DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

nu se putea voi sa nu va scoateti. :))
Unu ca nu a gresit(se stie cine),in fond el nu greseste niciodata....si chiar daca ar face o gresala nu e gresala,e de la server sau gresala de calcul de la ei... :)
Iar unu nu mai are cu ce sa se bata in piept de cat e de bun... :)
pffffff
Brava,barladenilor...:))
 

DeletedUser19081

Hai ca acum apare si mogul 88 :)) facem pariu ?? :))) .. (mai e unu jabba - desi nici acum nu am inteles cu ce am gresit fata de el -poate sa imi trimita un mesaj pe joc .. daca nici dupa 1 an nu a inteles situatia) ....
IMI PARE NESPUS DE RAU ca jocul asta transforma oameni in sacali , prieteni in dusmani , fiinte normale in oameni fara scrupule ...(ceea ce e mai rau decat un animal la care te astepti la reactii ) .... Ralf tu stii ce la ce ma refer ...
PS .. TRIBUL DIABLO prin gandirea mea a pierdut mult atunci cand nu a adus pe prietenii lui dacus , asta am facut-o deoarece am vrut sa fiu impartial , tribul DIABLO a pierdut mult , cand nu am scos din familie vikingul desi ei ne scosesera pe noi , toate astea pentru ca eu am petrecut prea multe seri in discutii cu seby (moryoka) .. Am vorbit ceva cu el acum 1 an .. Eu ce am zis aia am facut ... Nu trebuie sa isi dea cu parerea orice player al carui sate sunt acum in DIABLO ... (ralf , mogul , coditze) . pe acest forum ..Faceti fratilor topic .. daca nu va fac eu ... JUCATORI BATUTI DE DIABLO ... e lista lunga ...(uit de marele MARTIAN) .... Dar aici ... un SARLATAN cum te-am stiut de la inceput (stii tu care esti - postai mai devreme) nu veniti cu explicatii ...ca o fii , ca o patii , .. sunteti fara valoare pe aceasta lume ... odata ce ati piedut ... Nu imi vorbii tu mie "mai draga" de calitati morale , odata ce eu te-am tinut in trib 3 luni de zile stiind ca esti spion .. nu imi vorbii mie de calitatea de om , odata ce tu vorbeai de muschi , vezi in orizontul tau vizual cu ce OAMENI stai de vorba si apoi sa iti dai cu parerea ..
Ai fost in diablo 3 luni de zile . Spune ce nu ti-a placut ?? Climatu din cadrul tribului nostru in care in orice circulara se specifica "multumesc anticipat" sau tu esti obisnuit cu "trimite sprijin astfel o sa fii innobilat"
Stii acum 1 an de zile moryoka imi dadea lectii cum se conduce un trib .." BA DACA NU TE IMPUI PRIN PUTERE NU FACI NIMIC PE JOCUL ASTA ..." . Uite eu am incercat altceva .. am incercat sa imi apropii oamenii , sa ii fac sa ma respecte ca om in 1 rand , sa nu ii tin in minciuna , sa le explic in amanunt toate situatile (nu cred ca e membru Diablo care intr-un an sa nu ii raspund la un mesaj) . ASTA A FOST , ESTE , SI VA FII conceptia in cadrul tribului Diablo atat timp cat eu voi fii conducator ...
Daca esti prea "inteligent" astfel incat sa nu intelegi ce explic aici , mai citeste odata , daca si atunci ai dubii , apeleaza la un prieten ....
PS . IMI PARE RAU CA TE BAGAI PREA MULT IN SEAMA ... nu meritai ...
Mai trebuie un ps2 .. zalast oamenii de frica fac multe , dar abia asteapta sa te injughie :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

pai aici gresesti,findca tu sau altcineva din "maretul" tau trib nu mati batut pe mine.....si in special tu nu mai batut pe mine....de aia si anumite chesti si denumiri de sate pe alta lume....
Gresala a fost una singura,lasitatea altora.Altfel tu nici macar nu mai apucai sa iti denumesti satul cu numele meu...
Oricum mam simtit flatat,tea durut rau,nu??Tu nu ai inteles nici pana in acest moment ca eu nu am intrat in Diablo pentru tribul tau??Ce e asa de greu de inteles??A fost o manevra in care eu miam asumat riscul,sansa de reusita erau 10%...atat ca nimeni nu sa gandit ca tocmai anumite persoane vor trada...ASTA E TOT.Nu ma intereseaza cum iti conduci tu tribul,e bine,e rau.e pur si simplu treaba ta si a celor din conducerea tribului tau.
Dar si tin sa o precizez din nou,voi mie nu miati luat nici un sat ATATA TIMP CAT AM JUCAT EU(inafara de saptamana in care mia murit cineva drag si nu am putut sa intru pe cont si Ari a luat 2 sate),sa nu uiti asta,ce sa intamplat dupa ce am dat stergere cont e altceva,...
PS: Acum o sa apara renumitul jucator DICA SORIN....si iara isi va da cu firma in cap....
Deci inca odata,si ma repet chiar daca devin enervant de cicalitor......daca stiai, asa cum afirmi,eu nu stateam 3 luni in DIABLO.Dar pentru voi e greu cu recunoscutul....:))
Intreaba pe altii care mai joaca pe L7 si au jucat cu mine in trib cati nobili si cata armata ati pierdut voi pe mana mea cat am fost eu in Diablo.
Am fost in DIABLO cu un motiv,nu sa reusit ce am vrut,Ghinionul meu sansa voastra....dar nu va mai bateti cu caramida in piept,sunteti mai rai ca altii chit ca va dati "Mici si Inocenti" vorba cuiva cunoscut noua.
Sa gasit cine sa vorbeasca de cuvant si de oameni.Stai mai asculta si mai invata.
O lume 7 cat mai buna va doresc,si sa aveti parte de CUVANT si PROMISIUNI asa cum leati tinut voi cand leati dat la altii.
 

DeletedUser18063

PS: si din nou iti asumi niste merite care nu va apartin.(uit de marele MARTIAN),cred ca nu iti mai incapi in piele cand zici asta...si nu e numai asta dar ma faci sa rad,cum poti sa spui asa ceva???Bun sa o luam in alta ordine de idei???daca tot o dai cu Martian in sus ca voi iati batut(sau tu)....uitate inapoi si cauta sprijinul de pe granita de NORD....de unde il aveai??de unde lati avut??
Tu teai apucat sa vorbesti de MORALA???Miar fi si jena....Tu vorbesti de SARLATANI??
hai sa radem...am sa iti cumpar o oglinda.
 

DeletedUser18063

Se vede ca te doare rau..... :))De aici ne dam seama ca nu stiai,poate ai aflat pe parcurs....dar prea tarziu....Deci te doare....uffff,a ajuns un ****** sa iti traga tie clapa,chiar daca pentru scurt timp....
dar macar tiam traso.. :)
 

DeletedUser22959

mai nene nu iti dau pe prv ca nu ma ascund de nimeni dar hai sa iti explic ceva:
-daca apar nu apar sa te acuz pe tine de ceva sau sa fac misto de tine
-nu am zis niciodata ca nu ti-ai condus tribu bine( datorta tie a rezistat)
-cel mai impo am zis de voi de diablo ca nu ati ales lupta dreapta niciodata am zis-o si o sa o mai zic
-mogul nu cred ca a mintit cu ceva pana acum a spus verdele in fata asa cum era
-da m-am luat de unii jucatori diablo care au o gramada de puncte si pun pariu ca daca vad 20 de atacuri dau mii de circulare prin trib ca sunt asediati ..erau si prin die o gramada nu zic ca nu ...dar nu vad ce te tot deranjeaza am mintit eu cu ceva.... am bagat carcote? am spus numai adevaru si ce am spus asa a fost ......nu e asa?
daca dai un mesaj prin care chiar recunosti asta si de mine si de mogul eu iti trimit p prv ce nume am avut .
a si apropo sa recunosti ca martian era plecat in germania... chiar nu ai doborat pe martian ...care a facut cel mai tare trib de pe .ro nu o sa se auda de diablo, die , scitii , tsl cum se aude de noobs niciodata .. pe cate lumi am jucat toti au auzit de scitii die. si noobs de tsl si hk si diablo mai putin ...dar din toate astea stii si tu cel mai respectat si de care la toti le e frica e noobsu ..un trib de milioane facut de martian
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17410

Se vede ca te doare rau..... :))De aici ne dam seama ca nu stiai,poate ai aflat pe parcurs....dar prea tarziu....Deci te doare....uffff,a ajuns un ****** sa iti traga tie clapa,chiar daca pentru scurt timp....
dar macar tiam traso.. :)


Te inseli amice ...te stiam ca spion chiar din prima saptamana si ce omiti sa zici aici e,inscenarea unui atac pe tine din partea lui coditze si jonnyb,ca de nu te are la suflet .
Iar daca nu ma insel ai cerut sprijin in trib iar acest lucru a dus la cererea mea de sitter de verificare .Apropo stii ce ai zis atunci? ....ca te descurci cu ce trupe ai :)
E si normal ca ai pierdut foarte putine sate pentru ca erai la noi iar concentrarea noastra era asupra tfo ,iar cand sa terminat cu tfo ti ai dat stergere de cont.
Apropo stii ce am scris pe chat la Skype cu aluzie la tine (iti aduc eu aminte)

FORUMUL TRIBULUI E FACUT PENTRU SPIONI:):)
RALF AM DREPTATE???:cool:
 

DeletedUser18063

Din pacate pt tine si pentru multi din trib,ralf36 nu sa luat niciodata dupa forumul tribului,iar atacul lui Jony B si CoditZe, a fost cu 2 saptamani inainte de a da stergere..Iar concentrarea nu mai era asupra tribului TFO era asupra tribului FLAME....
Sunt multe pe care nu le stiti,dar faceti supoziti.E bine si asa totusi.Ca ai zis aia e adevarat,dar ca eu mam luat dupa forumul tribului e mai putin adevarat,nici nu realizezi cate se afla prin mesaje pe PM.. :))Eh, sa trecem peste,nu asta ma interesat pe mine,iar daca stai sa o gandesti iti dai seama ce....
Oricum se puteau face multe daca nu ar fi existat o persoana cu gura mare si mai multi lasi,cea ce am incercat sa ii explic la profu si nu poate sa inteleaga e ca eu nu am intrat in Diablo pentru a fi la "loc ferit" asa cum au insinuat multi, a fost cu totul si cu totul pentru altceva....
PS: Asa cum am ziso(pe extern) dupa ce am plecat, o zic din nou,esti singurul pe care lam laudat in fostul meu trib,tu si inca 4...cu care daca eram in alte circumstante miar fi placut sa colaborez.
O zi buna sa ai.
 

DeletedUser19931

Ma Florii ....iti este cunoscuta fraza ???
"zalast flori în data de 19.09. la ora 22:25
ptr zeus mor de gat cu voi"
Ce vrei sa iti fac .. DACA OAMENII NU TRIMIT SPRIJIN PE CONTUL TAU (al-4-lea .. sau cine mai stie numarul ) ce vrei ..asta e .. nu fii suparata ... Sau vrei sa il citez pe bunul meu prieten Noltisor caruia i-am dus ferma dintr-un atac la 1 ????
"faceti ceva fratilor si sustineti colegul nostru de la granitza!!!!! trebuie sa intelegeti ca aici se poarta luptele!!!! daca cedeaza zeusone08 voi urmati...."
INTRebAREA E ??? ce sa mai cedeze pretenul meu "u craiova -rapid 3-4 " :)) (stii tu florii ce zic) ... :)))cand el pe 80 % din sate are ferma la 4-5 si trupe ioc ??? Mai intrebam de gudure , matiflo sau troylex ??? satele se ia cu timpul .... nobili nu sunt :((
Oricum fii fericita ca voi ca aparatori nu existati pe l7 .. :p .. Erati in saptele MiR pana mai ieri .. sunt tare curios cum o sa decurga razboiul asta .. noi fiind trib cu trupe def .. iar voi super ofensivi .. NEATACATI DE CAND A INCEPUT l7 pana acum cat v-a atacat diablo in 4 zile ... ?????


sunt tare curios cum o sa decurga razboiul asta .. noi fiind trib cu trupe def .. iar voi super ofensivi .
sa inteleg ca ne-ai declarat razboi ??????



mai profule cu de aia ca boby sifonaru care se milogea sa il iau in viking si sa nu atacam pe nu stiu care ca e tacsu sau mai stiu eu cine ....... a parasit tribul Viking . Ii gasesc extrem de repede pe astia care se ocupa cu sifonul sa stii

cristius13 aka boby sifonaru

zalast flori în data de 19.09. la ora 22:25
ptr zeus mor de gat cu voi
nu suport oameni cu 2 fete

cristius13 astăzi la ora 03:48
:) da ce ai cu mine?

zalast flori astăzi la ora 08:57
ptr ce te-ai dus si ai spus in diablo de circularele lui zeus

nu faceti bine la nimeni pe jocul asta.
tineti minte:
pe cine nu lasi sa moara,
nu te lasa sa traiesti.
desi daca il lasi sa moara, parca ti-e mila de el.
alegeti cu intelepciune.



Se pare ca de ieri ai ramas infipt in ulucile de la gard profule cu tot cu nobili , oare ce sa inteleg te bate o fata la triburile.ro ? fata aia care lua numai sate de barbari si facea numai inobilari interne


si referitor la Zeus sa stii ca eu cat o sa joc acest joc nu uit cine m-a ajutat si cine mi-a facut rau
1.500 de atacuri doar 30 de sate ati luat ????
slabut , slabut de tot profule , pacat de amarati aia de nobili care au dat coltul , chiar cu fermele la cat spui tu , v-am omorat nobili cu 400 de lanci

Agresor: papusica tuturor
Sat: @054k 44 (469|429) K44

Număr: 0 0 500 0 100 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 500 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: ZeusOne08
Sat: xxxx * ZeusOne (xxx|xxx) K34

Număr: 351 342 0 108 0 0 0 100 0 0 0 0
Pierderi: 102 100 0 31 0 0 0 29 0 0 0 0





ti-am spus sa incetezi cu comentariile la adresa mea ca eu nu sunt Seby sa nu bag in seama toate mistourile tale , am destule replici pentru tine


Mai baga un tichet cum l-ai bagat pe asta

Scchimbare de profil la Zeusone08

profucv în data de 19.09. la ora 01:22
Profil
Vârsta: 21
Genul: masculin
Localitate: Torino

Text personal
It'S TiMe To DiE ...



Long Life Die.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Vezi ca faci dublu post intr-o fericire si poate nu te mai vad pe aici cateva zile :D


Oricum nu stiu de ce se vobeste despre niste jucatori care nu mai exista pe harta,cel mai bine ar fi sa ne concentram asupra situatiei actuale,care nu e tocmai roz pentru Viking :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vad ca pe aici domina diablo,la comentarii,hai baieti poate aici castigati,mai bagati 2-3 commenturi ca v-o luam inainte si pe forum :)) i'm so happy:D
 

DeletedUser

pfff....mai sus a fost un fel de lauda,dar o puteti lua ca o observatie pe ca mie nu imi place sa ma laud


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17004

Se face razboi si pe forum mai nou?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

pai pe forum e mai rau ca pe harta de obicei :)) pe harta se ciocnesc niste trupe virtuale .. aici se pot duela verbal si impunge playerii :D
 

DeletedUser

cata rautate ascudeti in voi .... va reamintesc in ce conditii satele mele sunt in Diablo?:) urat din partea unora

este o adevarata onoare sa te lauzi ca ai luat sate de la Coditze :)) asa-i?
 

DeletedUser18063

Gresit,este o adevarata oroare... :))sa va reamintiti in ce conditi sunt satele mai multor playeri din fostul TFO in Diablo....urat din partea unora... :))
 

DeletedUser

Hai ca acum apare si mogul 88 :)) facem pariu ?? :))) .. (mai e unu jabba - desi nici acum nu am inteles cu ce am gresit fata de el -poate sa imi trimita un mesaj pe joc .. daca nici dupa 1 an nu a inteles situatia) ....
IMI PARE NESPUS DE RAU ca jocul asta transforma oameni in sacali , prieteni in dusmani , fiinte normale in oameni fara scrupule ...(ceea ce e mai rau decat un animal la care te astepti la reactii ) .... Ralf tu stii ce la ce ma refer ...
PS .. TRIBUL DIABLO prin gandirea mea a pierdut mult atunci cand nu a adus pe prietenii lui dacus , asta am facut-o deoarece am vrut sa fiu impartial , tribul DIABLO a pierdut mult , cand nu am scos din familie vikingul desi ei ne scosesera pe noi , toate astea pentru ca eu am petrecut prea multe seri in discutii cu seby (moryoka) .. Am vorbit ceva cu el acum 1 an .. Eu ce am zis aia am facut ... Nu trebuie sa isi dea cu parerea orice player al carui sate sunt acum in DIABLO ... (ralf , mogul , coditze) . pe acest forum ..Faceti fratilor topic .. daca nu va fac eu ... JUCATORI BATUTI DE DIABLO ... e lista lunga ...(uit de marele MARTIAN) .... Dar aici ... un SARLATAN cum te-am stiut de la inceput (stii tu care esti - postai mai devreme) nu veniti cu explicatii ...ca o fii , ca o patii , .. sunteti fara valoare pe aceasta lume ... odata ce ati piedut ... Nu imi vorbii tu mie "mai draga" de calitati morale , odata ce eu te-am tinut in trib 3 luni de zile stiind ca esti spion .. nu imi vorbii mie de calitatea de om , odata ce tu vorbeai de muschi , vezi in orizontul tau vizual cu ce OAMENI stai de vorba si apoi sa iti dai cu parerea ..
Ai fost in diablo 3 luni de zile . Spune ce nu ti-a placut ?? Climatu din cadrul tribului nostru in care in orice circulara se specifica "multumesc anticipat" sau tu esti obisnuit cu "trimite sprijin astfel o sa fii innobilat"
Stii acum 1 an de zile moryoka imi dadea lectii cum se conduce un trib .." BA DACA NU TE IMPUI PRIN PUTERE NU FACI NIMIC PE JOCUL ASTA ..." . Uite eu am incercat altceva .. am incercat sa imi apropii oamenii , sa ii fac sa ma respecte ca om in 1 rand , sa nu ii tin in minciuna , sa le explic in amanunt toate situatile (nu cred ca e membru Diablo care intr-un an sa nu ii raspund la un mesaj) . ASTA A FOST , ESTE , SI VA FII conceptia in cadrul tribului Diablo atat timp cat eu voi fii conducator ...
Daca esti prea "inteligent" astfel incat sa nu intelegi ce explic aici , mai citeste odata , daca si atunci ai dubii , apeleaza la un prieten ....
PS . IMI PARE RAU CA TE BAGAI PREA MULT IN SEAMA ... nu meritai ...
Mai trebuie un ps2 .. zalast oamenii de frica fac multe , dar abia asteapta sa te injughie :)))))

Mor pe comentariile astea de "femeie"..(eu nu am facut nimic).....Pai tu ala inteligentu' (ca te dai cu ochelari).... ne dai lectii de morala si bun simt....!!! Pai ai uitat cum vorbeai pe conferinta...despre o persoana cu care "ai vorbit 1 an de zile"??
 

DeletedUser

Ma Florii ....iti este cunoscuta fraza ???
"zalast flori în data de 19.09. la ora 22:25
ptr zeus mor de gat cu voi"
Ce vrei sa iti fac .. DACA OAMENII NU TRIMIT SPRIJIN PE CONTUL TAU (al-4-lea .. sau cine mai stie numarul ) ce vrei ..asta e .. nu fii suparata ... Sau vrei sa il citez pe bunul meu prieten Noltisor caruia i-am dus ferma dintr-un atac la 1 ????
"faceti ceva fratilor si sustineti colegul nostru de la granitza!!!!! trebuie sa intelegeti ca aici se poarta luptele!!!! daca cedeaza zeusone08 voi urmati...."
INTRebAREA E ??? ce sa mai cedeze pretenul meu "u craiova -rapid 3-4 " :)) (stii tu florii ce zic) ... :)))cand el pe 80 % din sate are ferma la 4-5 si trupe ioc ??? Mai intrebam de gudure , matiflo sau troylex ??? satele se ia cu timpul .... nobili nu sunt :((
Oricum fii fericita ca voi ca aparatori nu existati pe l7 .. :p .. Erati in saptele MiR pana mai ieri .. sunt tare curios cum o sa decurga razboiul asta .. noi fiind trib cu trupe def .. iar voi super ofensivi .. NEATACATI DE CAND A INCEPUT l7 pana acum cat v-a atacat diablo in 4 zile ... ?????



i-am dus ferma dintr-un atac la 1 ???? wowwwwww superrrrr tare andy , vreau si eu raportul asta fals cu ferma la 1
23.gif

dupa ce ai atacat tu mwhahahaa super bengos
76.gif


Uite o punga de popcorn de la mine sa nu mai spui lucruri sfinte sa scazi ferma de la 30 la 1 dintr-un atac
24.gif
hello trezirea ....

popcorn.gif



 

DeletedUser24552

MA aici se lasa urat razboiul acesta , iar cei mai castigati sunt tot TSL-istii , saracii de ei numai pot de bine .....
 

DeletedUser17004

MA aici se lasa urat razboiul acesta , iar cei mai castigati sunt tot TSL-istii , saracii de ei numai pot de bine .....

A aparut marele strateg al lumii 7..mai, sa stiti ca asa o sa fie... :D
Deci si Diablo si Viking tocmai se pregateau sa dea in saracul TSL, noroc ca s-au incaierat intre ei. :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus