DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
dar nici n-a fost nevoie mai vndhl , ma multumeam sa va rup voua capul... macar satisfactia asta am avut-o si eu pe L 7 .... :cool:
 

DeletedUser27667

salutare:D cei din diablo si mai ales cei care au fost in =D-B= care mai vrea sa ii parleasca oleaca pe cei din maiden sa vina pe lumea 22:))sunt toti acolo...scz de off-topic dar nu m'am putut abtine
 

DeletedUser

am primit si eu acest citat de la cineva

YYYYY în data de 29.09.2010 la ora 03:13
Aţi reuşit în doar câteva zile să faceţi praf imaginea lui profu! Nu mai are nici o şansă să se redreseze în faţa propriului trib orice ar face de acum încolo! Parerea mea e că asta e adevăratul final al lumii 7: decăderea măreţului lider care a fost umilit de o mână de oameni curajoşi şi cu demnitate!

ma intreb cum este posibil ca 2 jucatori sa puna in genunchi un mare lider care trebuia sa inchida lumea 7 ? cred ca nu isi merita titlu ! singurul care merita acest titlul de cel mai bun lider de pe lumea 7 este moryoka - fostul lider Viking
 

DeletedUser35292

am primit si eu acest citat de la cineva



ma intreb cum este posibil ca 2 jucatori sa puna in genunchi un mare lider care trebuia sa inchida lumea 7 ? cred ca nu isi merita titlu ! singurul care merita acest titlul de cel mai bun lider de pe lumea 7 este moryoka - fostul lider Viking

ce rea/rau esti...eu VREAU ca supremul leader sa fie profu....altfel ma simt ca si cum imi lipseste pacaliciul de la carti...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO
Side 2:
Tribes: Heaven

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 949
Tabăra 2: 3
Diferență: 946

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 242
Tabăra 2: 2
Diferență: 240

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,469,050
Tabăra 2: 27,067
Diferență: 9,441,983

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,264,722
Tabăra 2: 16,705
Diferență: 2,248,017

chart
 

DeletedUser

rusinoasa statistica . imi este rusine ca fac parte din diablo . noi suntem 198 membri . heaven 3 membri si o luam pe carca
 

DeletedUser

ce nu inteleg eu e ca data trecuta cand eram pe adversaru zicea michiduta (profu) ca degeaba aveam 2000 atacuri ca nu are cine baga nobili ... acum e el langa mine .. mai sunt si alti 20 si ... acelasi rezultat ... cum e profule ? mai spui despre redknight ca e prost? sau acum te simti si tu?
 

DeletedUser

ce nu inteleg eu e ca data trecuta cand eram pe adversaru zicea michiduta (profu) ca degeaba aveam 2000 atacuri ca nu are cine baga nobili ... acum e el langa mine .. mai sunt si alti 20 si ... acelasi rezultat ... cum e profule ? mai spui despre redknight ca e prost? sau acum te simti si tu?

Kamikaze17.. ce mai faci ?
 

DeletedUser

e in vacanta,nu mai poate raspunde.
Acum ii danseaza din buric gagicile in Hawai :)
 

DeletedUser

off .. cu-d-astia ne luptam noi


2noobs.jpg




nu iti pare rau andi ca nu ne-ai banat cand ai fi putut?
 

DeletedUser

kamikaze17, esti un baiat rau!!!!

tu nu ai inteles inca:

Mai sunt dusmani pe harta!!!! Nu conteaza nici o strategie, nu conteaza farmecul jocului!
Nu suntem aici sa ne jucam sau sa ne distram! Trebuie sa luptam pana la ultimul sat!!!
Trebuie sa dovedim ca suntem un conducator adevarat, ca pana la sfarsitul lui L7, am tinut un trib unit, doar pentru ca ei sunt jucatori mici si activi!
Cei care au tupeu sa deschida gura, sa-si spuna parerea : la innobilare cu ei!
Acolo este munca lor, noi nu avem dreptul sa avem pareri!

Dar, surpriza: zau e doar un joc si nu avem nevoie de valori morale, pe joc!
Dupa atatea luni de pauza, acest razboi inca este activ. Nu conteaza nici o statistica, nici un atac organizat. Si zau nu m-ar mira sa se intoarca situatia!
De-a lungul timpului s-a dovedit ca pe L7, orice este posibil, si tinand cont de jucatorii actuali din Diablo, mai mult ca niciodata, orice este posibil....

Si nu uita: Pe tine te detest cel mai mult!!!!!
 

DeletedUser

=)))) ba nu pe neagreku



profucv astăzi la ora 17:07
Tin sa multumesc tuturor colegilor care m-au ajutat sa trec in ultimele 7-8 zile de peste 5500 de atacuri . Fiecare m-a ajutat in felul lui , unii cu sprijin , unii cu atacuri impotriva "prietenilor" mei , altii cu o vorba buna , atunci cand ... aveam "low moral" ...
La cate atacuri am avut am pierdut vreo 7 sau 8 sate , dar am luat cam triplu , deci nu cred ca e un motiv de ras - poate doar (sau sper) in cazul ... unora ...
Ps . In timp ce am avut atacurile astea eu nu am sters nici un raport de la nici un coleg - mai mult am urmarit fiecare in ce zona ataca . Sper sa nu mai aud probleme cum punea gerula - si mai noi martial ca il deranjeaza rapoartele lu x sau lu y . Cum eu am putut sa urmaresc ( NU SA STERG ) rapoartele altor coilegi asa poate fiecare .
De acum in colo in afara de rapoartele rosii ( in care nu se da nivel la zid ) orice jucator are dreptul sa dea rapoartele in trib , nu doar la grupa .
Inchei prin a va multumii inca odata , pentru sprijinul acordat .



domnule andi .. esti incapabil cred sa intelegi ca nu am intentionat niciodata sa iti luam sate ci sa te umilim .. pardon sa aratam adevarata ta valoare .. am fi avut 400 nobili si te prindeam descoperit rau de tot dar nu asta era intentia .. ma bucur ca tot tu te dai mare cand de fapt esti praf

in plus ma bucur ca ai putut sa urmaresti rapoartele dar nu si atacurile cat sa scoti trupele de atac din sate ... dar na .. tu stii jocul bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lasa-l ma ca am mai auzit una .. era la munca omul si nu a avut timp .. a avut doar sa citeasca toate rapoartele nu sa si bage sprijin sau sa scoata trupele de atac din sat ... o doamne .. si porcii zboara nu?
 

DeletedUser24552

Sa moara tantza unii din academie nici nu stiu sa joace frate , satul este gol si ei nu baga nobili , profule daca ar fi stiut ai mei ramanei fara 100 de sate...
 

DeletedUser33089

esti sigur de asta adi?
din cate stiu ai tai numai de la interne iau.. vrei sa tii enumar? si nu sunt jucatori pitici sunt unii fatosi(e) mari cat caru
ca de aia mici nu m-as lua..merita sa creasca si asa..
 

DeletedUser31617

lume lume omiteti un singur lucru cand pomeniti de Andi, sincer si a doa chestie incurcati jocul in sine cu viata reala de unde si pana unde judecati omul ca nu a scos trupele din sat?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus