DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Na ca incepu si asta intr-un final.


Fie ca cel mai bun sa castige,adica DIABLO. :D
 

DeletedUser18527

Spor combatantilor. Il asteptam pe cheles cu un pronostic :)))

Face cineva un pronostic cat va pronostica cheles? :D
 

DeletedUser32545

Poftim Nedhule :p
Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 331
Tabăra 2: 394
Diferență: 63

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 65
Diferență: 61

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,008,210
Tabăra 2: 3,562,719
Diferență: 554,509

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42,960
Tabăra 2: 680,915
Diferență: 637,955

image.php
 

DeletedUser18527

Asta e irelevanta. Cele care o sa conteze o sa fie peste cateva saptamani.
 

DeletedUser

ia uite cum sar dusmanii :)) acum complotati impotriva noastra toti mai sand???ce sa zic..un gest urat si fara obraz...dar inevitabil...dorinta era de mult se cautau pretextele..s-au gasit si ele in cele din urma si asa a inceput o noua parte a istoriei lumii 7...

Spor la lupta tuturor si fie ca cei mai buni sa castige(adica noi) iar am un Deja vu :)))))
 

DeletedUser17004

Ati complicat harta degeaba..stiti cine are de castigat din toata chestia asta? Adminii. Tocmai ati sporit ca grad de interes L7. Daca va terminati fiecare razboiasu vostru cu tribuletele alea wannabe si dupa va bateati cap in cap, L7 era numai buna de inchis...
Mno acuma ce o fi o fi...Succes ambelor parti... :D:D:D
 

DeletedUser18527

lasa domnu syryus sa aibe si ele un cuvant de spus. Au toti dreptul sa joace. Oricum mie MIR-ul mi se pare destul de slab. Am stat nitel sitter pe acolo si e jale.
Sunt vreo 2-3 care stiu sa joace restul varza, si mai e intemietorul Radu Viteazul alias Bachelor alias Mircea cel batran alias hercule care da niste circulare de am facut topic special in HK cu ele :))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Bafta ambelor participante... :)
dar oricum,era de asteptat ca hashcaca sa faca primu pas,si mai ales sa atace in alianta :)
tipic hkk ;)
 

DeletedUser

razboi D&D vs H&H (Dumb and Dumber vs H.K. Heaven) ... bafta celor mai buni
 

DeletedUser

=)) hkk tribul de kk...:)) vay de voi amaratilor :)) sate goale si voi ati reushit sa luati doar 60 :)) ma prapadesc de ras :))) stati sa vedeti la primul atac organizat cum picati toti unu dupa altu....va laudati ca ati invins voi tsl insa tsl va tinut piept 7-8 luni ... sunteti patetici...nu reuseati sa luati decat 4-5 sate si alea de la inactivi :))
 

DeletedUser

atac organizat ? vai ce frica ne a luat ...stai ma baiatule linistit ...acum o sa va vedeti adevarata valoare :)
 

DeletedUser

:)) acum o sa vezi tu ca nu tot ce zboara se mananca :))auzi la ei...se oftica ca am luat cateva sate de la tsl...ce pretext...da voi cand ati luat de la jar cum era ?? atunci eram buni asai?:))
 

DeletedUser

nu era vorba de satele de la tsl ...mai citeste odata cu atentie motivul pentru care am declarat razboi ...pentru ca este postat pe extern la topicul Off-topic Lumea 7 (februarie 2010) ....daca cauti o sa gasesti :) dar o sa iti fie greu sa iti judeci sefu :))
 

DeletedUser

:)) nu il pot judeca pentru ca stiu ca nu ai dreptate...eram si eu pe conferinta cand issac a luat sitter la lord-k si a cedat satele colegilor tai din hkkt...
 

DeletedUser

pai atunci poate te uiti la actele jucatorului la lord-k ...si sa imi spui daca a cedat satele luate de la yety ...da lord-k a cedat niste sate care le a luat de la paulicaa ...dar aia e alta problema ...o alta incalcare de alianta putin mai veche :)
 

DeletedUser

Agresor: TheStranger
Sat: BLACK HOLE 08 !!! (484|632) K64

Număr: 4198 4198 0 3534 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


=))) asa ataca un incepator atotputernic leader al hkkt-ului :)))
 

DeletedUser18527

saracul cretu asa slab e ..? daca stiam de mult ma apucam de el...
PS nu vad trupele moarte sa inteleg ca va mai da de 3 ori pana vi-l ia? :D
 

DeletedUser

atat stie..poti sa-i ceri mai mult Dica???eu astept sa ma atace pe mine ca era mare si tare mai inainte :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus