DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

A fost frumos ce-a fost... legenda de trib a fost si ~DW~ -ul in S-V...daca nu-i asa contraziceti-ma... au fost multe triburi farmate acolo acum un an si putin.. :p porma s-a facut greseala sa intre toti in H.K. ... acolo n-a mai fost nimic la fel :p a fost incompetenta foarte mare in H.K.A. ... mai ales in randul conducerii.. au fost doar cativa care au stiut sa joace si au aratat ca merita respect..


Nepoate ia te rog frumos scrieti nick-ul aici sa stiu si eu cine din HKA esti? Incompetenta la conducerea HKA?

Bai prietene m-am chinuit 2 ani de zile cu voi sa va invat sa numai faceti 20000 de trupe de acelasi fel pe sat sa invatati ce e bonusul de noapte si la ce sunt buni cavalerii grei. Mi-am pierdut saptamani intregi din viata sa va invat sa jucati si asta e multumirea?
Jucatorii buni veniti din DW RG si GVL ii numar pe degete in schimb ne-ati adus pe cap o mare de inactivi si noobi si de conturi pe care sa joace tot amarastenii care luptau cu TSL pe 3-4 zone si cu MIR-ul in mijlocul lor. Cand a inceput razboiul cu DIABLO pe care se stia 100% ca se va pierde (stiau toti care conduceau razboiul si asigurau viata tribului, nu te lua dupa ce iesea cretu pe extern si latra pe aici) ati bagat capetele in pamant si aceiasi 5-6 jucatori au asigurat granita, ca voua va putzea.
Cinste lui stuszivadasz, shau ( da shau cand ai merite ti le apreciez desi din punctul meu de vedere esti cea mai proasta cunostinta a mea de pe jocul asta) gigi luptator vali.cristian si inca cativa care am pastrat granita aia desi se luptau si pe conturile lor si pe cate altele.


Sunt multumit de cativa playeri care au invat ce e triburile datorita mie, insa fi barbat/femeie si zi cine esti sa pot sa imi dau si eu seama cu ce drept poti sa vorbesti aici.


Cand m-am lasat de joc s-a vazut. V-ati impartit in 20 de triburi si v-a calcat diablo in picioare...

E bine spus ca exista lideri si exista turma. fara lideri turma este doar buna de taiere.
Stiti sa balamati liderii si pe cei din HK care s-au lasat de joc, dar dupa ce am plecat noi nu s-a gasit unul sa faca munca celor de care vorbiti pe aici.... Intrebare pentru DIABLO in cele cateva luni de cand m-am lasat de joc au reusit astia sa dea vreun atac de 10K cum dadeau la comanda mea la orice ora?

O spun cu mana pe inima singura calitate pe acest joc este timpul care il investesti.
Echipa HK ( dream-team-ul nostru) in formatie completa se putea bate parte in parte cu orice trib de pe harta si il putea invinge, fie diablo, fie TSL. Ca nu a fost sa fie si viata si-a spus cuvantul, asta e. Cinste invingatorilor, e dreptul lor sa fie mandri de unde au ajuns, dar cand vezi cotarle din astea ca posteaza in numele unora care le-a permis sa existe pe harta ti se face greata.



Fostul jucator Neddhu.
 

DeletedUser19202

te ajut eu...este sweety candy..jucator care nici nu stiu in ce trib mai e acum..

acu posteaza de pe nickul pe care il are pe contul preluat pe 13..;)
 

DeletedUser

Aha mersi Andrei, i-a sa vedem din verificarile facute de incompetenta conducere HKA cum se prezenta jucatorul asta care face afirmatiile de mai sus.




K70

sweety candy - verificat . reorganizare urgenta a satelor, are o gramada de sate mixte, sate nedezvoltate la capacitate minima pentru a fi eficiente, iar la proportia trupelor e jale, trebuiesc modificari urgente.



M-am lamurit. Unii chiar nu pot sa fie multumiti ca nu au ajuns la intern si unii fraieri s-au ocupat de ei, desi avand tutorialul genial al lui J123 pe forum si jucand de o jumate de an cel putin ar fi trebuit sa stie ce inseamna jocul.

Daca mai sunt destepti din HKA care vor sa ia cuvantul ii astept aici sa se anunte.
 

DeletedUser

HKA=Neddhu. A fost tribul tau Cataline, si cu buni si cu rai.mare pacat ca iai lasat de capul lor.
 

DeletedUser33089

Aha mersi Andrei, i-a sa vedem din verificarile facute de incompetenta conducere HKA cum se prezenta jucatorul asta care face afirmatiile de mai sus.




K70

sweety candy - verificat . reorganizare urgenta a satelor, are o gramada de sate mixte, sate nedezvoltate la capacitate minima pentru a fi eficiente, iar la proportia trupelor e jale, trebuiesc modificari urgente.



M-am lamurit. Unii chiar nu pot sa fie multumiti ca nu au ajuns la intern si unii fraieri s-au ocupat de ei, desi avand tutorialul genial al lui J123 pe forum si jucand de o jumate de an cel putin ar fi trebuit sa stie ce inseamna jocul.

Daca mai sunt destepti din HKA care vor sa ia cuvantul ii astept aici sa se anunte.

stai nu trage concluzii asa :)
sweety candy a avut grija de alt cont unul care un jucator din diablo la tocat sistematic :p
nu a avut timp de contul ei :D
 

DeletedUser35829

Aha mersi Andrei, i-a sa vedem din verificarile facute de incompetenta conducere HKA cum se prezenta jucatorul asta care face afirmatiile de mai sus.




K70

sweety candy - verificat . reorganizare urgenta a satelor, are o gramada de sate mixte, sate nedezvoltate la capacitate minima pentru a fi eficiente, iar la proportia trupelor e jale, trebuiesc modificari urgente.



M-am lamurit. Unii chiar nu pot sa fie multumiti ca nu au ajuns la intern si unii fraieri s-au ocupat de ei, desi avand tutorialul genial al lui J123 pe forum si jucand de o jumate de an cel putin ar fi trebuit sa stie ce inseamna jocul.

Daca mai sunt destepti din HKA care vor sa ia cuvantul ii astept aici sa se anunte.


dragule acum cat timp e asta?! cand m-am apucat de joc... iti aduci aminte? asta e din august 2009 ... acum e aproape noiembrie 2010... stii cat timp a trecut de atunci? adu-ti aminte cand vorbeam cu voi ca am nevoie de sprijin ca aveam peste 50% granita in K70... si ziceati ca n-aveti de unde... ii blindati p-aia ai vostrii mai intai si porma pe aia normalii...
 

DeletedUser35829

te ajut eu...este sweety candy..jucator care nici nu stiu in ce trib mai e acum..

acu posteaza de pe nickul pe care il are pe contul preluat pe 13..;)


pandevica mititica... cin' te-a informat te-a informat gresit.. n-am preluat nimic.. da' ce sa-i faci....
 

DeletedUser33089

ai dorit statistica?:)
uite aici statistica :p

Side 1:
Tribes: EXE, DIABLO
Side 2:
Tribes: TNT, TNT~A, RG

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 287
Tabăra 2: 170
Diferență: 117

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 79
Tabăra 2: 2
Diferență: 77

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,743,981
Tabăra 2: 1,419,208
Diferență: 1,324,773

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 788,909
Tabăra 2: 21,762
Diferență: 767,147

chart







Side 1:
Tribes: EXE, DIABLO
Side 2:
Tribes: TNT, TNT~A, RG

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 586
Tabăra 2: 316
Diferență: 270

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 168
Tabăra 2: 14
Diferență: 154

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,664,840
Tabăra 2: 2,666,937
Diferență: 2,997,903

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,654,931
Tabăra 2: 139,826
Diferență: 1,515,105

chart
 

DeletedUser

sunteti jaleeeeeeeee mai! cu atatia puncte nu puteti face nimica!:)))))))) ..... ati putea facea si voi cei de la diablo ceva daca ati avea experienta! greu ii greu!:)) rau sa ai atatea puncte daca nai nimic in bibilica!=))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu tot sunt convins ca daca aduc 20 de playeri pe 20 conturi in hk tnt sau ce trib mai este, se intoarce roata cu diablo :)
 

DeletedUser29025

poi pune-te pe treaba si cauta jucatori :D
poate se mai schimba ceva pe lumea asta :)
 

DeletedUser

HKA=Neddhu. A fost tribul tau Cataline, si cu buni si cu rai.mare pacat ca iai lasat de capul lor.

M-ai mi-am vazut si de capul meu real domne si ce bine am facut.... Am ajuns sef am bani mai multi... :)) Niciodata nu am crezut ca faptul ca am fost mutat cu serviciul si ca netul a mers la noul sediu atat de varza incat sa mi bag ... in el de joc, o sa se dovedeasca cel mai bun lucru.

Acest joc mi-a ajutat enorm in viata.... Multumesc inno games cu ocazia asta... Nu credeam ca o sa scriu vreodata asa ceva.

M-a invat sa fiu sef, sa manipulez, sa calc orice in picioare sa obtin ce vreau si in acelasi timp nimeni sa nu isi dea seama ca eu am fost in spatele a tot.

Frumos joc si frumoase vremuri, nu cred ca o sa mai joc vreodata vreunul ca asta....

Mor de ciuda bre ca nu pot avea o viata separata de cea reala si timp liber, sa ma distrez cu voi prietenii si dusmanii virtuali...

Mie dor de certurile cu opteron.... :))))))))))))))) Si de panarama de spam a lui gabyy :D

Hai Craciun fericit si sa aveti noroc cu totii in viata.
 

DeletedUser

de prin arhiva H.K. din timpul razboiului cu Diablo.


H.K. - Neddhu în data de 17.04.2010 la ora 11:35 Citat Prelucrare Şterge
pai normal... daca in K55 numai joaca decat shau... au luat aia sate in mijlocul k55 si nu are cine sa le recupereze... Sta toata grupa 3 cu mii de sate de atac ca nu are cine sa organizeze, pentru ca toti de pe partea TSL se lasara de joc. Parerea mea e sa gasiti alt comandant...ca e evident ca stranger numai are timp. Un trib care nu ataca e un trib condamnat sa moara....
 

DeletedUser17395

M-ai mi-am vazut si de capul meu real domne si ce bine am facut.... Am ajuns sef am bani mai multi... :)) Niciodata nu am crezut ca faptul ca am fost mutat cu serviciul si ca netul a mers la noul sediu atat de varza incat sa mi bag ... in el de joc, o sa se dovedeasca cel mai bun lucru.

Acest joc mi-a ajutat enorm in viata.... Multumesc inno games cu ocazia asta... Nu credeam ca o sa scriu vreodata asa ceva.

M-a invat sa fiu sef, sa manipulez, sa calc orice in picioare sa obtin ce vreau si in acelasi timp nimeni sa nu isi dea seama ca eu am fost in spatele a tot.

Frumos joc si frumoase vremuri, nu cred ca o sa mai joc vreodata vreunul ca asta....

Mor de ciuda bre ca nu pot avea o viata separata de cea reala si timp liber, sa ma distrez cu voi prietenii si dusmanii virtuali...

Mie dor de certurile cu opteron.... :))))))))))))))) Si de panarama de spam a lui gabyy :D

Hai Craciun fericit si sa aveti noroc cu totii in viata.



nebunule ti se facu dor ...:)
Sarbatori fericite
 

DeletedUser

da bre am intrat sa mai citesc forumul sa vad ce aberam cu totii :))

Imi vine sa mor de ciuda ca mi-am paradit calaculatorul si am pierdut convorbirile de pe skype din HK in special cele cand am declansat razboiul cu diablo...

cand vorbeam cu ionutplj ,vali.cristian si ceilalti ca nu prea sunt sanse sa castigam.... eu am mai zis....razboiul cu TSL mare prostie. ne-a tinut o groaza pe loc epntru ca erati jucatori pro... Daca ne revarsam in vest cum vream eu cand era tribul non stop pe joc... pai altfel era treaba pe 7.

Da a fost ala capsoman de era sef... si nu a inteles nimic din strategie.... A fost un mitocan ca si caracter si faptul ca a dat de multe ori cu bata in balta ne-a costat 2 razboaie: GVL si HAITA
Eu i-am tipat de multe ori... ba temebelule viking si heaven nu trebuie sa pice ca ne rupe diablo. . A amanat-o din calicenie pentru satele tsl barbare. ne-am cac*t pe noi 3 luni cu 2 nobili fiecare sa le luam si intre timp diablo i-a rupt pe tipii din nord.
Avand in vedere ca numai juca getjar care juca pe 2 k-uri in nord numai el, ionutplj intra 5 minute pe zi, vali.cristian rar. joonie numai juca, 13ccca probleme cu job-ul, m-am lasat si eu s-a dus dracu HKA, si o satisfactie personala l-am sunat pe cretu si i-am zis ca numai joc ca m-au mutat cu servicul si peste 1 zi a dat mesajul de adio :D
STF cretule ca nu mai apreciat niciodata cine ti-a tinut tribul unit.

Si intr-o nota mai vesela adibv daca mai traiesti uite ma componenta la dream-team-ul HK, cel care conducea si desfacea HK-ul, ala in care te milogeai la cretu sa te bage si el saracul te intreba care ma ca el nu era in el :D

vali.cristian unul din cei mai buni playeri cu care am jucat, doareutoteu (inactiva din cauza la lumea 4 dar jucatoare de nota 200), 74yes jucator de nota 200 dar inactiv din cauza vietii personale...creste 2 fete singur, salmankhan ...cel mai rapid innobilator intern din HK :D ,arttena, 13ccca , ovicrina, ionutplj cel mai de gasca om de pe triburile.ro, superpandev, DANII, tristan31/derlis neddhu si spre final stuszivadasz.
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
iar te dai in barci mai Teodor :p

inca speri ca o sa iti aduca Mos Craciun TSL-ul inapoi pe lumea 7? :)))
 

DeletedUser17395

1 TSL 122.320.220 144.423.307 71 2.034.131 14821 9.745
2 Skill? 119.594.843 131.538.794 50 2.630.776 13446 9.783
3 TSB 94.202.808 128.677.557 88 1.462.245 13608 9.456

Nu mersi, avem alte treburi pe .net :)...
Ai dracu adminii astia de pe .net, vor ei sa fie corecti :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus