DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

....pai eu nu prea traiesc pe nici o lume! :D si de mine nu s-a luat nimeni, asa ca, de ce saracul? In ce priveste satele contului, se poate verifica pe TW. Doar o mica parte au fost luate de la intern, din HK foarte putine chiar, un procent mare a fost din sate crescute de la 120 puncte si o alta parte luata de la diversi alti playeri temporari in k70 si k80. The Stranger nu mi-a oferit nici macar un sat!

Sincer de ce iti pierzi timpul pe aici, ca tu nu ai fost un membru marcant al HK, nu ai cum sa fi reprezentativ pentru ei, nu stii istoria lumii nu stii nimic, doar ce mai te minteau aia pe acolo. Insisti sa te faci de ras , treaba ta :(
 

DeletedUser

mi-a spus cineva odata ca la campulung muscel s-a rasturnat caruta cu prosti...nu l-am crezut atunci ... acum incep sa ma conving ca avea dreptate :D

ludovic nu am spus ca te-ai bagat intr-o mare rosie...dar tu singur recunosti ca ai fugit "la mai bine" adica unde puteai primi destul sprijin pentru a face fata H.K....deci tot fuga se cheama :rolleyes: .... e adevarat ca uneori fuga e sanatoasa...am vazut asta si la fosti colegi de-ai mei pe care acum ii regasesti prin Diablo sau alte triburi...

297 crescova DIABLO 3.401.429 303 11226

crescova am inteles ca inca stai cu parintii...esti mic...intelegem asta...dar pana nu stii despre ce e vorba nu te mai apuca sa-i dai lectii de istorie lui big ox...el a aratat ceva pe harta...tu inca nu...
 

DeletedUser

de ce esti rau ??
lasa-l sa mai posteze , macar avem si noi de cine sa radem :)
si asa nu prea posteaza nimeni pe aici ....


Ce sa postezi plumbare daca lamine trimite adminii pe urmele noastre... cum postam ceva, pok rosu direct fara apel, iar daca faci contestatie, astepti 14 zile ca sa-ti spuna ca defapt contul iti este debanat, si ca n-are rost sa contestezi nimic... cam asa se procedeaza...
Daca discuti cu un jucator pe-o anumita tema legata de joc... e spam la topic, daca-i dai finger la unu din respect... e semn obscen, daca ma-njura careva, nu-i nici o problema, pe cand m-apuc eu sa dau cu sfintii, arunca si astia cu cartonasele, zici c-ar fii Urs Mayer....

Si ca sa fie putin de on-topic, desii nu se stie care e vrajala pe-aici, si alea alea... FORTZA DIABLO PANA LA CAPAT
dwarf.gif


diablo.gif
 

DeletedUser

mi-a spus cineva odata ca la campulung muscel s-a rasturnat caruta cu prosti...nu l-am crezut atunci ... acum incep sa ma conving ca avea dreptate :D

ludovic nu am spus ca te-ai bagat intr-o mare rosie...dar tu singur recunosti ca ai fugit "la mai bine" adica unde puteai primi destul sprijin pentru a face fata H.K....deci tot fuga se cheama :rolleyes: .... e adevarat ca uneori fuga e sanatoasa...am vazut asta si la fosti colegi de-ai mei pe care acum ii regasesti prin Diablo sau alte triburi...

297 crescova DIABLO 3.401.429 303 11226

crescova am inteles ca inca stai cu parintii...esti mic...intelegem asta...dar pana nu stii despre ce e vorba nu te mai apuca sa-i dai lectii de istorie lui big ox...el a aratat ceva pe harta...tu inca nu...

Eu nu trebuie sa arat nimic pe harta ma anonimule, am aratat destul. Cine stie cunoaste, voi habar nu aveti . Ciocu mic , puneti-va ochelarii si incepeti iar. Buton Power , start-internet explorer-www.triburile.ro si mancat ce nu trebuie cat se poate
 

DeletedUser

mi-a spus cineva odata ca la campulung muscel s-a rasturnat caruta cu prosti...nu l-am crezut atunci ... acum incep sa ma conving ca avea dreptate :D

ludovic nu am spus ca te-ai bagat intr-o mare rosie...dar tu singur recunosti ca ai fugit "la mai bine" adica unde puteai primi destul sprijin pentru a face fata H.K....deci tot fuga se cheama :rolleyes: .... e adevarat ca uneori fuga e sanatoasa...am vazut asta si la fosti colegi de-ai mei pe care acum ii regasesti prin Diablo sau alte triburi...



Oooo da, chiar de aia am fugit, nu imi mai vedeam capu de atacurile voastre, de aia stateam ascuns si nu faceam misto de voi pe extern, pentru ca imi era frica de voi =)))
Ma stickman, creca mai mult de 300 fuluri de la tribul h.k. pe durata razboiului n-am primit, de ce?... pentru ca la primul spionaj cel care ma atacat era piscat urat de tot... deci de atacurile voastre si lipsa de sprijin, nu mam putut plange, pentru ca neddhulica stie el ce stie cum stateam cu 100 k pe satele din granita, desii eram in M.I.R. (unde zici tu ca nu beneficiam de sprijin)... poate sa confirme profulica dac-are chef, dupa ce-am intrat in DIablo, cine pe cine-a sprijinit.... :D


Sincer iti inteleg frustrarea pentru ca n-ai primit invitatie in Diablo/DDB/M.I.R. dar tin sa-ti spun cu dezamagire c-o sa ai aceeasi soarta ca si mamaia zalast, adica stergere cont, pentru ca si ea sa laudat ca lupta pana la ultimul sat, si uite-o ... e petarda :)))
Hai, nu te mai gandii, delete or not delete, dai click, parola si ai scapat :D
 

DeletedUser

Ludovicule stai linistit ca daca mai traieste nenea stickam isi da delete cand vede mia de atacuri , asta a jucat doar innobilind barbari, e pardaf. E low level nu ai ce sa te certi cu el. Pe asta o sa il atac si eu, las lenea la o parte si ii dau o mie de fakuri
 

DeletedUser

Ehm la ce sa dai fake-uri cand poti sa-i dai lejer 1000 fuluri? :)))
Iti faci rost de 2 3 persoane, si io dati calumea :))
Stiu ca e praf, se vede la statistica lui, vine el pe-aici mare si tare c-are cucerite vreo 20-30 sate =)))) cand eu am vreo 150 sate VS H.kka cred ca e cel mai penibil jucator de pe-aici, pana si neddhu sia inchis gura ca sia dat seama ca se face de kk-o, la fel si mamaia Zalast, si multi altii, dar lasal.... ca ii vine randu si la nea' stickman :)))
 

DeletedUser

Ehm la ce sa dai fake-uri cand poti sa-i dai lejer 1000 fuluri? :)))
Iti faci rost de 2 3 persoane, si io dati calumea :))
Stiu ca e praf, se vede la statistica lui, vine el pe-aici mare si tare c-are cucerite vreo 20-30 sate =)))) cand eu am vreo 150 sate VS H.kka cred ca e cel mai penibil jucator de pe-aici, pana si neddhu sia inchis gura ca sia dat seama ca se face de kk-o, la fel si mamaia Zalast, si multi altii, dar lasal.... ca ii vine randu si la nea' stickman :)))

ce ai wey , nu il compara pe arlechino asta cu nedhu, care macar mai scotea ceva inteligent din el, si mai avea si mom de bun simt. Asta e penibil.. Iar de Flori , no comment, nu cred ca i-ar ajunge stikman nici la glezna daca s-ar ridica pe varfuri, suit pe scaunel =)
 

DeletedUser

ludovic...

Trib

Pentru a te ataşa unui trib, trebuie să fii invitat de acesta.Înfiinţează un trib
Numele tribului:
Prescurtare:
(maximum 6 caractere)


Invitaţii
Brain Storming Acceptare Refuzare
Die Hard Blade Masters Acceptare Refuzare
Dynasty Warriors Acceptare Refuzare
The New Trib Acceptare Refuzare
Crazy Acceptare Refuzare
Marele Imperiu Silla Acceptare Refuzare
DIABLO [academy] Acceptare Refuzare
ReGenesis Acceptare Refuzare
The Asgard Acceptare Refuzare
The Angels Academy Acceptare Refuzare
Krolik Ucigas Acceptare Refuzare
Marele Imperiu Roman Academy Acceptare Refuzare
Dacii Acceptare Refuzare
The Lords of Sit Acceptare Refuzare
vreau o invitatie Acceptare Refuzare

si au mai fost cateva pe care le-am refuzat...
nu am fost vreun mare jucator si nici nu voi fi...e doar un joc ;)...un singur lucru nu voi face, nu voi fugi ca o gaina cotcodacind de frica sa ma ascund si sa-mi protejez averea virtuala...si nici nu voi da delete

am spus ca nu voi intra in niciun trib...voi reface 1 trib de 1 singura persoana...drag mie si acolo voi "muri" cu demnitate...

nu-mi fac iluzii ca voi invinge Diablo de unu singur...nu am reusit noi cand eram cateva sute...de unul singur nici atat :D

crescova ai aproate toate satele la 12154 de puncte...asta spune tot despre tine :D...fugi sa nu te vada "mami" ca iar pierzi timpul la calculator :)...astept 5.000 de atacuri...ca cat ma scoateti mai repede la margine...cu atat mai bine ;)
 

DeletedUser

bai stickman, the lords of Sit sau Diablo e un fel de adibas, sau rebok , pai cand vreodata puteai sa ai tu invitatie in TSL sau Diablo ? Nici intern nu te luau , astia nici satele nu ti le suporta . Cred ca am sa pun catapulte pe tine. Ce arlechin, te lauzi cu 10 invitatii de la triburi fantoma, hahaaha
 

DeletedUser

Vezi sa nu scapi catapultele peste picioare :D cand ataci cu ele ....
stii sa le folosesti? :roll:
 

DeletedUser

eu nu ma laud cu nici o invitatie...i-am aratat lui ludovic ca aveam invitatie de la MIR...de la Diablo nu cred ca am avut invitatie si nici nu vreau...dar ce sa stii tu ... te bagi in seama ca aia din campulung muscel :D

astept sa ma faci praf...scuze sa ma faca praf colegii tai din Diablo si DDB...sunt si jucatori foarte buni acolo ... tu singur nici apa la WC nu poti sa tragi asa ca nu mai cotcodaci pe aici pe forum...

1 la 1 nu ai nici o sansa...asa ca ciocu mic si joc de glezne...cum spunea un prieten odata:rolleyes:

repet cu cat ma scoateti mai repede la "iarba verde" cu atat mai bine pentru mine...ajung si eu in Craiova sa-l cinstesc pe profucv ca tot i-am promis
 

DeletedUser

Vezi sa nu scapi catapultele peste picioare :D cand ataci cu ele ....
stii sa le folosesti? :roll:

m-am uitat la actele tale, esti provenit din TNT. Ce istorie tragica ai avut, numai triburi de renume :)

Triburile.ro Statistici: Lumea 7: Player

Loghează/Înregistrează
Alege Lumea
Triburile.ro Profil Jucător: GigiLuptator (tribe changes)

Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni TOT 21st December 2008 - 19:00:02 151
TOT Pel@sg 29th December 2008 - 22:00:01 1,043
Pel@sg n00bs 08th January 2009 - 22:00:02 3,064
n00bs Nimeni 09th January 2009 - 19:00:02 3,421
Nimeni PING 09th January 2009 - 22:00:02 3,442
PING ~RAI~ 14th January 2009 - 01:00:02 5,496
~RAI~ TSA 19th March 2009 - 13:00:01 148,126
Nimeni TSA 27th March 2009 - 22:00:01 201,769
TSA TNT 29th March 2009 - 01:00:01 202,874
Nimeni TNT 04th August 2009 - 10:00:01 1,754,302
TNT H.K. 02nd September 2009 - 04:00:02 1,988,769
Nimeni H.K. 07th September 2009 - 01:00:01 2,082,912
H.K. TNT.


Ar trebui sa taci si sa iti impui sa nu mai intrii pe extern .



Stikman, tu la 500 de atacuri incepi si plangi, nu mai visa fapte de vitejie.. Sa vedem acuma cum o sa te descurci cu trupe putine, ca asa te laudai cand luai sate goale din GVL....
 

DeletedUser

tu chiar nu intelegi despre ce vorbesc eu...

daca vroiam sa continui pe L7 intram in TNT, B.S., RG, etc, acolo sunt prietenii mei... ei insa nu au inteles ca o 100 de triburi mici nu pot face fata Diablo...doar un trib mare si unit putea face jocul frumos in continuare...asa Diablo va lua sate foarte usor de la ei sau va lua sate de barbari...

din respect pentru "dusmanii" mei nu am dat si nici nu voi da stergere...merita sa ia sate de la mine si nu sate de barbari...in conditiile de fata Diablo a castigat L7...asta daca nu se lasa si cei cativa activi pe care ii mai are...

crezi ca 5.000 sau 50.000 de atacuri ma sperie? spre deosebire de multi eu am reusit sa fac deosebire intre viata reala si cea virtuala...am decis sa ma las de triburile, dar intr-un mod onorabil...zic eu
daca voi fi on ma voi apara cat de bine voi putea...oricum nu voi mai pierde noptile sa ma apar sau sa atac ;)

cu cat ma scoateti mai repede la margine cu atat mai repede il pun pe profucv sa dea de baut :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29094

Crescova, da' sa mor de pot sa-mi dau seama ce ai cu Sigmann. Nu e ca si cum te-ar fi ucis, ai reinviat si-acum iti iei revansa, nu? Vreau sa vad si eu o statistica intre tine si Sigmann. Nu sunt por-H.K, dar din moment ce omul nu ti-a facut nimic.. nu e putin copilaresc sa te iei de el ca in joc sunteti dusmani? Hai, baga statistica.
 

DeletedUser25877

...un singur lucru nu voi face, nu voi fugi ca o gaina cotcodacind de frica sa ma ascund si sa-mi protejez averea virtuala...si nici nu voi da delete

am spus ca nu voi intra in niciun trib...voi reface 1 trib de 1 singura persoana...drag mie si acolo voi "muri" cu demnitate...

ai spus bine, dar ai judecat pe altul pentru exact aceleasi cuvinte... succes in real life, poate nu am pierdut chiar degeaba atata timp pe jocul asta si am devenit cu 5 minute mai intelepti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

carmen...daca te referi la tine...erau situatii diferite...tu te-ai "luptat" cu prietenii...pe cand eu cu Diablo nu am avut contacte nici pozitive...nici negative...

nu stiu daca am devenit mai intelept...insa cu siguranta nu mai sunt asa patimas cum eram la inceput :D
 

DeletedUser25877

cu prietenii nu te lupti niciodata, Sigmann, sunt langa tine si la bune si la rele, cand gresesti sau cand faci lucrurile asa cum trebuie... dar nu fac analiza cunoscutiilor de pe jocul asta si nici nu mai judec pe nimeni, iti spuneam doar ca daca am devenit putin mai intelepti am castigat ceva de pe urma timpului pierdut pe aici
 

DeletedUser

Crescova, da' sa mor de pot sa-mi dau seama ce ai cu Sigmann. Nu e ca si cum te-ar fi ucis, ai reinviat si-acum iti iei revansa, nu? Vreau sa vad si eu o statistica intre tine si Sigmann. Nu sunt por-H.K, dar din moment ce omul nu ti-a facut nimic.. nu e putin copilaresc sa te iei de el ca in joc sunteti dusmani? Hai, baga statistica.

daca te-ar duce un pic capul despre jocul asta ti-ai da seama ca conturile sunt in zone diferite, deci statistica e 0-0. Si chiar nu ma agit sa ii iau sate ca ar fi prea mare efortul sa iau sate inspre el. Eu stiu mai bine genul lui de om, si nu sunt incantat...de aia il arat cu degetul, da nu inteleg de ce il aperi, parca au cateva luni erai o victima a vrajelilor lui si al fratelui geaman pinocchio.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus