DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO =D-B= DDB
Players:

Side 2:
Tribes: VIKING A-VKG
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148
Tabăra 2: 152
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,532,080
Tabăra 2: 1,456,344
Diferență: 75,736

image.php
 

DeletedUser

deocamdata nu...:plas ca e ** si asa...ii facem si fara sa ii avem la inamici :p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: VIKING
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 613
Tabăra 2: 337
Diferență: 276

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 57
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,938,050
Tabăra 2: 3,263,916
Diferență: 2,674,134

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 649,374
Tabăra 2: 595,686
Diferență: 53,688

image.php



eu zic sa nu fi asa optimist,ok? :))) pt ca cine rade la urma rade mai **
 

DeletedUser

:-?esty...fara comentarii :))la 9 sate diferenta voi va bucurati??asteapta baiete :))ca suntem abya la inceput
 

DeletedUser

daca ar ramana constanta valoarea asta, 9 sate pe zi, in 100 de zile ati lua 900 de sate de la diablo.....totusi in total sunt 41k de sate in tribul diablo:)) cam rapid sa tragem concluzii:D vom vedea la final cine supravietuieste;)
 

DeletedUser

vay...diablo are in jur de 60 de mii de sate...nu uitati academiile...in acest moment viking e pe primu loc deoarece jucatori mari din diablo sunt in db si ddb ;) deci...
 

DeletedUser

deci nu ma intereseaza,eu imi vad de VIATA mea reala,nu cea virtuala,pt ca majoritatea de pe aici au cam devenit sclavii jocurilor online.tu imi esti "simpatic" omule,chiar dai dovada de om laudaros,iar eu despre oamenii laudarosi am si voi avea cea mai proasta impresie,ei de obicei se trag din provincie,mai americanizat "country"
 

DeletedUser

nu faceti altceva decat sa va incurajati singuri,chiar imi place sa ma amuz cu voi :)) nu zic eu ca o sa castigam sau nu razboiul,dar imi place faptul ca va incurajati singuri ;)
 

DeletedUser17410

nu faceti altceva decat sa va incurajati singuri,chiar imi place sa ma amuz cu voi :)) nu zic eu ca o sa castigam sau nu razboiul,dar imi place faptul ca va incurajati singuri ;)


asta deocamdata ,dar poate ne va incuraja si HAITA in curand :))
 

DeletedUser

woai ce s-a ajuns aici...pacat ca nu am mai ramas sa joc pe lumea asta...

oricine poate sa imi dea un cont sa joc cu el,mai bine zis,sa vad situatia mai bine din interior,sa imi zica.Nu conteaza cate puncte ii,si 100 de puncte sa aibe,dar vreau sa stiu ce am pierdut:))
 

DeletedUser10561

:O Si ce s-a intamplat cu marea familie??? suntem frati cu draqul pana trecem puntea sau cum vine??? felicitari pentru ca ati dovedit ca sunteti romani, iar ca sa-l citez pe Mircea Badea:"si asta VA ocupa tot timpul" ;)
 

DeletedUser17410

:O Si ce s-a intamplat cu marea familie??? suntem frati cu draqul pana trecem puntea sau cum vine??? felicitari pentru ca ati dovedit ca sunteti romani, iar ca sa-l citez pe Mircea Badea:"si asta VA ocupa tot timpul" ;)



Viking a facut primul pas prin parasirea familiei iar daca te uiti la profilul FR si DIABLO vei vedea ca am dreptate
 

DeletedUser22959

ce v-am zis eu ma.... s-a intamplat asa cum am zis?? sau nu ???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus