Despre razboaie...

DeletedUser42606

da auzi putin,crezi ca anonymii joaca ca ''fabrica de deffence'' pentru aliati???? iti zic eu ca nu'i asa…si heisenberg nu cred ca a primit deffence de la noi,sigur doar de la colegii lui…ca de la noi,nu…

nu stiu daca la cineva din anonym a cerut deffence,dar eu ca am contu langa el nu mi'a cerut o lance :)
asa ca schimba-ti putin ideea ca anonymi ii tin in deffence pe cei din Grupul :)

iti zic eu sigur k a venit deff de la anonimus catre W.Heisenberg.Iti zic si cine daca vrei pt ca tocmai ce luasem un sat de la el si venea sprijin de la cineva din anonimus.
 

DeletedUser30628

s'au facut cred niste invitatii,ca atunci cand m-am dus eu la somn…era totu in regula…cand m-am trezit am vazut ca au fost recrutati niste nubi la noi :confused::confused::confused:
 

DeletedUser42530

ca pe fiecare speciala exista o surpriza , pentru mine era ceva de asteptat dupa discutiile de pe forum , prea multi oameni sufera de grandomanie si dau detalii inainte de a se intampla ceva :D

asa a fost sa fie, oricum sunt curios daca va mai exista vreo alta surpriza -?-:confused:

Bafta ambelor tabere , cel mai bun sa castige :)
 

DeletedUser30628

recrutari din zzz…si de revelion sarbatorim impreuna inchiderea lumii si gata :)))))))))))
 

DeletedUser42593

Atentie mare schimbare pe harta! :D

Oare cine a produs aceasta surpriza -?-


Da :)
Nu este nici o surpriza. Inca o data se intareste ideea ca doar prin plus de "numar" si nu prin calitate ei pot castiga lumea...
Grupul si-au pierdut total identitatea prin miscarea asta.
-?- se vor folosi de ei ca sa tina sub presiune pe cei din zZz.
Trib sunt "SUB PAPUC SRL" la fel ca cei din Grupul.
In fine...cred ca s-a cam jucat lumea asta deja.Slabe sperante sa faca ceva zZz ca sa schimbe ierarhia.
 

DeletedUser34110

Nu stiu voi cum vedeti sau ati vazut situatia de pe harta...pt mine era clar ca se va ajunge aici,nu degeaba am si zis ca anonimii ii macina pe zzz.
Nu cred ca grupul si-a pierdut vreo identitate,miscarea asta am prevazut-o cam din prima saptamana a acestei lumi.ambele conduceri se stiau foarte bine,prieteni si de-o parte si de alta.
Cel mai bun sa castige:)))
 

DeletedUser39457

Faceti-ma si pe mine sa inteleg,estea ereau vedetele de care tot ziceati voi?:))))
pfff,am ajuns sa o vad si pasta:)....Trebuie sa recunosc, periculosi rau astia din ? =))))
 

DeletedUser42593

Faceti-ma si pe mine sa inteleg,estea ereau vedetele de care tot ziceati voi?:))))
pfff,am ajuns sa o vad si pasta:)....Trebuie sa recunosc, periculosi rau astia din ? =))))

"Vedete" doar cu numele...cu actiuni morale si demne de luat in considerare pauza :)
Mi-ar fi rusine sa mai ies in public pe aici in numele lor...
Dar uite asa se castiga o lume de genul...sa nu mai spunem de multi'conturile innobilate intern in -?- si Grupul ca stie toata lumea.
 

DeletedUser

Daca au fost jucatori luati intern au fost jucatori care sau lasat de aceasta lume nu multiacount. Hai sa nu aruncam cu vorbe doar ca sa spunem ceva si mai ales de ciuda ca nu puteti face nimic. Acest joc din cate stiu eu se joaca si cu diplomatie nu numai atacand ca niste barbari.... A reusit si zzz sa faca o actiune frumoasa si acum credeti ca ati realizat marea cu sarea? sa nu uitam ca noi am catigat k-ul de2ori mai repede cai voi si cu de 2 ori mai putini jucatori... asa ca valoarea sa vazut la inceput cat despre viitor vom vedea cat de mare o sa aveti gura cand va incepe adevaratu razboi.

Pana atunci sarbatorii fericite si un an nou fericit.
 
Scor reacție
98
Nu stiu voi cum vedeti sau ati vazut situatia de pe harta...pt mine era clar ca se va ajunge aici,nu degeaba am si zis ca anonimii ii macina pe zzz.
Nu cred ca grupul si-a pierdut vreo identitate,miscarea asta am prevazut-o cam din prima saptamana a acestei lumi.ambele conduceri se stiau foarte bine,prieteni si de-o parte si de alta.
Cel mai bun sa castige:)))

Aici e ceva de genul sp3 :)) O sa ramana aceleasi triburi de top pana la final ...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
"Vedete" doar cu numele...cu actiuni morale si demne de luat in considerare pauza :)
Mi-ar fi rusine sa mai ies in public pe aici in numele lor...
Dar uite asa se castiga o lume de genul...sa nu mai spunem de multi'conturile innobilate intern in -?- si Grupul ca stie toata lumea.

Aici ma simt nevoit sa intervin. Am fost 20 cred la inceput in trib, am gasit postarea lui teapa de la inceputul lumii. Insa niciunul de aici nu a fost multi acont, pe unii care s-au lasat si au transmis satele colegilor ii cunosc chiar eu. :D Nu e corect sa acuzi asa daca nu esti sigur de ceea ce spui. Daca anonimii au ajuns pe primul loc, este pentru ca au fost mai buni iar daca se mentin, inseamna ca sunt si mai buni. Incercati sa mai si apreciati lucrurile corecte. Avem un coleg care a farmat intr-o luna cat am farmat eu in 4 ani de joc :)))

Locul unde am aparut pe lume este SE k55 iar membrii cu care am inceput sunt:
Nume Loc Puncte Loc global Sate
baubaubauu 1 23.578 1 6
bijulache 2 13.698 8 3
Giulia Brunetika 3 12.430 10 3
kelvyk 4 11.524 11 3
Jack Somailles 5 11.143 13 3
James Clerk Maxwell 6 11.073 14 3
Miss Erupe 7 10.862 15 3
Pablo Escobar 8 10.733 17 3
RupFicatu 9 9.798 21 2
Adenauer 10 7.397 35 2
unnubnumarafurnici 11 7.074 38 2
sorin1212 12 5.954 53 1
Enygma 13 5.759 57 1
Ready-for-Fight 14 5.455 66 1
Dados 15 4.271 88 1
Mama ce JUCATOR 16 3.603 113 1
gigi pedala 17 3.378 134 1
DeathLegend 18 2.941 200 1
W-a-R 19 1.580 744 1
snow white 20 1.241 1.006 1
Dau De Pica Netul 21 1.230 1.039 1
Veritas odium paret 22 26 3.811 1
 

DeletedUser30628

mda,numa cu multi account joaca astia d-le :(…ce nubi mai is doamne….
 

DeletedUser34110

Tribul este acum în război cu zzZzz!

Nume război: ...

Declaraţie:


hoppppaaaaa
 

DeletedUser42593

Bai...esti prea inteligent frate :)))
Parca ai fi ruda cu Aristotel :))))

[report_export]CKhePiVGbm4vzTZszQM49cL+WYnuhhuw0FAIRdc0VgdpZ1MnS/KJOfzr6DmcFbOcfH3Yl+UZ9IFh+GqXnum2dBioqukFqhUnugMMWIlgdPTEgry7OrdPrJGBKSx8DjfmiEjUt4Dq6zwGu1fa7evIqSBKt3fgkfMW5yqLIu52ZEIm3p7hCNcLqd5BP9JD9iEmaLrepDtfkGte5XFQK4HLoBwGMxFVVa/IpqbDCnV17J9RWIMEYYNh5oGFvk1a+t7y3Qx73nETpQnZkTvbwsNyymUqZ+BJXU0XgyqE4StPfy267JgG6nrRXmRzLivtqcjWvJCxQE5tcmQIqGldwMaLs/AfgW2mxSuzPpZDAdj9rKKz7SBni/7CCoTu3OqKAkIobzh0oqhi3n1RMwYrcz3OcEtPViAOlNeaRN0gUuCbJK0Go/giJCfJl2kWH1QBhm4=[/report_export]"][report_export]CKhePiVGbm4vzTZszQM49cL+WYnuhhuw0FAIRdc0VgdpZ1MnS/KJOfzr6DmcFbOcfH3Yl+UZ9IFh+GqXnum2dBioqukFqhUnugMMWIlgdPTEgry7OrdPrJGBKSx8DjfmiEjUt4Dq6zwGu1fa7evIqSBKt3fgkfMW5yqLIu52ZEIm3p7hCNcLqd5BP9JD9iEmaLrepDtfkGte5XFQK4HLoBwGMxFVVa/IpqbDCnV17J9RWIMEYYNh5oGFvk1a+t7y3Qx73nETpQnZkTvbwsNyymUqZ+BJXU0XgyqE4StPfy267JgG6nrRXmRzLivtqcjWvJCxQE5tcmQIqGldwMaLs/AfgW2mxSuzPpZDAdj9rKKz7SBni/7CCoTu3OqKAkIobzh0oqhi3n1RMwYrcz3OcEtPViAOlNeaRN0gUuCbJK0Go/giJCfJl2kWH1QBhm4=[/report_export]

Ce se vede aici pui de vedeta ce esti cu gura mare ?
Ia vedeti care a declarat razboi la -?- ?
Ia zi si mie cine moare de ciuda ?
Ne distram amice !!! Nu suntem muritori de foame.Privim jocul asta ca pe un mic hobby.Il tratam ca atare.
Nu veni la mine cu replici de copii de 12-13 ani cum ca "murim de ciuda" ca nu ne-a stricat nimeni pana acum sotronu'.
Noi ne jucam...si o facem frumos.
Vorba lui magnatu : Impotriva celor din -?- avem cel mai mare atu !
Stim noi care e ala :))))


Daca au fost jucatori luati intern au fost jucatori care sau lasat de aceasta lume nu multiacount. Hai sa nu aruncam cu vorbe doar ca sa spunem ceva si mai ales de ciuda ca nu puteti face nimic. Acest joc din cate stiu eu se joaca si cu diplomatie nu numai atacand ca niste barbari.... A reusit si zzz sa faca o actiune frumoasa si acum credeti ca ati realizat marea cu sarea? sa nu uitam ca noi am catigat k-ul de2ori mai repede cai voi si cu de 2 ori mai putini jucatori... asa ca valoarea sa vazut la inceput cat despre viitor vom vedea cat de mare o sa aveti gura cand va incepe adevaratu razboi.

Pana atunci sarbatorii fericite si un an nou fericit.

Mon cher...joc bine unde joc.
Nu trebuie sa spun nimanui :)
Cine stie,cunoaste...

La cat de Zmeita te crezi, trebuie sa fii co-player pe la Clinic. Ca pe acolo am vazut vreo 3 co..
Sau la nubi...ala, dar are prea multe puncte.

Iti este frica sa zici? Stai linistita ca nu te ciufulesc :D

Primu' razboi castigat :)))
Urmeaza "Vedetele Anonime" :)))

Războiul dintre Grupul de Rezistentă (dizolvat) şi zzZzz s-a încheiat.

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 zzZzz 35 17 3.466.613 935.296
2 Grupul de Rezistentă (dizolvat) 17 35 792.825 5.714.975
 
Ultima editare de un moderator:
Sus