DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19081

La cata activitate e aici . NU ARE ROST :)) . Doar numele topicului ar trebuii schimbat .. - IN MEMORIAM :))
 

DeletedUser

cum este posibil ? IN MEMORIAM sa ii ia sate lui profu ? :eek:


Side 1:
Tribes: fLeOry
Side 2:
Players: profucv

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 35,208
Tabăra 2: 0
Diferență: 35,208

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,208
Tabăra 2: 0
Diferență: 35,208
 

DeletedUser

nu imi vine sa cred . un topor cu nobil = ramane fara sat . nobil de la 20.25 ore = ramane fara sat . cum se spunea odata JENIBIL
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu toti sunt jucatori de triburi , mai sunt unii ca profu care au pur si simplu un noroc chior, zici ca au mancat ceva cand erau mici :)
 

DeletedUser

cum poti sa spui asa ceva de liderul suprem Diablo ? cel care a invins toate triburile dupa lumea 7
 

DeletedUser

cum poti sa spui asa ceva de liderul suprem Diablo ? cel care a invins toate triburile dupa lumea 7

cu toate ca profulica ma dezamagit...degeaba va dati cu parerea despre el...fara profu,diablo nu ar fi fost tribul ce a castigat lumea 7...;)sa va vad pe voi ca reusiti asa ceva si atunci mai vorbiti...eu sincer nici nu cred ca voi fi vreodata pe aproape...
 

DeletedUser

dica .. vorbim despre el strict ca jucator nu ca si conducator .. si e slab .. f slab chiar
 

DeletedUser

:)ei bine kami tin sa te contrazic ... ;) eu in 2 ani de cand am intrat in diablo,nu am vazut vreo statistica cu vreun trib dusman in care profu sa nu innobileze minim 300 sate ...;)
 

DeletedUser

nu a fost pus in situatia sa aiba cont pe granita si sa se dueleze cu un trib de puteri egale cu diablo .. in fine .. tu crezi ceva .. noi VEDEM altceva
 

DeletedUser17004

Sunt jucatori care joaca bine si sunt jucatori care conduc bine. Niciunul din voi n-a dus un trib pe locul I ca profu.
Degeaba dovediti voi ca are limite in ceea ce priveste jocul, ca si conducator e remarcabil ce a reusit.
 

DeletedUser

ok .. atunci sa il vedem unde ii e locu .. cu 5-6 mil pct dar cu recunoasterea ca e cel mai bun conducator .. cu toate ca la cate greseli a facut a avut noroc ca unii ii mai sunt aproape .. sa vedem si dupa ultimele tampenii daca mai rezista
 

DeletedUser17395

Repet habar nu am cum joaca ....dar la ce ati aratat voi acolo e doar lipsa de interes....Nu a scos trupele din sat ? Io fi fost lene....ca doar nu le tinea pe post de trupe de aparare..A pierdut sat de la 20 de ore ? Imi e greu sa cred ca nu are script de notare a atacurilor, sau sa nu stie sa se uite cu ajut premiumului ce fel de atacuri sunt.. Mie imi pare lipsa de interes, da ziceti voi ca sta mult, dar nu poate sta non stop si nici nu l-am auzit sa ceara siter la cineva... Si nici sa fie blindat...
 

DeletedUser

Apărător: profucv
Ţel(direcţie): Modificat de Echipa Triburile (479|345) K34

Număr: 59792 65130 178 62150 6834 103 16 16134 15 6 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


asta ca sa intelegi cat de frica ii e de 2 jucatori fara trupe pe sate .. sau cat interes acorda satelor de langa noi

si in fond ce inseamna un jucator bun? un jucator bun isi da interesul .. have fun
 

DeletedUser35292

Niciunul din voi n-a dus un trib pe locul I ca profu.
Degeaba dovediti voi ca are limite in ceea ce priveste jocul, ca si conducator e remarcabil ce a reusit.

Gresit...DIE. TDL...

Ceea ce a reusit...este prea mult de comentat...dar mai bine o lasam asa:D


Repet habar nu am cum joaca ....dar la ce ati aratat voi acolo e doar lipsa de interes....Nu a scos trupele din sat ? Io fi fost lene....ca doar nu le tinea pe post de trupe de aparare..A pierdut sat de la 20 de ore ? Imi e greu sa cred ca nu are script de notare a atacurilor, sau sa nu stie sa se uite cu ajut premiumului ce fel de atacuri sunt.. Mie imi pare lipsa de interes, da ziceti voi ca sta mult, dar nu poate sta non stop si nici nu l-am auzit sa ceara siter la cineva... Si nici sa fie blindat...

te contrazic...a incercat sa recupereze satele...NU A PUTUT
Lipsa de interes? mwhahaha...exista o postare a lui in care se lauda ca "ASTAZI ESTE ON TOATA ZIUA SI"...acelasi rezultat...ba chiar mai fructuos ptr noi...mai multe ferme de atac acasa...si satele pierdute de la 17 si 20 ore...
Lipsa de interes? nu...se lauda ca a "recuperat" in alta parte...

P.S. Astazi a trebuit sa trimit eu raport in diablo cu un sat pe care-l pierduse profulica...ca sa-l recupereze copii ca nu se inghesuia nimeni...si era pacat...chiar in mijlocul diablo...in mijlocul lui profu....ar fi fost cam naspa sa aibe mai multe cosmaruri cu noi decat are acum pe joc...a se vedea ca deja jocul ii creeaza o anumita stare...gen..."mana care te-a hranit...ce nu ma omoara ma intaraste.." sa-l trezeasca cineva si sa-i spuna...REALITATE VIRTUALAAAAAAA...trezirea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35292

Am specificat "ca profu", adica un loc I pe care nu i-l mai poate lua nimeni si de pe care cel mai probabil va inchide L7 :)

corect...asta ma va amuza cel mai copios ...profu nr.1 din tribul nr.1 ( cand se va nchide lumea ...asta-mi doresc ) ..DAR...parca pe acest joc era un nik mai special...papusika tuturor parca se numea...oare o fi marca inregistrata????:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

profucv astăzi la ora 20:08
intr-o ora am 3 nobili pe satul !!!!!!!!!!!!$ IA LABA :)) 080 (427|332) K34



zicea careva ca nu se agita? no comment



nakuku astăzi la ora 23:26
Totzi jucatori care avezti srijin in sate,






1. vreau sa il marcatzi pe profucv pe harta
2. luatzi satele din k34 si trimitezti fiecare cate 3 ferme pe sat va uitatzi si voi si vedetzi sprijinitzi satele care sunt mai aproape de morphen si gasca lui, va uitatzi si voi si calculatzi sprijinitzi pana la satele unde ajung cu nobil pana la 10 ore,
3. e valabil si pt k73 si k83 si k44
4. vreau ca totzi jucatori sa trimita atacuri pe morphen si compania, rog ca atacul sa aibe si catapulte si vreau sa datzi catapultele pe fierarie si curte nobila si ferma
5. in monetul in care atacul sa rentors in sat chair daca nu este full va rog sa il retrimitetzi tot in acea zona, pana faramatzi toate satele lu morphen si compania.
6.sa le mai demostram o data care este fortza diablo
7. sa nu uitzati sa va si distratzi, premiez cel mai frumos raport

va multumesc


nakuku


parca s-ar lupta cu 100 playeri :))

profule ai ajuns de mila tuturor taticule .. vai de capu tau



rog sprijin urgent si pe portile ... e atacat masiv .. banuiesc ca il tratati la fel cum faceti cu orice jucator nu? sau profu e cu mot in frunte? a stai profu e mai slab
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15222

Sunt jucatori care joaca bine si sunt jucatori care conduc bine. Niciunul din voi n-a dus un trib pe locul I ca profu.
Degeaba dovediti voi ca are limite in ceea ce priveste jocul, ca si conducator e remarcabil ce a reusit.

gresit ...
au mai fost playeri care au dus triburi pe primul loc .....
se pare ca ai memoria scurta ...

ionele .. pe Die tot eu l-am dus .. pe primul loc .. daca mai tii minte .. cu toate ca nu am avut nici drept de circulara :p acolo ... iar dupa ce am iesit din el .. s-a ales praful ca si de viking de altfel ...
pacat ... mare pacat ca dacus100 nu mai exista pe lumea 7 ...

jorj .. lucrurile sunt putin diferite fata de cum le percepi tu .. si stiu foarte bine ca "perceptia" ta este una subiectiva ... asa ca......
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus