In loc sa incercati sa-l spionati pe baubau ca el are mai multe sate si aveti de unde alege, voi tocmai pe mine m-ati gasit, mai -?-
 

DeletedUser29445

Nu fi asa sigur mefi, chiar daca cei din Anonym nu sau bagat inca in Hora.
Cei din zzz au sansa lor. Au o sansa. Nu trebuie sa ii subestimam pe cei din zzz. La inceputul razboiului nu ma asteptam sa atace asa de bine si uite ca au luat ceva sate de la cristi.

Succes celor 3 triburi ramase (in cursa).
 

DeletedUser42606

ii rup anonimii pe zzz:)))

Rup oase sau ce rup?

Din cate stiu eu..... pe joc nu prea poti rupe mai nimic,poate imi demostrezi tu cum poti rupe ceva aici.astept cu drag!

Aaaa k te poti rupe in figuri cum faci tu acum e alta treaba :p dar probabil o sa ramai doar "figurant"
 

DeletedUser34110

esti nub????e parerea mea,nu trebuie sa iti demonstrez eu tie nimic
iti va demonstra harta!
 

DeletedUser43412

daca tot ti-ai spus parerea vino si cu argumente.. chiar daca cei din zzz/xxx nu sunt "vedete" precum cei din -?-
1 vs 1 castig ar avea -?- dar jocu se numeste triburile. adica trib vs trib, iar cu o conducere si organizare buna s-ar putea sa apara si surprize
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
daca tot ti-ai spus parerea vino si cu argumente.. chiar daca cei din zzz/xxx nu sunt "vedete" precum cei din -?-
1 vs 1 castig ar avea -?- dar jocu se numeste triburile. adica trib vs trib, iar cu o conducere si organizare buna s-ar putea sa apara si surprize


Colegu`, daca anonimii ar intra in acest razbel, indiferent de parte, s-ar dezechilibra si probabil s-ar termina mult mai repede. E mai misto sa stai pe bara si sa incurajezi cand pe unu`, cand pe altu`. De ce sa se strice ceva atat de fain -?-
Pana acum s-a atacat de ambele parti, si fiecare tabara a aratat ca poate castiga razboiul, de acum inainte fiecare trib trebuie sa-si tinteasca adversarii vulnerabili si aici intervine conducerea.

In ceea ce priveste "vedetele" din anonimi, joaca fiecare cu alte nume tocmai pt a nu fi vedete. Este o contradictie in termeni, vedete si anonimi, nu ti se pare -?-
Rog pe cei implicati in razboi sa ignore partea a doua a mesajului meu. :D
 

DeletedUser30628

anonymi se bat cu barbarele,asa ca nu ii mai implicati pe ei in vreun razboi :cool:
 

DeletedUser42593

Colegu`, daca anonimii ar intra in acest razbel, indiferent de parte, s-ar dezechilibra si probabil s-ar termina mult mai repede. E mai misto sa stai pe bara si sa incurajezi cand pe unu`, cand pe altu`. De ce sa se strice ceva atat de fain -?-
Pana acum s-a atacat de ambele parti, si fiecare tabara a aratat ca poate castiga razboiul, de acum inainte fiecare trib trebuie sa-si tinteasca adversarii vulnerabili si aici intervine conducerea.

In ceea ce priveste "vedetele" din anonimi, joaca fiecare cu alte nume tocmai pt a nu fi vedete. Este o contradictie in termeni, vedete si anonimi, nu ti se pare -?-
Rog pe cei implicati in razboi sa ignore partea a doua a mesajului meu. :D

Salut :)
Cred ca este o tripla alianta formata din Grupul / Trib / -?-.
Razboi declarat observ decat cu Grupul dar cei din -?- l-au sprijinit pe W.Heisenberg la organizat si cred ca o sa faca jocurile celor din Grupul mai mult ca sigur. Altfel era dezintegrat :)
zZz au si ei vedetele lor, asta ca sa raspundem si celor care se temeau ca nu exista in acel trib nimeni care sa aiba un ** mai gros :)
Numai ca nu mai dau asa multa atentie acestei lumi...o fi perioada asta de sarbatori de vina sau alte chestii.
Oricum, este o lupta frumoasa observ pana acum...statisticile intre zZz si Grupul s-au echilibrat foarte mult si o sa vedem batalii frumoase si de acum incolo intre cele 2 triburi...Grupul au un mare plus ca ii tin alte 2 triburi cu defensiva...altfel nu ar rezista in fata ofensivei celor din zZz.
Sa vedem statistici noi...tare sunt curios sa vad noutatile.
Cya !
 

DeletedUser30628

da auzi putin,crezi ca anonymii joaca ca ''fabrica de deffence'' pentru aliati???? iti zic eu ca nu'i asa…si heisenberg nu cred ca a primit deffence de la noi,sigur doar de la colegii lui…ca de la noi,nu…

nu stiu daca la cineva din anonym a cerut deffence,dar eu ca am contu langa el nu mi'a cerut o lance :)
asa ca schimba-ti putin ideea ca anonymi ii tin in deffence pe cei din Grupul :)
 
Sus