DIABLO & DDB vs VIKING & Heaven

  • Autor subiect DeletedUser17410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35829

:)) godd.. imi place despre voi.. Profulica ia zi.. :> ne dam asa calumea unu cu altu'? :> Hai ca imediat sar lg tine pe K73.. tu cu trupele tale.. (DOAR ale tale..) eu cu ale mele.. sunt de vreo 15 ori mai mic ca tine.. da' imi place sa rad cand te vad NOOOOOOBBB!! nu doar noob.. NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBB:p
 

DeletedUser

:)) godd.. imi place despre voi.. Profulica ia zi.. :> ne dam asa calumea unu cu altu'? :> Hai ca imediat sar lg tine pe K73.. tu cu trupele tale.. (DOAR ale tale..) eu cu ale mele.. sunt de vreo 15 ori mai mic ca tine.. da' imi place sa rad cand te vad NOOOOOOBBB!! nu doar noob.. NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBB:p

vaii...toti nabii au ajuns sa se dea la profu...ba pirpiriule tu mai ai de mancat mult laptic cu grisuletz pana vei ajunge la valoarea lu profu...
 

DeletedUser

nu va accepta :D . daca citesti cu atentie posturile de la tot topicul asta l-a provocat flori la duel unu contra unu si i-a fost frica sa accepte . acum dupa ce l-au facut muci morphen si kamizaze17 . doi jucatori vs toate trupele la tot tribul si tipa si s-a compatimit si a avut "low moral" acum vrei si tu ? dica te implor nu mai scrie ca te faci si tu de ras ca si Luci la pagina precedenta
 

DeletedUser

lasa sa ma fac si eu de ras odata...ca voi v-ati facut de ras mereu cat timp ati jucat pe lumea 7...;)
 

DeletedUser

nu prea citesti externul cu atentie . am spus ca imi este rusine ca fac parte din tribul diablo . dar stau pe harta sa mai ma amuz cand or sa iasa runda doi de jucatori din diablo . vreau sa mai vad inca odata pe profu umilit
 

DeletedUser

eu zic sa ne apucam de acum sa il sprijinim pe liderul suprem sa nu il mai umileasca nakuku iar sa ii calculam distanta noi unde vor ajunge jucatori neutri cu nobili la el
 

DeletedUser

pai cum sa nu il sprijini pe profu cand x si y isi dau cu parerea despre el total aiurea??cat timp ai jucat tu alaturi de profucv ca sa iti permiti sa iti dai cu parerea despre el??eu am jucat 2 ani de zile alaturi de profu si stiu ce zic...
 

DeletedUser

joc de mai mult timp ca tine . nu nici nu preluasei contul dica sorin de cand joc eu langa el ;)
 

DeletedUser

voi vorbiti despre razboi sau iar il aclamati pe Andi?...facetii si cu ocazia asta statuie, in loc sa comentati despre un om mai bine il lasati in pace..oare voi sunteti mai buni ca el, de tot va permiteti sa il luati "peste picior"?

@eu joc de mai mult timp ca tine...

pana la urma jucati, ori fie preluat contul ori nu...dar aratati ca aveti valoare, ca aveti respect unul fata de altul...nu sfidati
 

DeletedUser

marule eu nu sunt rau intentionata . chiar il divinizez pe profu . este idolul meu . chiar il respect =))))))
 

DeletedUser

unii au jucat impotriva lui si si-au dat seama ce jucator e .. cred ca mai degraba vezi valoarea unuia cand ii esti adversar .. si da el e praf
 

DeletedUser20252

nu va accepta :D . daca citesti cu atentie posturile de la tot topicul asta l-a provocat flori la duel unu contra unu si i-a fost frica sa accepte . acum dupa ce l-au facut muci morphen si kamizaze17 . doi jucatori vs toate trupele la tot tribul si tipa si s-a compatimit si a avut "low moral" acum vrei si tu ? dica te implor nu mai scrie ca te faci si tu de ras ca si Luci la pagina precedenta


Te rog nu iti mai arata limitele in fata multimii.
Eu nu mai joc pe lumea 7 si nu mai am treaba cu lumea asta,asa ca nu ma mai baga in discutie.
Daca nu iti convine parerea mea atunci taci din gura si vezi-ti de treaba,daca tu ai alta parere e problema ta,dar nu imi spune ca ma fac de ras ca imi spun parerea.

In rest...bafta la nepoti.
 

DeletedUser

sincer credeam ca nu poate fi umilit mai rau decat a fost dar m-am inselat ... ionut respectele mele

cine zicea ca profu e player? ca nu a fost umilit? sa ne arate cand a reusit profu ceva cat de cat .. el nu a stiut decat sa fie cu moralu la pamant si sa tipe dupa sprijin in stanga si in dreapta

celmaitare.jpg
 

DeletedUser35829

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))) profulica ce-ai facut ma? :)))))))))))) ai ajuns profesoru' la (semnatura Marilyn Monroe) ?! :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus