DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35292

lume lume omiteti un singur lucru cand pomeniti de Andi, sincer si a doa chestie incurcati jocul in sine cu viata reala de unde si pana unde judecati omul ca nu a scos trupele din sat?

Crede-ma ca nu incurcam virtualul cu realul...daca te vei uita pe rapoarte trimise pana acum de profucv vei avea surpriza sa vezi parerea lui despre astfel de playeri...despre cei care nu evita curatarile...despre cei care se apara in mijlocul tribului si nu ajunge nici cucu cu nobili pe acele sate...despre cei care nu-si noteaza nobilii ca sa faca si ei un mic dodge ( vezi ca nu-i marca de masina :p )....asta am dorit noi sa evidentiem...CU ATAT mai mult cu cat cei pe care-i ataca el si faceau ca si persoana lui...erau altfel pozitionati pe harta....Conculiza...un mare NO COMMENT...DAR...fata de cei care au ramas pe harta ( ma rog...vor mai ramane...) merita locul de prim conducator al primului trib de pe lumea 7.
 

DeletedUser

oftica ar fii alta . faptul ca nu mai sunt playeri pe harta . au ramas doar redardatii ca tine dunraf . eu una ma oftic ca nu am cu cine juca . asa ca dorm bine la caldura sa vad pana unde poate merge dobitocimea colegilor mei de trib din diablo
 

DeletedUser33089

of of cat de departe se duc unii jucatori e bine sa demonstrezi prin rapoarte cat de bun esti dar mi se pare cam prea mult sa desfintezi un jucator..mi se pare ca unii chiar s-au coborat f jos la asa ceva.. nu doresc sa jicnesc pe cineva dar bravo celor care au postat acele rapoarte dar cred ca rapoartele vorbesc mai mult decat vorbele.. si cam acolo trebuie sa ramana lucrurile :)

daca am gresit cu ceva puteti sa ma comentati :D(nu ma supar )
 

DeletedUser33163

of of cat de departe se duc unii jucatori e bine sa demonstrezi prin rapoarte cat de bun esti dar mi se pare cam prea mult sa desfintezi un jucator..mi se pare ca unii chiar s-au coborat f jos la asa ceva.. nu doresc sa jicnesc pe cineva dar bravo celor care au postat acele rapoarte dar cred ca rapoartele vorbesc mai mult decat vorbele.. si cam acolo trebuie sa ramana lucrurile :)

daca am gresit cu ceva puteti sa ma comentati :D(nu ma supar )

Se scrie jignesc cred ^^
 

DeletedUser29025

poi cu dex-u in fata stie oricine;)

frumos razboiul asta, o statistica ceva ? :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO
Side 2:
Tribes: VIKING, Heaven

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 311
Tabăra 2: 4
Diferență: 307

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 0
Diferență: 61

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,161,650
Tabăra 2: 32,113
Diferență: 3,129,537

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 558,212
Tabăra 2: 0
Diferență: 558,212

chart


si cum a fost mereu razboiul de cand a inceput:

Side 1:
Tribes: DIABLO
Side 2:
Tribes: VIKING, Heaven

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 145,321
Tabăra 2: 91,468
Diferență: 53,853

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,943
Tabăra 2: 4,454
Diferență: 9,489

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,426,791,935
Tabăra 2: 818,485,260
Diferență: 608,306,675

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142,040,384
Tabăra 2: 43,010,411
Diferență: 99,029,973

chart
 

DeletedUser

oauuu , ati rupt vikingul.de ce? era moryoka in spital? sau era plecat dupa tigari.da nu prea stiu cine la rupt, sigur nu natarai aia care pierd sate la un atac compus doar din 2 nobili.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35292

...

poate cu asta ar trebui sa se mandreasca..VIKING...:D


mwhahaha...
Un singur lucru tine minte...NU VOI ATI BATUT VIKINGUL...noi singuri ne-am batut..si ca o paranteza...din 8 grupe cat avea viking...doar cu 2 grupe ati avut onoarea de a purta luptele ( aripa sfera si aripa heaven..)
In momentul in care a intrat in lupta tot tribul ( si asta a fost doar ptr o singura data pe parcursul intregului razboi..) ati fost pe minus. Asa ca...vise placute si nu uita...DOAR datorita faptului ca au stiut sa profite de toate momentele propice de pe joc ( nu ptr ca ar fi cel mai bun trib..) ati ajuns si veti ramane nr 1 ca si trib.:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
La fel si cu HK, nu diablo i-a batut... nu mai vorbi din povesti mai nenea cresto ca vorbesti aiureli :)
 

DeletedUser

:)) doamnee este doar un joc dragi tovarasi ;)) ...ce atatea batai de cap ? foarte bine ca va-ti batut voi dar totusi tot un joc ramane ..cel mai bun sa castige si asa nu castigam bani cum sunt la alte jocuri ...se joaca 4 fun! have a nice day!
 

DeletedUser33089

mai gabytza ce aiureli am zis mai?:mad:
faptul ca HEaven inca dupa o luna de razboi inca mai era pe lume si nu s-a dezmembrat si H.K-ul s-a dezmembrat se vede care a fost razboiul cel calumea :)

faptul ca un jucator din TNT baga niste strambe de genul asta =))

"eu am scos 8 jucatori de 4 milioane cand aveam doar 1 mil, de puncte!nu unu ci 8! in 6 luni! si nu m-au interesat satele,,,atunci...in 3 zile am pierdut peste 40 sate! aia jucatori prietene,au atacat napraznic!apoi....am luat 60 sate restul l-au luat prieteni de-ai mei.asha ca nu ma inspaimantzi! na fcrisu ii omor in medie 40 nobili/zi:))))si ma ataca miseleste ca nu sunt la calc,pt ca a simitzit.crede-ma realist vorbind, nu ai cum! tot exe daa va punetzi pe mine,dar numai voi fara diablo, nu putetzi face asta!"

m-am prapadit de ras..:D
mesajul care l-am postat e de la cineva din TNT
in Heaven sau VIKING nu au fost prea multi jucatori sa dea astfel de mesaje... sau poate ma insel =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Adevarul e ca trebuie sa o felicitam pe mamaia balast ca nu a avut asa de multi noobi in triburile care le-a condus,asta spre deosebire de H.K. care colcaia de noobi si mai nou TNT la fel.
Sa fim seriosi,VIKING chiar a fost un trib bun fata de H.K.,si cred ca intr-o confruntare directa VIKING ar fi iesit invingatori.


Totusi MORPHEN,faptul ca te lauzi ca VIKING avea jucatori buni care nu erau in granita si care puteau pune probleme tribului DIABLO,arata faptul de cat de incompetenta a fost conducerea VIKING,pentru ca nu a stiut sa gestioneze un trib.Daca aveati asa de multi jucatori buni in spate de nu i-ati adus in granita?Vorbeste ca erau doua granite cu DIABLO,dar ce crezi ca DIABLO avea mai multe cu voi sau cum?E penibil chiar ce spui.


DIABLO a avut o conducere care pana la un momentdat a stiut cum sa ambitioneze jucatorii care ii are si sa ramane pe joc,lucru pe care voi nu l-ati facut sau nu ati stiut sa il faceti.


Daca mi se raspunde la postul asta,am sa rog sa nu se bage placa cu viata reala si alte chestii dinastea.Faptul ca ati stat aproape 2 ani si ati juucat incontinuu pe lumea 7 si in momentul in care s-a inceput razboi cu DIABLO a iesit la suprafata acea parte din voi care v-a spus ca aveti si o viata reala,e chiar o tampenie care numai niste mincinosi pot sa o spuna,si nici macar voi nu va credeti dar va asteptati sa o faca altii.

Treaba e simpla,DIABLO e cel mai bun trib de pe harta lumii 7,cei care spuneti ca vezi domle ca a fost nu stiu ce trib si daca facea aia batea DIABLO dati dovada de lipsa de materie cenusie.In joc ca si in viata reala,ca sa afirmi ca cineva e mai bun decat cineva trebuie sa ai dovezi,sa vii cu argumente pro si contra si sa cantaresti situatia,nu doar sa te dai cu parerea ca sa te afli in treaba,iar in acest moment DIABLO are dovada suprema,e pe primul loc pe lumea asta si trece prin dusmani de parca nu ar fi nimic in fata lor.

Asa ca MUCLES celorlalti.
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
e pe dracu cel mai bun trib,.. se vede :D daca liderul lor e umilit in asa hal ....

la cretu n-am vazut asa ceva, nici la zalast flori :)
 

DeletedUser

Adevarul e ca trebuie sa o felicitam pe mamaia balast ca nu a avut asa de multi noobi in triburile care le-a condus,asta spre deosebire de H.K. care colcaia de noobi si mai nou TNT la fel.
Sa fim seriosi,VIKING chiar a fost un trib bun fata de H.K.,si cred ca intr-o confruntare directa VIKING ar fi iesit invingatori.


Totusi MORPHEN,faptul ca te lauzi ca VIKING avea jucatori buni care nu erau in granita si care puteau pune probleme tribului DIABLO,arata faptul de cat de incompetenta a fost conducerea VIKING,pentru ca nu a stiut sa gestioneze un trib.Daca aveati asa de multi jucatori buni in spate de nu i-ati adus in granita?Vorbeste ca erau doua granite cu DIABLO,dar ce crezi ca DIABLO avea mai multe cu voi sau cum?E penibil chiar ce spui.


DIABLO a avut o conducere care pana la un momentdat a stiut cum sa ambitioneze jucatorii care ii are si sa ramane pe joc,lucru pe care voi nu l-ati facut sau nu ati stiut sa il faceti.


Daca mi se raspunde la postul asta,am sa rog sa nu se bage placa cu viata reala si alte chestii dinastea.Faptul ca ati stat aproape 2 ani si ati juucat incontinuu pe lumea 7 si in momentul in care s-a inceput razboi cu DIABLO a iesit la suprafata acea parte din voi care v-a spus ca aveti si o viata reala,e chiar o tampenie care numai niste mincinosi pot sa o spuna,si nici macar voi nu va credeti dar va asteptati sa o faca altii.

Treaba e simpla,DIABLO e cel mai bun trib de pe harta lumii 7,cei care spuneti ca vezi domle ca a fost nu stiu ce trib si daca facea aia batea DIABLO dati dovada de lipsa de materie cenusie.In joc ca si in viata reala,ca sa afirmi ca cineva e mai bun decat cineva trebuie sa ai dovezi,sa vii cu argumente pro si contra si sa cantaresti situatia,nu doar sa te dai cu parerea ca sa te afli in treaba,iar in acest moment DIABLO are dovada suprema,e pe primul loc pe lumea asta si trece prin dusmani de parca nu ar fi nimic in fata lor.

Asa ca MUCLES celorlalti.

nu pot sa ma abtin sa nu rad , Luci te rog din tot sufletul meu nu mai posta pe extern ca te faci de ras . diablo colcaie mai rau de n00bi sau petarde (cum vrei sa spui tu) decat toate triburile care s-au aflat pe harta . ciudat este faptul ca tu nu observi ce colegi ai in trib .

conducerea diablo :
profucv în data de 05.10. la ora 17:07
Tin sa multumesc tuturor colegilor care m-au ajutat sa trec in ultimele 7-8 zile de peste 5500 de atacuri . Fiecare m-a ajutat in felul lui , unii cu sprijin , unii cu atacuri impotriva "prietenilor" mei , altii cu o vorba buna , atunci cand ... aveam "low moral" ...
La cate atacuri am avut am pierdut vreo 7 sau 8 sate , dar am luat cam triplu , deci nu cred ca e un motiv de ras - poate doar (sau sper) in cazul ... unora ...
Ps . In timp ce am avut atacurile astea eu nu am sters nici un raport de la nici un coleg - mai mult am urmarit fiecare in ce zona ataca . Sper sa nu mai aud probleme cum punea gerula - si mai noi martial ca il deranjeaza rapoartele lu x sau lu y . Cum eu am putut sa urmaresc ( NU SA STERG ) rapoartele altor coilegi asa poate fiecare .
De acum in colo in afara de rapoartele rosii ( in care nu se da nivel la zid ) orice jucator are dreptul sa dea rapoartele in trib , nu doar la grupa .
Inchei prin a va multumii inca odata , pentru sprijinul acordat .

una dintre umilintele proprii . cum sa te consolezi in halul asta singur ? nu am vazut nici un lider de trib sa isi planga asa de mila "low moral" ... :D

nakuku astăzi la ora 23:26
Totzi jucatori care avezti srijin in sate,


1. vreau sa il marcatzi pe profucv pe harta
2. luatzi satele din k34 si trimitezti fiecare cate 3 ferme pe sat va uitatzi si voi si vedetzi sprijinitzi satele care sunt mai aproape de morphen si gasca lui, va uitatzi si voi si calculatzi sprijinitzi pana la satele unde ajung cu nobil pana la 10 ore,
3. e valabil si pt k73 si k83 si k44
4. vreau ca totzi jucatori sa trimita atacuri pe morphen si compania, rog ca atacul sa aibe si catapulte si vreau sa datzi catapultele pe fierarie si curte nobila si ferma
5. in monetul in care atacul sa rentors in sat chair daca nu este full va rog sa il retrimitetzi tot in acea zona, pana faramatzi toate satele lu morphen si compania.
6.sa le mai demostram o data care este fortza diablo
7. sa nu uitzati sa va si distratzi, premiez cel mai frumos raport

va multumesc


nakuku

te premiez nakuku . tu ai reusit sa il umilesti mai mult decat l-au umilit morphen si kamikaze17. asta da ambitionare a jucatorilor . sa fii tu on sa urmaresti rapoartele tribului si sa nu iti scoti trupele de atac din sate . nu numai dintr-un sat . au fost peste 300 de sate unde supremul si preamaritul lider din cauza tensiunii a amutit

si ca sa inchei suntem de acord intr-un punct de vedere : Treaba este simpla . in acest moment DIABLO are dovada suprema,e pe primul loc pe lumea asta si are in componenta numai jucatori care nu trebuiau sa ramana pe harta

jucatorii buni din Viking s-au retras din joc si nu de frica diablo . fiecare a ales viata reala in locul jocului virtual (flori-probleme de sanatate . moryoka-probleme care nu se discuta aici . si multi alti). daca ramaneau in acea formatie care s-a inceput razboiul diablo-viking mancati o bataie de nu mai nimereati nici materia cenusie

te mai rog sa nu ma injuri aici (asa cum iti sta in caracter) fa-o pe privat
 

DeletedUser19931

Adevarul e ca trebuie sa o felicitam pe mamaia balast ca nu a avut asa de multi noobi in triburile care le-a condus,asta spre deosebire de H.K. care colcaia de noobi si mai nou TNT la fel.

Treaba e simpla,DIABLO e cel mai bun trib de pe harta lumii 7,cei care spuneti ca vezi domle ca a fost nu stiu ce trib si daca facea aia batea DIABLO dati dovada de lipsa de materie cenusie.In joc ca si in viata reala,ca sa afirmi ca cineva e mai bun decat cineva trebuie sa ai dovezi,sa vii cu argumente pro si contra si sa cantaresti situatia,nu doar sa te dai cu parerea ca sa te afli in treaba,iar in acest moment DIABLO are dovada suprema,e pe primul loc pe lumea asta si trece prin dusmani de parca nu ar fi nimic in fata lor.

Asa ca MUCLES celorlalti.

Domnul Poarta dupa cate vad imi simti lipsa , inca nu ai invatat sa respecti un om .........Diablo are dovada suprema ca ..... ce ? Este pe primul loc datorita recrutarilor masive si jucatori pe conturi tot nu aveti , 3 conturi le aveti la mine numai sa nu fie inactive . Oare din Diablo de ce s-au lasat jucatori ?
Din cauza prea multor stimulente din partea conducerii ?


profucv în data de 05.10. la ora 17:07
Tin sa multumesc tuturor colegilor care m-au ajutat sa trec in ultimele 7-8 zile de peste 5500 de atacuri .

Ciocolaticaaaaa de la 5500 de atacuri in 7-8 zile ti-a scazut moralul ?
Ma faci de ras
oare care aveam eu pe Zeus zilnic ?
Mai tii minte ?
Si cam cate luni de zile nu mi-a cazut moralul ?
 

DeletedUser20252

Da,in fine...aveti dreptate.
Sa ia altcineva partea tribului DIABLO ca eu nu mai am chef si nici nu mai joc pe 7....so....case closed.

Have a nice life.
 

DeletedUser35292

Chestiunea aceasta face sa tresara inima-n mine...

profucv în data de 05.10. la ora 17:07
Tin sa multumesc tuturor colegilor care m-au ajutat sa trec in ultimele 7-8 zile de peste 5500 de atacuri ...
La cate atacuri am avut am pierdut vreo 7 sau 8 sate

prima problematica...la cate atacuri ai avut...ai avut nevoie de intreg tribul diablo ( nr 1. ca si trib pe lumea 7...nr de sate etc..) ptr ca erai atacat de 2 playeri...pffffffff
la acelasi nr de atacuri ( cand m-au atacat cei din TNT...tu habar nu ai avut ...si ca tine peste 97 % din membrii diablo ) si cam la acelasi nr de sate pierdute...ma rog...parca mai putine cu vreo 2...nu mai stiu exact.

Sa mai punem la socoteala telefoanele pe care le dadeati ptr a aduce playeri pe conturi in diablo...plus alte mesaje inclusiv catre....( sa-l salutam si pe domnul puski-ilie pe aceasta cale :D...mwhahaha...intrebare intrebatoare domnule Andy...cine a avut de castigat si cine a avut de pierdut din acea chestiune...:cool:)...Este o diferenta enorma intre noi...si in mod CLAR iti vom ramane ( indiferent cat ai dori sa bravezi...sa-ti speli imaginea pe joc..) intipariti in memorie..si nu numai tie.

Oare o fi fost un plan pus la cale de ciocalatica ta...asta ar insemna ca si la strategie este mai buna ca tine...vei avea la ce medita...oare ???
 

DeletedUser

eu sunt sigura ca va medita mult timp ca l-a invins o fata . l-a facut praf si la strategie si la joc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus