DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30694

teodor ,nu interpreta gresit cuvintele mele, il respect pe sigmann doar ca nu am fost in totalitate de acord cu ce a spus


si cresto-uita-te la profilul BS sa vezi ca au trecut HK la triburi fuzionate ceea ce nu e adevarat e o aberatie
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Sigmane....pe unde ai fost tu nu stiu dar nu m-am putut abtine sa nu iti comentez postu,cu toate ca mai bine te lasam draq in pace si iti ziceam doar finalu:
vad ca multora le e dor de mine :) ///// Gresit

din pacate H.K., cel putin in momentul de fata, a pierdut razboiul cu Diablo... motive sunt destule... //// Corect

1. plecarea lui Keithoss a facut ca diplomatia sa se indrepte intr-o directie proasta ///ce diplomatii sa mai faca,din moment ce erati aliati cu toata harta
2. renuntarea lui getjar si a inca catorva "varfuri de lance" din HK/HKA au contribuit de asemenea /////// getjar si proxy-urile
3. gaby te contrazic....razboiul cu Diablo trebuia inceput mai demult...pe vremea cand aveam razboi cu TSL, TSA (deoarece multi se plictiseau...nu aveau granita vezi K74, K73, k72 etc) ///// vai de capul meu,tu chiar esti prost,buey ...cum sa faceti voi razboi cu 2-3 triburi odata,nu vezi ca v-a batut in 3 luni un trib si jumatate
sau trebuia lasat ca razboi final dupa ce terminam cu MIR si inactivii din trib ////////aici ai dreptate,dar si atunci poate s-ar fi plictisit astia din diablo pana a-ti fi terminat cu MIR si inactivii si si-ar fi dat stergere inaintea voastra
4. plictiseala, criza din real life, etc /////// vezi punctul 2 :)



am promis ca voi ramane pana la ultimul sat si asa voi face ...Diablo merita sa fie respectati si sa le dam sansa sa ia sate de la "dusmani" si nu sate de barbari...voi ramane in H.K. sa sting lumina...apoi ma veti gasi in DHBM...tribul pe care l-am infiintat cand am inceput aceasta lume...nu va inghesuiti ca nu fac recrutari :p
////// discurs electoral


imi pare rau sa vad ca unii colegi de-ai mei dau dovada de lasitate si isi sterg contul cand sunt atacati (tsl-istii faceau asta - vezi opteron180) sau cand se lasa....asa ceva nu caracteriza H.K. -ul....daca te lasi macar cedezi satele in trib...asa mi se pare normal...
///////////si acum regret ca mi-am dat stergere si nu am ajuns in granita cu tine si inca cativa :)

lasi au fost tsl-istii cand au delete cont in masa pentru a scapa de H.K....sper sa nu mai vad in H.K. asemenea gesturi de lasitate...sau mai rau sa fuga in Diablo la caldurica...gen ludovicnapoleon, cei din Heaven/Viking, etc.
/////////////////buey cretinoidu-le TSL NU SI-A DAT STERGERE K NE ERA FRICA DE VOI,NE-AM DAT STERGERE DIN CAUZA "AMICILOR VOSTRI" CARE TREBUIAU SA AIBA GRIJA DE JOC,NU DE VOI


si daca ne bate Diablo....ce se intampla? pierdem casa, masina, viata? fratilor e doar un joc...Diablo sunt mai activi...bravo lor...sa-i felicitam daca ne inving si sa-i punem sa dea de baut :D

formarea de triburi mici, bisericute, etc nu fac decat sa favorizeze Diablo...numai un trib mare si activ are sanse in fata lor...asa ca toate triburile de pe harta ar trebui sa se uneasca impotriva Diablo/DDB...altfel L7 se va termina ffff repede si regrete vor fi de peste tot...inclusiv in Diablo

////corect ....felicitari diablo




o mica statistica personala :p
Side 1:
Tribes:
Players: Sigmann

Side 2:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 3
Diferență: 30

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 380,345
Tabăra 2: 34,317
Diferență: 346,028

chart


cele 3 sate pierdute sunt doar recuperari
binenteles ca de acum incolo ma astept ca statistica sa se schimbe in favoarea Diablo :D sau cel putin asa ar fi normal :rolleyes:

/////////////////intr-adevar singuru aspect ce reiasa e cuvantul mica

ps
pacat ca TheStranger a renuntat...nu mai era mult si aveam cont de spionaj in Diablo...nu profu? :D ... MIR nu ar fi depasit H.K. niciodata

finalul:ciocu mic si joc de glezne ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser17656

Sigmann, in sfarsit o chestie pertinenta pe forumul asta, ca m-am saturat sa citesc tot felul de ineptii debitate de (se cred ei) mari jucatori, am luat harta la bani marunti ca sa-l gasesc pe opteron (de ce s-o fi ascuns sub numele asta?), daca-l gasiti ziceti-mi si mie locatia, inafara de aia de pe forumul extern...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: Sigmann

Side 2:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 3
Diferență: 30



bai nene, nici cel mai pasnic, inactiv si incapabil om din tsl nu avea o statistica atat de proasta pe 3 luni impotriva unui trib dusman si tu vi sa ti discursuri despre vitejia ta si cum ca TSL a dat delete de frica? te inseli amarnic, TSL a tras un semnal de alarma, si uite ca, s-au desteptat cativa si nu ati mai fost impinsi de la spate in razboiul cu Diablo ( a nu se intelege gresit, diablo are tot meritul pentru victorie ) .. daca erai baiat destept nu mai puneai statistica asta, te-ai facut de ras cu ea .. cat despre teo, ca ar fi dat el delete pt ca venea un val de atacuri, pai te intreb eu pe tine, sti cine era locul 1 la aparare pe L7 cand TSL a iesit de pe harta? contul ala de ce nu s-a sters(kidix ca sunt convins ca dormi pe tine si n-ai idee)..stai tu linistit ca nu se stergea nici contul lui teo doar pentru ca aveati voi atacuri pe el .. numai aberatii spuneti pe extern, iar pe joc, s-a vazut ce stiti, luati unu cate unu, vorba "lui" bebev, numai inobilatori interni, crescuti pe spinarea functiilor. sanatate si numai bine in viata reala
 

DeletedUser

felicitari tribului Diablo, pentru modul in care a castigat acest razboi .
ce e foarte trist e ca frustrarile reale ale unor jucatori care au stiut doar sa dea delete acount ( a se citi aici TSL ) intuneca aceasta victorie a tribului Diablo.
au aparut ca necrofagii, si s-au aruncat "victoriosi" sa isi impuna punctul lor de vedere, punctul unor necrofagi care au apasat "delete" si care nu ar trebui sa faca atata gura.
nu vad aici comentarii de natura necrofagilor din TSL care sa apartina celor din Diablo si asta spune extrem de multe...dar doar pentru cei care si gandesc ( exclus tsl :) )
HK a pierdut, motive sunt destule, Diablo a castigat, din aceeasi suma de motive :)
inca odata, felicitari Diablo, pentru castigarea razboiului si pentru respectul pe care il arata celorlalti jucatori.

asemanarile de mai sus sunt pur intamplatoare, :) cine se simte incriminat cumva de cele scrise mai sus are o problema , cine nu e un fel de simtit cu ne in fata :)
 

DeletedUser

zi sa-ti crape inima ca ne-am aruncat "victoriosi" .. daca ai fi citit ce s-a scris si inainte, vedeai ca mai intai de toate i-am felicitat pe cei din Diablo.. si pentru ca tot vorbesti tu de necrofagi, nu vad de ce n-ai utilizat contul de pe joc sa scrii pe extern, sau stai, probabil esti unul membri HK care au dat delete .. o sa te numim starv lipsit de caracter .. macar alti nu se ascund in spatele anonimatului cand fac anumite afirmatii si asta spune multe despre caracterul unui om.

ps: am tinut sa-i dau o replica lu` domnu sigmann.. - " intuneca aceasta victorie a tribului Diablo " - asta nu inseamna ca nu sunt acum in picioare sa aplaud infrangerea HK :)))) daca se tine vreun mars pe strazile bucurestene pentru a arata cat de mult ma bucur pentru ca diablo a castigat acest razboi, eu voi fi in prima linie, in speranta ca dam nas in nas cu un cret care suspina si cu tine care stai cu mana pe buton : "delete or not delete? this is the question" :)))))
 

DeletedUser34399

MORPHEN nu te cunosc... nu ma cunosti, dar indiferent ce ati fi avut de impartit cu flory puteati foarte bine sa va faceti un nou trib care sa dea si in Heaven/fLeOry si in Diablo/DDB ... sa fugi insa la "dusmani" mai ales in faza asta a jocului cand mai e putin si se inchide L7 mi se pare un gest de lasitate...parerea mea...

oricum daca Diablo castiga...o sa aveti o surpriza de la anumiti membri Diablo...stiu ei dracusorii despre cine e vorba :p


edit
bebev stii bine ca nu m-am referit la tine...din pacate sunt multi din HK care au facut acest gest ... no comment ca ma enervez :D

Sigman nu ai inteles tata care a fost spilul , ce razboi sa mai inceapa el cu Heaven cand a fugit in Diablo de frica atacurilor ? Crezi ca mai era capabil sa faca fata si la atacurile din Diablo si la atacurile lui flori ?
 

DeletedUser

ia uite tata ca tot asa se distreaza lumea ca pe vremuri. kithosule, tu nu zici nimic?
 

DeletedUser9688

buna seara... mai exista vreun razboi pe L7?? hai ca vreau sa revin.. cu cine ma bat si eu? :D
 

DeletedUser34399

Razboi Diablo - HK
Morphen vine si raporteaza :
- Sa traiti mare capitan Profucv , permiteti sa raportez : Nu mai avem nobili si nu prea mai putem fii on ca vine vara !!! Ce facem ?
Profucv , nervos :
- Incetati inobilarea inaptilor , ca unii din HK datura stergere , mai recrutam din ei cum facuram cu aia din Viking , este superpandev asta in trib cu noi pe L 20 ii datui invitatie acu ca nu mai are ce sa ne spioneze acolo si incetisor ii recrutam pe toti , dam atacuri pe ei pana fug toti la noi , da' tu stii morphene cum ca si pe tine te-am recrutat tot asa si daca nu sunteti on 22 din 24 va inobilez eu pe toti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34399

ba de la retrogradarea craiovei ai devenit "paranoia" , sa ii spui lu nevastata sa ma cheme sa beau o bere daca ai murit
 

DeletedUser19081

Asta e cea mai mare rusine sa scrii in spatele altor niCURi :) , iar cu retrogradarea mai vedem tot targu jiu e sub noi :p :)
daca nu stii sa citesti si sa intelegi o fraza nu e problema mea . BAFTA . Vezi-ti de viata ta .
 

DeletedUser34261

hehe , chiar ca paranoici ati ajuns :)))) maine poimaine cine stie ce mai ziceti ... profule urmeaza-mi sfatul si mai iesi putin la aer , la o plimbare sa iti relaxezi neuronii aia topiti :))
 

DeletedUser34399

ba omule toata viata ta ( adica cat o sa joci triburi , ca asta este viata ta ) o sa fi obsedat de moryoka si zalast flori
 

DeletedUser34261

:)) dar sa vezi ce crispat e omul cand mai face flori misto de el si ii zice ca ia conturi in H.K. , iti dai seama ce teroare e in sufletul lui atunci? :)
 

DeletedUser34399

nu este crispat , asta sta la calculator 24 din 24 , toti care nu mai jucam de frica lui am fugit dupa lumea 7 :))))))

nu vorbesc de contul ei , contul zalast flori , nu prea ataca decat pe stelyka cu moral de 35% , eu vorbesc de zeusone , cont pe care ea statea in 80% din timp .
profucv vs zalast flori CAT TIMP A JUCAT 2-1


uite si dovada :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34261

ce sate i-ai luat bre profulica? un sat cat era la spital? :)) cu asta te lauzi tu? :)))
 

DeletedUser

Sigman nu ai inteles tata care a fost spilul , ce razboi sa mai inceapa el cu Heaven cand a fugit in Diablo de frica atacurilor ? Crezi ca mai era capabil sa faca fata si la atacurile din Diablo si la atacurile lui flori ?

mwhahaha...sunt pe jos...ma doare burta.....
1. daca ai fi seby...in mod cert nu ai scrie asa ceva...ptr ca am avut onoarea de a ne intalni cand erai pe acel cont...si....
2. daca ai fi R.... ma cunosti foarte bine ca si player...ca si stil de joc...
sa ma "tem" pe joc...esti penibil/a...de fapt asta se si vede ...te ascunzi sub un alt nik...rusinica.
ai macar taria sa postezi de pe nikul tau...si atunci discutam in vazul tuturor ( cu argumente 0 ..despre TEAMA.
hai pa...

P.S. acum sigur vor mai invia alte cateva conturi fantoma ...mwhahahaha


Razboi Diablo - HK
Morphen vine si raporteaza :
- Sa traiti mare capitan Profuwc , permiteti sa raportez : Nu mai avem nobili si nu prea mai putem fii on ca vine vara !!! Ce facem ?
Profuwc , nervos :
- Incetati inobilarea inaptilor , ca unii din HK datura stergere , mai recrutam din ei cum facuram cu aia din Viking , este superpandev asta in trib cu noi pe L 20 ii datui invitatie acu ca nu mai are ce sa ne spioneze acolo si incetisor ii recrutam pe toti , dam atacuri pe ei pana fug toti la noi , da' tu stii morphene cum ca si pe tine te-am recrutat tot asa si daca nu sunteti on 22 din 24 va inobilez eu pe toti

macar fi si tu original/a...un filmulet ceva...gen portile iadului...sa ne amuzam si noi...nu de alta...dar ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

macar fi si tu original/a...un filmulet ceva...gen portile iadului...sa ne amuzam si noi...nu de alta...dar ...


Mosu,chiar crezi ca astia sunt in stare sa faca niste capodopere de arta ca ale mele?Sa fim serios,le supraestimezi IQ-ul. :D

Bine e acum ca am revenit din vacanta.
DIABLO castiga razbelul,lumea ne plictiseste pe aici pe extern ca i-a "palit" pe toti problemele in viata reala si chestii dinastea absurde.
De ce nu sunt in stare oare sa zica,"Bravo,sunteti mai buni,aveti un trib mai activ si ne-ati batut pentru ca aveti un coletiv mai unit decat al nostru" in schimbul celebrelor fraze "Viata reala isi spune cuvantul,am pierdut prea mult timp acum pe joc si e timpul sa imi pun lucrurile din viata mea in ordine de exemplu,sa imi duc cainele la veterinar ca are diaree,sa ma apuc de invatat in ultimile saptamani de facultate,lucru ce nu am putut sa il fac pana acum din cauza jocului deoarece pana acum nu eram atacat si acum sunt,m-a inselat femeia virtuala si nu mai pot face fata stresului mediatic din acest joc....si multe alte penibilitati care arata ce caractere puternice au astfel de jucatori.


In fine,va doresc succes in viata reala si sper sa va recuperati cateii ce sufera de dureri intestinale grave.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus