DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Da de ce draga mea? Ce ti-am facut noi de ne "urasti" asa de tare ? :D
 

DeletedUser19081

"pe mine nu ma sperii profule , deastia ca tine care nu stiu ce inseamna respect intalnesc in fiecare zi pe santier , parca si aia sunt mai cizelati ca tine"
SPUNE-MI cu cine (sau pe unde) umblii ca sa iti zic cine esti :)))
 

DeletedUser19931

prefer sa ma opresc aici si sa imi vad de joc , dupa aceea vorbesc mai mult decat trebuie si asta nu este o solutie pentru un joc

Poarta ...... parca mi-ai trage o mama de bataie in viata reala asa reactii ai ....... pacat de voi ........ cei 6-7 ani de acasa .........

Bafta la inobilat !
 

DeletedUser19931

"pe mine nu ma sperii profule , deastia ca tine care nu stiu ce inseamna respect intalnesc in fiecare zi pe santier , parca si aia sunt mai cizelati ca tine"
SPUNE-MI cu cine (sau pe unde) umblii ca sa iti zic cine esti :)))

iti doresc sa te realizezi si tu in viata reala cum m-am realizat eu pe plan profesional ca sa afli pe unde umblu , te rog eu sa incheiem aici , sa nu sarim calul ca este mai bine zic eu :)
 

DeletedUser20252

Domnisora Zalast,pentru tine sunt Domnul Poarta nu "poarta" asa ca la tara. :D


Apropo,eu nu am 7 ani de acasa,i-am petrecut pe strada batandu-mi joc de anumite persoane care se credeau interesante :D deci nu am de unde stiu ce e ala respectul pentru unii,desigur pentru unele domnisoare finute cum e Coditze se gaseste respect din belsug,insa pentru altii nu prea este. :D
 

DeletedUser17410

Respect primesti doar daca repecti la randul tau ....sau poate tu crezi ca daca iti bati joc de cineva acel cineva te va respecta ..te inseli ,el va continua sa te respecte dar la 1 moment dat iti va raspunde si el cu aceeasi moneda
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Domnisora Zalast,pentru tine sunt Domnul Poarta nu "poarta" asa ca la tara. :D


Apropo,eu nu am 7 ani de acasa,i-am petrecut pe strada batandu-mi joc de anumite persoane care se credeau interesante :D deci nu am de unde stiu ce e ala respectul pentru unii,desigur pentru unele domnisoare finute cum e Coditze se gaseste respect din belsug,insa pentru altii nu prea este. :D


Domnul Poarta =))) multumesc pt cuvinte :*
oricum tot sper sa va bata viking :))
 

DeletedUser

andi nu fii invidios :))) pune-l pe dica sa te invete tactica :p
cel mai tare atac de l-am vazut vrodata
nu cred ca ai 10 rapoarte asa :)) este ceva , n-am cuvinte :) cum sa ataci asa?:)))
bine ... Dica :)....

Daca te uiti in piata centrala o sa vezi ca ai optiunea de a selecta toate trupele...
Cand dai 200 fuluri,crezi ca mai conteaza cu ce ataci?
Poate a dat omul sa aleaga toate trupele,si nu a avut chef sa stearga nobilii
fool.gif
 

DeletedUser

Daca te uiti in piata centrala o sa vezi ca ai optiunea de a selecta toate trupele...
Cand dai 200 fuluri,crezi ca mai conteaza cu ce ataci?
Poate a dat omul sa aleaga toate trupele,si nu a avut chef sa stearga nobilii
fool.gif

si acum posteaza Dica si zice ca asa a fost =)))) ii vine curajul .. multumim pt ajutor SpInTeCaToRuL :)
 

DeletedUser22959

:)))))))))))))) Sau a vrut sa ii omoare si pe aia ca a avut o nobilare pe undeva prin alte parti si nu avea nev de ei acolo ... sunt sigur ca asta e zii asa dica e mai buna scz decat aia cu 200 de atacuri ... ca pe aia nu cred ca o crede nimeni :))
 

DeletedUser

hmm...raspunsul e foarte simplu.acei nobili nu imi mai erau de folos pe acel sat.de cateva zile mi-am axat toti nobilii pe satele de la granita...si pe aceia i-am omorat ca sa fac loc in ferma...si da...spintecatorul are dreptate...am dat optiunea aia care selecteaza toate trupele...deci...
 

DeletedUser

poi maj care isi dau cu parerea despre mine acuma ori au fost inobilati dp langa mn ori vor fi,in cazul lui florina...nai ce sa faci asai romanu...invidia e mare ;)
 

DeletedUser

pai am auzit ca si pe mine ma vrea vikingul,deci in adancul inimii lor chiar tin la mine,si eu va iubesc dragi vikingi
idol.gif
 

DeletedUser17004

Pe tine nu scumpul meu hot de conturi, acuma ca o scumpa domnisoara admin a rezolvat problema :)
 

DeletedUser

fii linistit jorjika
wink.gif

Daca voi nu ma lasati sa jok calumea,si asta e o tactica de a juca
sarcastic.gif

in 5 zile mi se reface atacul,apoi ma deblochez iar
ras.gif
 

DeletedUser17004

Hai sa nu amestecam problemele, aici e vorba despre Diablo si Viking :D nu despre jucatori insignifianti.
Personal o sa privesc de pe margine razboiul asta... Chiar daca sunt in Heaven, mai degraba imi pierd toate satele decat sa atac Diablo.
 

DeletedUser17410

fii linistit jorjika
wink.gif

Daca voi nu ma lasati sa jok calumea,si asta e o tactica de a juca
sarcastic.gif

in 5 zile mi se reface atacul,apoi ma deblochez iar
ras.gif


Ma simt obligat sa ti dau cu o bere mai mult decat am vrut eu sa ti dau :)
Se vede ca esti de al meu :) ......PLUMBARULE :) :)
 

DeletedUser19931

Dupa eroarea de atac cu 8 nobili , urmeaza sprijinul pe un sat atacat de Viking


din: yoghin
Sat: schija C051 (316|445) K43
Către: ZeusOne08
Sat: gata mah l-am luat (317|443) K43


Unităţi:
0 0 0 0 56 0 0 0 282 9 0 0




GO GO GO DIABLOOOOO
 

DeletedUser19081

Ma Florii ....iti este cunoscuta fraza ???
"zalast flori în data de 19.09. la ora 22:25
ptr zeus mor de gat cu voi"
Ce vrei sa iti fac .. DACA OAMENII NU TRIMIT SPRIJIN PE CONTUL TAU (al-4-lea .. sau cine mai stie numarul ) ce vrei ..asta e .. nu fii suparata ... Sau vrei sa il citez pe bunul meu prieten Noltisor caruia i-am dus ferma dintr-un atac la 1 ????
"faceti ceva fratilor si sustineti colegul nostru de la granitza!!!!! trebuie sa intelegeti ca aici se poarta luptele!!!! daca cedeaza zeusone08 voi urmati...."
INTRebAREA E ??? ce sa mai cedeze pretenul meu "u craiova -rapid 3-4 " :)) (stii tu florii ce zic) ... :)))cand el pe 80 % din sate are ferma la 4-5 si trupe ioc ??? Mai intrebam de gudure , matiflo sau troylex ??? satele se ia cu timpul .... nobili nu sunt :((
Oricum fii fericita ca voi ca aparatori nu existati pe l7 .. :p .. Erati in saptele MiR pana mai ieri .. sunt tare curios cum o sa decurga razboiul asta .. noi fiind trib cu trupe def .. iar voi super ofensivi .. NEATACATI DE CAND A INCEPUT l7 pana acum cat v-a atacat diablo in 4 zile ... ?????
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus