DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Avand in vedere ca thread-ul cu H.K. a fost inchis am decis sa fac un altul unde vom discuta despre razboiul dintre familia DIABLO si triburile ramase in urma desfiintarii H.K.

Spor la vorba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33318

Eu nu am inteles cum nici pana astazi cum un trib de inactivi se face se imparte peste noapte in alte 2-3-4 triburi. Ai naibii inactivii astia se activeaza la comanda. Cine o fi la pacanele... pac-pac se facu tribul. profule, desi imi esti sef, da-mi voie sa spun ca la razboiul asta nu ai niciun merit... s-or batut singuri atat de tare incat baiazid saracul sare in mormant de bucurie cand vede ca sunt altii mai slabi la el...
 

DeletedUser32261

Simplu!Din HK au ramas activii in TNT restu vor da stergere cont sau vor fi innobilati BS nu mai este academia nici-unui trib deci sunt 3-4 tribulete care vor lupta impotriva DIABLO.Lamuriti?
 

DeletedUser20252

Sincer nu cred ca nimeni din familia DIABLO nu s-a gandit la ce ai spus tu mai sus,noi credeam ca vom fi aliati cu toata harta si vom sta sa vedem care trib va da stergere primul ca sa putem lua barbari.Ai o logica foarte buna,ar trebui sa te faci filosof,asta daca nu esti deja.


Tin sa felicit si eu familia DIABLO,inca o data am demonstrat ca suntem unul din cele mai bune triburi de pe .ro,daca nu cel mai bun.
 

DeletedUser20252

Daca afirmatia asta iese din cavitatea ta bucala inseamna ca asa este.

Multumesc ca ne impartasesti parerile,mare analist de triburi de pe .ro.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Daca nu esti convins de ceea ce am spus eu, prezinta argumente solide cand spui ca DIABLO e cel mai bun trib de pe .ro . Mie mi se pare o aberatie totusi :)
 

DeletedUser33318

Gabyy89 care ar fi unitatea ta de masura atunci cand soui ca nu NOI suntem ai mai tari si mai bronzati de pe harta? Daca ai ceva de impartit cu unul-doi-zece din trib fa-o doar cu ei... oala este destul de mare si daca ne bagi pe toti in ea s-ar putea sa-ti dea cu virgula... In rest imi pare rau ca nu am apucat sa ne batem pe harta... cred ca pana la urma ramane sa ne batem in fata la prefectura.

@aris andr3y ... activii din h.k. sau dus in TNT??? de acord cu tine... dar 140 de activi nu-s cam multi???? astia putea ramane si in h.k.

in rest... numai de bine
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Gabyy89 care ar fi unitatea ta de masura atunci cand soui ca nu NOI suntem ai mai tari si mai bronzati de pe harta? Daca ai ceva de impartit cu unul-doi-zece din trib fa-o doar cu ei... oala este destul de mare si daca ne bagi pe toti in ea s-ar putea sa-ti dea cu virgula... In rest imi pare rau ca nu am apucat sa ne batem pe harta... cred ca pana la urma ramane sa ne batem in fata la prefectura.

@aris andr3y ... activii din h.k. sau dus in TNT??? de acord cu tine... dar 140 de activi nu-s cam multi???? astia putea ramane si in h.k.

in rest... numai de bine

Nu ai inteles , iti mai explic odata :D pe lumea 7 voi sunteti, e adevarat , dar pe serverul romanesc nu cred ca sunteti cel mai bun trib. Acum ai inteles?
 

DeletedUser33318

ahammmmmmmm... iar tu joci pe toate serverele si ai baza de comparatie. Bine, fie ca tine. Suntem DOAR pe lumea 7 cei mai mari si mai tari. Parafrazez si eu o caricatura vazuta la o biblioteca...
Scria asa..
Zii mah repede cati cm de scula vrei, ce marca de masina si cati bani in cont, ai dracu' ca nu ati citi unul o carte sau ati merge la un teatru ...
asa ca nu ai recunoaste tu vreodata ca suntem cei mai de .ro. Posibil ca sa fie asa posibil sa nu... dar tu niciodata nu vei zice ca da...
este???
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
In opinia mea nu sunteti. Scurt si la obiect. Sunt destule triburi peste voi , dar asta e opinia mea doar, poate altii au alte pareri :)
 

DeletedUser33318

Corect. Opinia ta. Iar eu o respect.

P.S. Nu pt ca esti din targoviste... ci pt ca toti avem dreptul la opinie si nu la pumn in gura
 

DeletedUser33089

In opinia mea nu sunteti. Scurt si la obiect. Sunt destule triburi peste voi , dar asta e opinia mea doar, poate altii au alte pareri :)

hmm..pe cate lumi ai jucat tu?
eu am jucat pe mai multe lumi si eu unul as zice ca DIABLO este in top 5 triburi de pe triburile.ro
am vazut destule triburi si asta este parerea mea..
 

DeletedUser

din ce am vazut si simtit pe L7, Diabolo este intradevar the best! ii doresc acelasi succes peste tot! Ar fi cu adevarat fenomenal!
 

DeletedUser32261

aris andr3y ... activii din h.k. sau dus in TNT??? de acord cu tine... dar 140 de activi nu-s cam multi???? astia putea ramane si in h.k.

in rest... numai de bine

Or fi nu te contrazic dar astea sunt concluziile restu s-au imprastiat or fi fost neintelegeri la nivel mai inalt HK s-a separat de academie si viceversa.Acum au aparut triburi "faimoase" din timpuri in care eu nici nu stiam ce reprezinta jocul numit "triburile".S-a terminat razboiul HK-DIABLO,dar lumea nu s-a inchis deci ii sfatuiesc amical pe cei din Diablo sa nu se culce pe o ureche ca au castigat in fata HK
 

DeletedUser19081

Gabyy89
Senior Member



Adaugă data: 15.10.2008
Locaţie: Targoviste #8 Astăzi, 11:35:10 Sus
Daca nu esti convins de ceea ce am spus eu, prezinta argumente solide cand spui ca DIABLO e cel mai bun trib de pe .ro . Mie mi se pare o aberatie totusi
voiam sa zic mai devreme , dar ma abtinui ... acum numai pot ...
Singurul trib care ar putea sa ne faca concurenta , ar fii SCITII de pe l3 , dar cu toatea astea , ei au inceput lumea mult mai devreme , nu au avut atatea razboie castigate , dinamica lumii 3 nu a fost aceeasi , iar intr-un final toti jucatorii de triburi care au inceput l1 , l2 l3 , l4 l5 l6 , clasica , asteptau o lume cu viteza 2 , deci se subaintelege ca aici s-a adunat spuma .. Tind sa cred , fara lipsa de modestie (sau cu) faptul ca ce am realizat NOI , nu a realizat NIMENI pana acum pe triburile.ro .
PS. gaby ..soarece de birou cum (poate) ma consideri tu , cred ca am realizat IMPREUNA CU COLEGII ceva ce nimeni nu a realizat in triburile.ro pana acum .. Nu trebuie sa iti spun ca ma dau banii afara din casa sau sunt somer sau nu am ce manca , aici vorbim despre joc SI AICI ALATURI DE ECHIPA MEA AM DOVEDIT CEVA . - SUNTEM CEI MAI BUNI .
 

DeletedUser25671

Din partea familiei H.K. chiar nu ma asteptam la o capitulare atat de rapida pana si razboiul dintre Familia Diablo si Fam. Viking/Heaven a durat mai mult decat acesta iar aceste urmari se datoreaza proastei politice diplomatice duse de Hard Killers(si anume declararea de razboi familiei Diablo).
 

DeletedUser32261

Din partea familiei H.K. chiar nu ma asteptam la o capitulare atat de rapida

Daca pentru dusmani capitulare tribului HK a fost neasteptata cum crezi ca a fost in HK cand din senin cretu ne trimite circulara ca sterge contul si apoi rand pe rand zeci de membri parasesc tribul si se duc in DIablo TNT RG sau ce triburi au mai aparut acum?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus