DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser


DIABLO castiga razbelul,lumea ne plictiseste pe aici pe extern ca i-a "palit" pe toti problemele in viata reala si chestii dinastea absurde.
.

Te inseli...nu viata lor reala...nu "lucrurile omise" cat timp au fost pe joc...sunt cauza..
Un rezumat scurt....intotdeauna ceilalti sunt de vina...
strengaru ii hulea pe tsl-isti ca au dat stergere cont...de pe pozitia lui de atunci...se vedea bine...dar el nu a dat delete acount...nuuuu....el a fost fortat datorita "amintirilor pe care vroia sa le pastreze vii in minte" sa dispara....( propun sa facem un topic unde sa incercam sa ghicim unde va salasui sufletelul lui pe aceasta lume)

Bebeluna....un player frustrat...viata-i virtuala a fost ruinata...hmmmmmm....cine a avut de "suferit" (.. se pare ca au ramas rani adanci ...:p) de pe urma lui profu si a mea....pffff...asa de frustrat este acest player incat de pe toata harta a gasit DOAR 2 nikuri de care sa se lege...un sfat - daca tot ai timp acum "ptr viata reala"...te anunt cu durere in suflet ca ai gresit directia...aici este lumea nr7...VIRTUALAaaaa

si se poate continua....dar poate face un efort supraomenesc bebeuluca si...:red:
 

DeletedUser34261

cineva imi spunea mai demult si n-am dat atentie atunci , dar acum ii dau dreptate : "pe aceasta lume vor ramane toti ratatii si toti frustratii sa joace, jucatorii adevarati vor renunta la ea" ... si vad ca usor usor asta se intampla :))

Bafta DIABLO! :)))
 

DeletedUser

cineva imi spunea mai demult si n-am dat atentie atunci , dar acum ii dau dreptate : "pe aceasta lume vor ramane toti ratatii si toti frustratii sa joace, jucatorii adevarati vor renunta la ea" ... si vad ca usor usor asta se intampla :))

Bafta DIABLO! :)))

mwhahaha...esti sublim....dar de ce nu am vazut aceste randuri din partea ta cand au sters conturile cei din tsl????
cand reusesti sa descifrezi raspunsul...cauta o oglinda si...de fapt.. scuze...in mod cert ai gasit-o prin vreun sat si...ti-a venit inspiratia de ai postat...
 

DeletedUser19081

ollyvok
Senior Member

Adaugă data: 03.05.2010 #1142 Astăzi, 20:47:26 Sus
cineva imi spunea mai demult si n-am dat atentie atunci , dar acum ii dau dreptate : "pe aceasta lume vor ramane toti ratatii si toti frustratii sa joace, jucatorii adevarati vor renunta la ea" ... si vad ca usor usor asta se intampla )
Are dreptate omu , e student , deci are dreptate .
Imi pare rau ca nu isi da seama cat de penibil e :)) .
 

DeletedUser34261

de ce sunt penibil? ca asa zici tu? hai ciocu mic si joc de glezne profule

si acum sa exemplific ratatii si frustratii ca sa nu te simti , pe tine nu te includ in categoria asta, tu esti in partea cealalata la no-liferi :))

deci ratati , frustrati , lasi in traducere tribala : scursurile din toate triburile care au stat pe harta doar sa innobileze intern, care urla dupa sprijin cand vad 10 atacuri pe ei desi au cate 100k pe sat, care fug de razboaie pe unde apuca , care isi tradeaza prietenii si tribul in care au crescut pentru a-si salva lucrul cel mai important pentru ei , si anume averea virtuala , cei care habar nu au ce inseamna o prietenie adevarata , cei care nu isi vad de treaba lor si de viata lor si se implica in viata personala a altora .


mwhahaha...esti sublim....dar de ce nu am vazut aceste randuri din partea ta cand au sters conturile cei din tsl????
cand reusesti sa descifrezi raspunsul...cauta o oglinda si...de fapt.. scuze...in mod cert ai gasit-o prin vreun sat si...ti-a venit inspiratia de ai postat...

TSL nu sunt singurii care au renuntat, si totusi nu putem spune ca au renuntat atata timp cat ei joaca in continuare ;)
Daca asta au gandit ei ca e necesar sa faca, asta au facut si nu ii condamna nimeni , oricum e la moda sa dai vina pe admini in cazul in care tribul tau esueaza pe harta :) ca doar nu puteau baietii sa spuna ca nu mai faceau fata pe atatea granite si cu atatea sittere si cu mii de atacuri pe ei deoarece isi faceau firma de ras :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29094

care isi tradeaza prietenii si tribul in care au crescut pentru a-si salva lucrul cel mai important pentru ei , si anume averea virtuala , cei care habar nu au ce inseamna o prietenie adevarata

Ai nimerit-o profule.
Sa dau un flashback, sa ne intoarcem acum ceva timp in urma. Dacrom paraseste GVL, sub pretextul ca fratele lui, n-am inteles nici pana azi daca de sange sau ipotetic, era Sigmann.
As vrea sa fi spus totul cu asta, sa fi inteles toti ce-am vrut sa zic, dar IQ-ul nu este ceva popular pe-aici. Un om care stie ce e o prietenie adevarata, care nu au iubire fata de averea virtuala, se bat cu placere si contra prietenilor lor. Este doar un joc. Fara plecarea celor care au facut-o, H.K-ul era demult istorie.
Si acum, ca sa fiu on-topic, bravo DIABLO!
 

DeletedUser

Doamne ce-o mai ardeti cu viata virtuala si cea reala .... Gabi, lamureste-ma si pe mine ce inseamna "no-liferi"? ... Faptul ca o persoana isi permite sa stea n ore in fata calculatorului sa joace triburile inseamna ca e "no-lifer". Le-ai pus , mama , GPS, sa stii ce face si ce drege?, Bravo lui daca are timp, si daca mai e si platit pe timpul asta si mai bine :D
 

DeletedUser20252

De asemenea e la moda sa dai vina pe viata reala atunci cand vezi ca lucrurile nu merg tocmai bine pe cea virtuala si ca sa poti iesi in "glorie" si sa te mandresti ca ai fost un adevarat Superman pe acest joc unde toti ne pierdem timpul liber doar ca sa vedem cum ajung sa isi gaseasca scuze penibile toti penibilistii.

Gabytza,daca intradevar ai fi vrut sa te lasi de acest joc in momentul de fata nu ai mai fi aici,un om care realmente nu este frustrat si chiar care intradevar nu vrea sa mai joaca pur si simplu se lasa si nu mai intra absolut deloc pe acest site,tu in schimb incerci sa iti hranesti orgoliul ranit venind aici si incercand sa ne spui teorema lu pitagora insa tu nu vezi de fapt ca esti penibil.
Da nu e bai,noi te acceptam asa cum esti. :D
 

DeletedUser34399

mwhahaha...sunt pe jos...ma doare burta.....
1. daca ai fi seby...in mod cert nu ai scrie asa ceva...ptr ca am avut onoarea de a ne intalni cand erai pe acel cont...si....
2. daca ai fi R.... ma cunosti foarte bine ca si player...ca si stil de joc...
sa ma "tem" pe joc...esti penibil/a...de fapt asta se si vede ....




1. voi acuzati ca sint moryoka , nu am spus eu asa ceva

2. te cunoaste toata harta ca jucator , nu trebuie sa te lauzi tu , mai penibil ca tine nu sint , tu ai fost JENIBIL cand ti-au inghetat trupele in sat , venise granita peste tine si inainte de asta radeai de altu ca avea trupele inghetate in sate , tu ai fost mai patetic ca ala , ala macar a dat stergere de cont spre deosebire de tine care ai fugit la dusmani

Huoooo
 

DeletedUser29094

ala macar a dat stergere de cont spre deosebire de tine care ai fugit la dusmani

Un mare om a zis odata "Scopul scuza mijloacele in dragoste si-n razboi"
In cazul de fata, scopul era supravietuirea.
 

DeletedUser34261

Doamne ce-o mai ardeti cu viata virtuala si cea reala .... Gabi, lamureste-ma si pe mine ce inseamna "no-liferi"? ... Faptul ca o persoana isi permite sa stea n ore in fata calculatorului sa joace triburile inseamna ca e "no-lifer". Le-ai pus , mama , GPS, sa stii ce face si ce drege?, Bravo lui daca are timp, si daca mai e si platit pe timpul asta si mai bine :D

no-lifer in traducere tribala : aceasta specie se caracterizeaza prin faptul ca singurul lucru important in viata sa este jocul triburile. mananca in fata pc-ului, bea acolo, mai iese 1 minut pana la baie pentru satisfacerea nevoilor fiziologice. No-liferul isi distruge orice relatie cu lumea reala , traieste doar in cyber-space , unde se considera un fel de zeu ascuns in spatele unui nick . Nu are prieteni , nu are familie , familia lui o reprezinta colegii din trib ( aici se includ : nevasta tribala, amanta tribala, copilul tribal , nepotii, protejatii etc.. ) . :))
 

DeletedUser34399

olly vazui ca tu caracterizasi tot tribul Diablo in postul tau , sa iti fie putin rusine , sa ii pleznesti chiar asa cu adevarul peste ochi ?
 

DeletedUser

no-lifer in traducere tribala : aceasta specie se caracterizeaza prin faptul ca singurul lucru important in viata sa este jocul triburile. mananca in fata pc-ului, bea acolo, mai iese 1 minut pana la baie pentru satisfacerea nevoilor fiziologice. No-liferul isi distruge orice relatie cu lumea reala , traieste doar in cyber-space , unde se considera un fel de zeu ascuns in spatele unui nick . Nu are prieteni , nu are familie , familia lui o reprezinta colegii din trib ( aici se includ : nevasta tribala, amanta tribala, copilul tribal , nepotii, protejatii etc.. ) . :))

definitia asta imi aduce aminte de ... hmm .... TINE :D :D :D
nu tu ziceai ca esti un zeu?! :p
 

DeletedUser34261

olly vazui ca tu caracterizasi tot tribul Diablo in postul tau , sa iti fie putin rusine , sa ii pleznesti chiar asa cu adevarul peste ochi ?

mie imi place sa spun lucrurilor pe nume, dar nu tot tribul diablo este asa, si nu pot spune asta despre ei pentru ca nu ii cunosc pe toti , dar stiu suficienti jucatori care se incadreaza in aceste tipare .

definitia asta imi aduce aminte de ... hmm .... TINE :D :D :D
nu tu ziceai ca esti un zeu?! :p

prefer sa nu-ti raspund pentru ca stiu ca esti o scumpa si iti place sa ma "ataci" cu fiecare ocazie pe care o ai :p :*
 

DeletedUser

2. te cunoaste toata harta ca jucator .......

Huoooo


de ce nu sunt surprins..ma intreb doar de ce ai pastrat.."tacerea' pana acum...trupele-mi sunt facute sa joace...spre deosebire de...hmmmmm...poate-ti improspatezi memoria R_ _ _ _ a

ticurile ...am crezut ca ai invatat deja chestiunea asta....sunt si am fost intr-un con de umbra..putini ma cunosc..tu esti un player din cei putini :p

dar sti vorba mea...esti... istorie...si doar in unele momente una placuta...dar eu nu cred in asa ceva pe joc :smile:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34261

Gabytza,daca intradevar ai fi vrut sa te lasi de acest joc in momentul de fata nu ai mai fi aici,un om care realmente nu este frustrat si chiar care intradevar nu vrea sa mai joaca pur si simplu se lasa si nu mai intra absolut deloc pe acest site,tu in schimb incerci sa iti hranesti orgoliul ranit venind aici si incercand sa ne spui teorema lu pitagora insa tu nu vezi de fapt ca esti penibil.
Da nu e bai,noi te acceptam asa cum esti.

Domnul Poarta , ma mai vezi pe mine jucand ? Daca renunt la jocul in sine asta nu inseamna ca trebuie sa renunt si la discutiile aprinse care au loc aici deoarece asta imi face mie placere pe jocul asta : o barfa , o discutie mai incinsa, un spam pe colo colo , nu sunt incuiat d-ala sa stau toata ziua cu ochii in sate , mai ies si pe forum sa mai socializez cu altii , ca pana la urma asta e unul dintre scopurile acestui joc. Dar daca pe tine nu te duce capul la chestia asta, nu-i nimic ca si eu te accept asa cum esti :D :)
 

DeletedUser

Revin si eu pe subiect si ii intreb pe domnii din H.K.: de ce ati plecat?...si ati divizat tribul in 2?... acum puteti lua mai bine bataita sau cum, ca eu nu prea inteleg...dar poate imi explicati voi :p

Statistica noua:

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB

Players:

Side 2:
Tribes: B.S. TNT

Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:


Tabăra 1: 1,893
Tabăra 2: 921
Diferență: 972

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101
Tabăra 2: 28
Diferență: 73

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 17,370,386
Tabăra 2: 8,264,889
Diferență: 9,105,497

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 902,369
Tabăra 2: 253,633
Diferență: 648,736

chart


Cat a trecut domnilor din h.k. cu aproape destramarea completa?...1 saptamana?

sau era doar faptul ca v-ati facut trib cu activi si inactivi?...desi acest lucru sincer cam bate la ochi, pentru ca dumneavoastra va-ati laudat cu cateva posturi mai inainte ca trebuia sa ne luati din momentul razboiului cu TSL, sa fim dusmani...

Acum vine si intrebarea mea: De ce nu ati facut acest lucru?...

Si sa nu tineti doar pentru voi, aratati si lumii 7 cat de bun este sau a fost tribul H.K:

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB

Players:

Side 2:
Tribes: H.K.

Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 589
Tabăra 2: 130
Diferență: 459

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 265
Tabăra 2: 7
Diferență: 258

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,464,277
Tabăra 2: 1,364,803
Diferență: 4,099,474

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,705,269
Tabăra 2: 73,036
Diferență: 2,632,233

chart


O seara placuta sa aveti si sport la atacuri! :p

Go, Go, Go Family Diablo!
 

DeletedUser

no-lifer in traducere tribala : aceasta specie se caracterizeaza prin faptul ca singurul lucru important in viata sa este jocul triburile. mananca in fata pc-ului, bea acolo, mai iese 1 minut pana la baie pentru satisfacerea nevoilor fiziologice. No-liferul isi distruge orice relatie cu lumea reala , traieste doar in cyber-space , unde se considera un fel de zeu ascuns in spatele unui nick . Nu are prieteni , nu are familie , familia lui o reprezinta colegii din trib ( aici se includ : nevasta tribala, amanta tribala, copilul tribal , nepotii, protejatii etc.. ) . :))

nu-mi vine sa cred cat de bine ai ajuns sa te cunosti .. singura problema la tine e ca dupa atata timp petrecut pe joc, tot n-ai invatat sa joci triburile cu adevarat :)

te intreb si eu, cum se face ca esti singurul care posteaza la fiecare 10 minute? :)) no-lifer-SUPREM ce esti :)))))))) vezi ca e finala EL, poate dai si tu drumu la TV .. sau stai, ca tu urmaresti scorul pe livescore :)))))
 

DeletedUser15222

olly vazui ca tu caracterizasi tot tribul Diablo in postul tau , sa iti fie putin rusine , sa ii pleznesti chiar asa cu adevarul peste ochi ?

ceea ce faci tu .. indiferent cine esti,... sa folosesti nick-ul bebeluna da dovada ca esti ultimul "OM" pe acest joc .

Spun asta pentru ca stiu ce spun si de ce o spun ..
ai fi putut sa folosesti orice nick inclusiv pe alt tau ..

Inca multi mai cred in tine .. si pt multi ai ramas un NUME...
ar fi mai corect sa postezi dupa nick-ul tau.

Pt mine nu reprezinti nimic si stii bine asta ... dar pt si in amintirea acelui OM care a jucat cu acel nick ar fi bine sa incetezi sa-l mai utilizezi.

nu cred ca merita sa-i intinezi memoria cu aberatiile tale .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus