Dezbateri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dezbateriledazzle300x30.jpg

Acest topic va contine dezbateri pe orice tema doriti voi.
Respectati Regulamentul si nu provocati moderatorii, va rog.

Tema propusa de mine este:

Multi account pe forum​

De ce credeti voi ca este necesar ca dupa ce se intra in vacanta sa se intre dupa un alt cont pe extern?
Acesta este articolul din regulament pe care discutam:


5.2.Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea conturilor respective.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu toti care au clone le au pentru a da peste nas unui moderator ca sa arate astfel ca el e smecher si poate desi exista si astfel de specimene , unii chiar se simt bine distrandu-se sau certandu-se alaturi de ceilalti useri . dupa mine ban nu s-ar da decat in caz de injurii explicite pentru ca pe de o parte ne plangem ca nu avem un forum activ iar pe de alta parte ii trimitem in bahamas si astfel tinand cont de prima fraza marea majoritate reapar cu clona . clonele ar trebui inchise de la apritia lor , pe unele forumuri tot vbulletin ca si acesta exista detectoare de clona care primesc ban in 10 min de la creare . cu un efort minim si acele detectoare pot fi pacalite insa acolo este vorba de cu totul alte dispute decat aici .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu dau pentru jigniri ban(uti), si las si clonele insa, totul pana se depaseste o limita de bun-simt
inteleg ceea ce spui, si stiu ca majoritatii ii place sa se "certe" cu altii pentru ca pana la urma daca aici pe forum e liniste si pace nu-i bine, ar trebui sa ne destindem.
 

DeletedUser

ideea este ca triburile este un joc de razboi maru ori in razboi niciodata nu plutesc pe campurile de lupta inimioare roz :p este normal ca rivalitatile de pe harta sa creeze disensiuni insa ele nu sunt atat de mari incat pe o lume viitoare sa nu se creeze o alta legatura ( pe l25 joc intr-un trib plin de fosti prieteni-dusmani si totul este ok ) . atata timp cat nu se ajunge la jigniri grave care sa atinga real life-ul fiecaruia nu vad care este problema . clonele insa ( desi si eu am in primul rand datorita colegului tau care a primit mesajul meu altfel decat am avut eu intentia ) as fi pro privind stergerea lor .
 

DeletedUser

sunt in pana de idei iar pan'mi vin ideile mai sunt 3 saptamani..insa, pana atunci intrebare: de ce ati ramas sa jucati triburile?
eu am ramas sa inchid lumea 7, si am ramas pentru prieteni..ca daca nu dadeam stergere de mult timp :p
 

DeletedUser

sa iti amintesc cati nobili am:)))

stii ca in 3 zile te intreg de ma pun pe luat sate:)
 

DeletedUser

Daca tot m-am legat de regulament prin articolul 5.2, haideti sa-l discutam impreuna ca mai tarziu daca il incalcati sa nu va mai mirati de ce ati luat sanctiune, doriti?
 

DeletedUser

vorbesti in numele tuturor..interesant
fara suparare, v-ati luat avocat dragilor?

"Nu dorim.." -----si de ce nu doriti?
 

DeletedUser

N-am chef... (am vorbit în numele meu și a lu maicămea (era lângă mine , sper că nu te-ai supărat...)
 

DeletedUser38225

Mortala faza :))

Ce-ar fi sa vorbim despre obictivitatea si subiectivitatea cu care admini trateaza subiectele(umane, teme,linkuri s.a.) :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus