DHBM vs C.K.

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

pana cand vei afla sa citesti sau cand ma vei contrazice cu probe ia de aici.


Side 1: NOI

Side 2: C.K.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 36,685
Tabăra 2: 4,652
Diferență: 32,033

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 889
Tabăra 2: 499
Diferență: 390

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 216,195,844
Tabăra 2: 26,965,876
Diferență: 189,229,968

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,671,649
Tabăra 2: 4,025,596
Diferență: 3,646,053

image.php
 

DeletedUser6843

i-a ras, intr-adevar, mare performanta.

Ce Sepia,ce DHBM,ce +SAS+.
NOI avea si are razboi si sus,si in stanga si in dreapta si jos si pe diagonala :))


DHMB ally cu SAS si cu SEPIA,pana sa fuzioneze SEPIA cu SAS.Ce stil sa ai diplomatii peste tot si sa ai doar un dusman,DHBM avea si cu US parca si cu MT.
Bravo membrilor tribului NOI care au reusit sa ia sate de la C.K. pentru ca eu am pierdut in fata lor.:)
 

DeletedUser6558

sepia nu a avut nici macar un PNA cu DHBM, si cel cu SAS era fictiv, - a fost o procedura de hipnoza, in timp ce DHBM facea o manevra de decupare in sudul k85- tribul care s-a numit o vreme Girls... sper ca NOI sa aiba succes in razboiul cu SAS, daca mai exista.
 

DeletedUser6558

sigur ca exista SAS, si e mare :) ...ma refeream la razboi, daca mai exista
 

DeletedUser6843

exista :) a fost vorba prin vara sa facem o diplomatie,dar tot ei au propus,dar tot ei s-au tras la fund,vorbeau in paralel cu F¬K sa faca diplomatie,eu o muscasem ca se poate sa facem diplomatie,ei au facut cu F¬K si noi aveam razboi cu amundoua ca si in momentul de fata.
 

DeletedUser4920

Dupa disparitia celor din F~K ...cei din NOI se vor preocupa mai mult de SAS asta da ca nu fac vreo diplomatie :D parerea mea :D ...
 

DeletedUser6558

La diplomatie sunt maestri, SAS+DHBM... oare cite sate au cucerit de la inamic si cite le-au cooptat prin fuziuni...
 

DeletedUser6843

La diplomatie sunt maestri, SAS+DHBM... oare cite sate au cucerit de la inamic si cite le-au cooptat prin fuziuni...

Acest lucru nu tine de apartenenta mea,oricum in top-ul fuzionistilor l5.
Uitam subiectul acestei teme.Le doresc bafta si la DHBM si la SAS indiferent de razboi :)
 

DeletedUser

ck si DHBM au facut pna:)))
apropo daca e vorba de statistici cel putin din ultimu timp,+SAS+ a luat cele mai multe sate din CK:)))

domnu stranutelu am zis in ultimu timp...

apoi o sa pun imediat o statistica intre +SAS+ si NOI,cat despre relatie diplomatica toti stiim ca asa ceva nu este posibil iar eu sincer nu imi fi amintesc ca +SAS+ sa fi propus relatie diplomatica celor din NOI ba invers,sau poate cand nu eram eu... ma rog despre fuziuni +SAS+ a facut o singura fuziune cea cu sepia iar in momentul ala era razboi intre cele 2 triburi si ei perdeau teren grav.in rest nu imi amitesc decat sa zicem ceva invitati in genu asta...
mai era o chestie postata ceva de genu cate sate s-au luat de la inamici si cate s-au pierdut.
is curios cate triburi au un sat pierdut si 10 castigate cum are +SAS+.per total ma refer binenteles.

apoi NOI se tot lauda ca toate razboaile pe care le are si pe care le-a avut,a cui e vina? e simplu e vorba de onoare si de cum au fost invatati sa respecte vecini,nu vreau sa incep din nou povestea cu inceputul razboiului dintre +SAS+ si NOI si altele de genu.intradevar felicitari ca au rezistat si rezista insa de o bucata de timp au inceput sa invite tot si au devenit un trib mamut,chiar mai mamut decat a fost +SAS+ vreodata,si noi am avut 1100 de membri insa asta la inceput si incet incet am inceput sa cernem membri fidca asa mi se pare normal pe cand in NOI nu prea vad tendinta asta.

in fine +SAS+ a inceput si mai tarziu ca sa zicem asa si a urcat incet incet pana sa ajunga in topuri,urmeaza top 5 si chiar mai mult sa muncit mult pt asta, ne mandrim pt familia pe care o avem si admosfera de pe forum,orice ar fi asta conteaza cel mai mult iar celelalte triburi de pe aceasta lume cu cateva excepti mai au multe de lucrat pana sa ajunga la ceva de genu.

cu respect... sper sa nu ofensez pe nimeni e doar o parere personala
 

DeletedUser

Rezultate (Refresh)
Side 1: +SAS+

Side 2: NOI

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:
Tabăra 1: 26,603
Tabăra 2: 36,882
Diferență: 10,279

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 699
Tabăra 2: 614
Diferență: 85

Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1: 128,246,071
Tabăra 2: 217,721,480
Diferență: 89,475,409

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 5,121,250
Tabăra 2: 4,285,719
Diferență: 835,531



asta in conditiile in care la inceput +SAS+ era mic si ei au luat un continent intreg,apoi granita a devenit tot mai mare si lucrurile au intrat in normal cum sunt si acum
 

DeletedUser

Cuceriri:+SAS+
29146 (+26603-2543)

verificativa tribu si dupa sa imi spuneti despre cuceriri si pierderi.
 

DeletedUser6843

ai oierderi de memorie,am vorbt si pe mess,in fine.hai noapte buna.

peseu:mi-a fost lene sa citesc tot ce ai scris,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11075

aici e topic DHBM vs CK
cum razboiul sa incheiat.
stergeti topicu pls.
 

DeletedUser

Consideram consens, topic inchis. Daca razboiul se reia, astept mesaj privat pentru a redeschide topicul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus