Dezbatere jucator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Saptamana aceasta un nou jucator si anume: moratu

opinii si caracterizare a jucatorului...cum v-a influentat pe harta, sau a fost ca jucator

Sa respectati Regulamentul atat va rog.
 

DeletedUser

Un adevarat lider un adevarat intemeietor!
In joc nu excela, dar era un jucator bunicel ash putea zice ;))
tot respectu ptr florin!
 

DeletedUser24515

era un om ok...nu era in prim plan ca altii...nu era asa el de activ ca jucator...insa un bun conducator...in realitate nu l-am intalnit..altii da...si au zis ca e un om ok...pe joc si pe skype...nu vroia sa intre...era asa mai rusinos de felul lui cred:))))
 

DeletedUser22307

da era cam greu de gasit :D

mai actualizati inca mai sant jucatori pe harta
 

DeletedUser3504

Din cate am discutat cu el mi s-a parut un om destul de ok, desi aveam referinte foarte proaste de la unii colegi mie nu mi s-a parut un om incorect.
Probabil ei erau incorecti:)))
 

DeletedUser

Moratu nu stiu cat de corect era dar pot spune ca e un om foarte respectos si iti poate devine oricand un prieten sau un dusman
 

DeletedUser

Toata stima pentru Moratu :) Il cunosc din realitate si e baiat super ok, chiar daca de nenumarate ori nu m-am inteles cu el, pana la urma ajungand el la vorba mea, dar e un baiat cu o rabdare nemapoimenita. Rar mai vezi asa ceva.
 

DeletedUser

Felicitari pentru longevitate in privinta jocului, imi pare rau ca nu am rezistat mai mult in acest joc.
 

DeletedUser3504

Toata stima pentru Moratu :) Il cunosc din realitate si e baiat super ok, chiar daca de nenumarate ori nu m-am inteles cu el, pana la urma ajungand el la vorba mea, dar e un baiat cu o rabdare nemapoimenita. Rar mai vezi asa ceva.

ca de obicei, esti atat de increzut in tine ca toti ceilalti gresesc in fata ta si ajung sa iti dea dreptate. Rog poporul sau norodul sa faca plecaciuni la statuia zeului eduard:)))))
Cat despre Robica,daca nu rezisti pe triburile inseamna ca esti slab dar ma intreb, si in viata tot atat de putin rezisti?:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus