DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nene,tu tot vorbesti,faci polemica pe aici dar esti total pe langa subiect.

Si care este subiectul nenea Portile Iadului? Motivatii si exemple? Sunt sigur ca sunt destule si de partea HK! (intre noi fie vorba, Lord k nu numai ca este/era foarte imperativ si agresiv in exprimare, lucru foarte deranjant, ca si aroganta domniei tale dealtfel, dar mai si trecea la fapte!) Acest subiect nu ma intereseaza!
Subiectul pe care pedalez eu, nenea portile iadului este stoparea agresiunii scrise si concertate asupra HK! Ati invins! Perfect! Felicitari! La mai mare! O sa casapiti si BS, si DW, si RG si TNT si ce-o mai fi! Probabil ca si MIR va avea aceeasi soarta! Cum le-o fi norocul!
Ma intreb eu, nenea Portile raiului, sunteti domniile voastre capabile sa treceti peste asta? Sa uitati dusmania si sa ne amintim si de bine? Sa ne putem intalni pe te miri unde si sa radem imtreuna? Acest subiec ma preocupa pe mine! Profucv aproape ca reusise dar se gaseste cate unu ca matale care agita iar apa! Nu va cere domnilor nimeni socoteala pentru faptele voastre, nu va judeca nimeni asa ca nu e nevoie de justificari! Be happy! :D
 

DeletedUser20252

Uita-te in posturile anterioare sa vezi cine instiga la agresivitate.Niste nestiutori cum e gabyy89 si alte specimene asemeni lui.
Cu tine nu am nimic special pentru ca nu te cunosc,doar ca vorbesti in necunostinta de cauza si habar nu ai ce s-a intamplat intre triburile noastre.Daca nu stii lasa pe cineva calificat.
Stii doar de lord-k care nu a fost respectuos cu conducerea voastra,dar de ce ati facut voi nu spuneti absolut nimic.Mie imi plac oamenii care se documenteaza inainte sa deschida gura,si tu ai fost exact invers.


Stiu ca vrei sa calmezi spiritele pe aici,dar intai vezi cine starneste "miezeria" si apoi ia masuri.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Uita-te in posturile anterioare sa vezi cine instiga la agresivitate.Niste nestiutori cum e gabyy89 si alte specimene asemeni lui.
Cu tine nu am nimic special pentru ca nu te cunosc,doar ca vorbesti in necunostinta de cauza si habar nu ai ce s-a intamplat intre triburile noastre.Daca nu stii lasa pe cineva calificat.
Stii doar de lord-k care nu a fost respectuos cu conducerea voastra,dar de ce ati facut voi nu spuneti absolut nimic.Mie imi plac oamenii care se documenteaza inainte sa deschida gura,si tu ai fost exact invers.


Stiu ca vrei sa calmezi spiritele pe aici,dar intai vezi cine starneste "miezeria" si apoi ia masuri.

Nestiutor, dar le stiu pe toate, imi place treaba asta... specimen ...hmmm fac parte din specia umana, daca tie ti se pare ceva ciudat in treaba asta inseamna ca nu faci parte din aceeasi specie desteptule.
Si termina cu jigniri si atacuri ca s-ar putea sa te duci in honolulu pe litoral cum ai facut ultima oara cand m-ai jignit. O zi buna!
 

DeletedUser

Dragii mei , sunteti off-topic :) v-am permis sa continuati discutia cu privire la statisticile si la actiunile petrecute in ultima vreme pe L7 . Haideti totusi sa ne rezumam la lucrurile importante ...va rog frumos .

Multumesc.
 

DeletedUser

Pfoay ce porcarie e pe-aici
cz53.gif

popcorn.gif

Am lipsit si eu 2 3 zile, si deja au disparut o gramada
lolly.gif

Mereu vam zis ca h.kka sunt praf, petarda, dinamita, etc etc etc, dar ei batman batman, noi suntem fratii de aur, spintecatorii lumi 7, offf acu uite ca suntem inconjurati de barbare :(

Hai ca mati plictisit, ma gasiti pe net, chaules
popcorn.gif
 

DeletedUser

Nu va ma luati de saracul Bix Ox, saracu habar nu are pe ce lume traieste, si a ramas aici sa slaveasca raposatu HK,satele luate intern cado de la stranger la facut sa il idolatrizeze...
Hk a fost cel mai misel si ticalos trib de pe aceasta lume, dusmani tot au zis, keithos o figura marcanta a zis, de ce tot vor unii sa nege...
 

DeletedUser33089

"din senin cretu ne trimite circulara ca sterge contul si apoi rand pe rand zeci de membri parasesc tribul"
am si eu o intrebare H.K. statea intr-un singur jucator?:confused:
adica voi il aveati numai pe "cretu" ca jucator capabil sa conduca tribul?ce conducere ati avut fratilor acolo?:confused:
din cate stiu parca erau cel putin 3sau 5 jucatori care faceau parte din conducerea H.K. ma insel?
 

DeletedUser

din pacate nu a sters numai el contul...deja nu mai juca 90% din conducerea tribului...:(

keithoss daca a avut ceva a avut cu TheStranger si altii din conducere...nu cu intreg H.K.-ul cel putin asa cred eu

daca tot H.K.-ul a fost asa de "slab" si am fost asa de "ticalosi" :rolleyes: de ce recruteaza Diablo din HK? de ce primesc invitatii de la toti fosti mei "dusmani"?

cand a inceput razb eu imi aduc aminte de 1 singura balacareala pe forum...si anume intre TheStranger si profucv...restul membrilor din ambele triburi s-au comportat decent...
 

DeletedUser20252

Te inseli sigmann,am mai fost si eu si copilul atomic Gabyy89 care ne-am purtat indecent. :D

Oricum,faptul ca H.K. s-a impartit in aceste mici "natiuni" practic ne fac noua mai usoara treaba.

Acum vreau eu sa se ieftineasca talerii. :D
 

DeletedUser19081

cand a inceput razb eu imi aduc aminte de 1 singura balacareala pe forum...si anume intre TheStranger si profucv...restul membrilor din ambele triburi s-au comportat decent...
e a 3 oara cand explic , dupa ce unu te injura de morti dupa nici o saptamana cand iti moare bunica , dupa ce acelasi om te injura de nevasta PE FORUM (post nesters timp de 3 zile ) si apoi voice de mama , cred ca daca i-am pus o porecla nu m-am balacarit eu cu el .. Pune-te in situatia mea .. si nu stiu cat ai accepta sau cum ai reactiona .
 

DeletedUser

eu nu am spus ca tu ai inceput...

orice s-ar intampla nu te cobori la un anumit nivel...daca as fi bagat in seama toti BEEP! din tsl care m-au jignit as fi luat ban permanent de mult :D
 

DeletedUser

din pacate nu a sters numai el contul...deja nu mai juca 90% din conducerea tribului...:(

keithoss daca a avut ceva a avut cu TheStranger si altii din conducere...nu cu intreg H.K.-ul cel putin asa cred eu

daca tot H.K.-ul a fost asa de "slab" si am fost asa de "ticalosi" :rolleyes: de ce recruteaza Diablo din HK? de ce primesc invitatii de la toti fosti mei "dusmani"?

cand a inceput razb eu imi aduc aminte de 1 singura balacareala pe forum...si anume intre TheStranger si profucv...restul membrilor din ambele triburi s-au comportat decent...

Nea' stickman, ai uitat omu principal in povestea asta... adica eu
popcorn.gif

Eu de la bun inceput am sustinut ca h.kka era un trib format din oameni ..... exceptie, fosti membrii TSL si unii membrii pe care nu-i cunosteam, dar acesti membrii nu faceau parte din mareata conducere si NU IESEAU SA-SI DEA AERE PE EXTERN cum faceai tu de alt fel, strengarelu, neddhulica, chelu si multi altii....
Acu ca au vazut cat de praf le e tribul, nu mai apare nici unu pe-aici :D

Am citit un post deal tau in care ziceai ceva de genu...

asi au fost tsl-istii cand au delete cont in masa pentru a scapa de H.K....sper sa nu mai vad in H.K. asemenea gesturi de lasitate...sau mai rau sa fuga in Diablo la caldurica...gen ludovicnapoleon, cei din Heaven/Viking, etc.

Hai dute, nu zau? ma... daca tu zici c-am fugit la caldurica sa stii c-ai dreptate, dupa ce-am intrat in Diablo, am inceput calumea sa va calarim impreuna cu colegii, mam bagat intr-o mare rosiatica, si sa stii... chiar ca mia fost caldut... decat sa fiu jucat in M.I.R. vreo 2 3 saptamani si-apoi sa dau stergere, am ales un trib adevarat unde exista comunicare intre membrii, actiune etc, dar tu cum esti noob habar n-ai ce inseamna Diablo/DDB... tu ai jucat intr-un trib gen M.i.R. NO COMENT !!!

Asa ca hai baietas, ciocu mic si da din aripi, pune mana pe carte si invata pentru bacalaureat, din cate-am inteles, nici in momentul de fata nu lai luat, ia exemplu de la micutzul gayjar :D
 

DeletedUser

daca tu zici c-am fugit la caldurica sa stii c-ai dreptate

multumesc pentru confirmare, dar nu era nevoie...stia toata harta ca esti las :D....eu nu am spus ca Diablo nu e un trib activ si unit...eu vorbeam despre gestul tau de lasitate

in ce priveste educatia mea...stai linistit, pe vremea mea chiar se dadea bacalaureatul...nu parodia asta de acum ;)
 

DeletedUser

Lasitate? oare de ce? :rolleyes:
Vreau sa vad punctul tau de vedere... dac-ai asa ceva, si explicami ce-nseamna pentru tine lasitate... din cate observ, lasitate inseamna in dictionarul tau... o persoana care merge in locuri unde sa se bata cu cat mai multe persoane, sa oftice pe altii, sa dea subiecte de barfa altora, sa-i faca pe altii sa dea stergere cont, sa faca misto de lasii care fug de lupta/(gen jucatorii din fostul h.kka) si multe alte argumente de genu, nu? :D
Pentru ca la caldurica... am fugit mai exact prin centru vostru, si nici decum n-am adoptat strategia lui shau ''Cedez sate in granita k 55, si primesc sate la caldurica prin k 85.

Eu ba din contra pentru ca nu puteam din M.I.R. sa ma coordonez prea bine cu jucatorii activi din Diablo/DDB am ales sa schimb partea... poate sa confirme orice membru Diablo DDB, daca zice vre-o unu c-am fugit din M.I.R. din lasitate, atunci sterg contu, ai cuvantu meu :)

Dar pana cand aud vorbe din partea unor caractere h.kka ca tine, nu-mi fac griji :cool:
 

DeletedUser33089

din pacate nu a sters numai el contul...deja nu mai juca 90% din conducerea tribului...:(

keithoss daca a avut ceva a avut cu TheStranger si altii din conducere...nu cu intreg H.K.-ul cel putin asa cred eu

daca tot H.K.-ul a fost asa de "slab" si am fost asa de "ticalosi" :rolleyes: de ce recruteaza Diablo din HK? de ce primesc invitatii de la toti fosti mei "dusmani"?

cand a inceput razb eu imi aduc aminte de 1 singura balacareala pe forum...si anume intre TheStranger si profucv...restul membrilor din ambele triburi s-au comportat decent...

si daca conducerea voastra a dat stergere sau sa retras nu mai aveati jucatori capabili sa le umple locul sau va fost lene?
ma intreb oare cum de aceste 3-4 triburi si-au gasit conducatorii?:confused:
deci asta arata ca sunt slabi..
 

DeletedUser

da mai, de ce il tot bagati in seama pe stikman ?
nu vedeti ca scrie doar povesti ? parca ar fi big os ala :D
nu puteti si voi sa recunoasteti ca hkk are jucatori mai activi decat diablo si mai buni ?:confused:
ce e asa de greu ?

deci dupa stikman intre dusmani este la caldurica, nu lodovico ? :)))
 

DeletedUser33089

pai nu stiu de ce mai vorbeste aici..sunt 4 triburi in care exista conduceri deci inseamna ca erau jucatori capabili dar ma cam indoiesc de capacitatile lor de conducatori..:D

cei care s-au dus in celalalte triburi care sau format cat credeti ca o sa rezistati la atacurile noastre?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multumesc pentru confirmare, dar nu era nevoie...stia toata harta ca esti las :D....eu nu am spus ca Diablo nu e un trib activ si unit...eu vorbeam despre gestul tau de lasitate

in ce priveste educatia mea...stai linistit, pe vremea mea chiar se dadea bacalaureatul...nu parodia asta de acum ;)

Stickman a dat bacu acu 40 de ani nu mai radeti de el . Ce vina are el saracu ca a decoperit calculatoru la 55 de ani ?
Ps O fi condus stranger Hkk-ul dar Stranger era condus la randul lui de Dani :- fa stanga sa luam cartofi , ia si gusta din branzica, si neaparat sa te speli ca mergem sa o vizitam pe mama :)
 

DeletedUser

Nu va ma luati de saracul Bix Ox, saracu habar nu are pe ce lume traieste, si a ramas aici sa slaveasca raposatu HK,satele luate intern cado de la stranger la facut sa il idolatrizeze...
Hk a fost cel mai misel si ticalos trib de pe aceasta lume, dusmani tot au zis, keithos o figura marcanta a zis, de ce tot vor unii sa nege...

....pai eu nu prea traiesc pe nici o lume! :D si de mine nu s-a luat nimeni, asa ca, de ce saracul? In ce priveste satele contului, se poate verifica pe TW. Doar o mica parte au fost luate de la intern, din HK foarte putine chiar, un procent mare a fost din sate crescute de la 120 puncte si o alta parte luata de la diversi alti playeri temporari in k70 si k80. The Stranger nu mi-a oferit nici macar un sat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus