DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu cred ca le acordati prea multa importanta acestor personaje ...
va chinuiti degeaba sa le explicati anumite chestii pt ca ei nu au cum sa inteleaga !:D
ei stiu una si buna ....batman batman :))

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: TNT ~DW~ B.S. RG
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 833
Tabăra 2: 1,063
Diferență: 230

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 19
Diferență: 96

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,475,863
Tabăra 2: 9,929,080
Diferență: 1,453,217

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,159,262
Tabăra 2: 190,544
Diferență: 968,718

chart



binisor avand in vedere ca lumea e ocupata cu triburile gri care au aparut printre noi :)
 

DeletedUser29094

Ah, razboiul a trecut, HK-ul tot acelasi gust de voma imi lasa in gura. Dar cand omul nu-ti face nimic, de unde atata ura!?
Intocmai cum a zis si Carmen.. nu mai judec pe nimeni, nu se merita. Joc de amuzament, de placere si de preocupare de timp, cand prietenii nu-s pe-afara.
 

DeletedUser

crescova ---- credcatea :)) mai bine spus ....
.......
Ar trebui sa taci si sa iti impui sa nu mai intrii pe extern .

mamica ta stie ca te joci pe aici :))
vezi sa ca ai uitat sa o scoti din nisip ....
crezi ca daca ai invatat sa te uiti si tu pe TWs esti tare :))
poate intrbi si iti spune pfrofucv ca la peste 4000 de atacuri in trei zile a furat si el cand ma odihneam putin doua sate ....
si la 3 saptamani dupa aia, cred ca au fost peste 8000 de atacuri in trei zile si am pierdut cateva sate si nici unu la conturile pe care joaca el :))

asa ca ..... vorba aia " ciocul mic si joc de glezne " .... pa te vindeci :D
 

DeletedUser

crescova ---- credcatea :)) mai bine spus ....


mamica ta stie ca te joci pe aici :))
vezi sa ca ai uitat sa o scoti din nisip ....
crezi ca daca ai invatat sa te uiti si tu pe TWs esti tare :))
poate intrbi si iti spune pfrofucv ca la peste 4000 de atacuri in trei zile a furat si el cand ma odihneam putin doua sate ....
si la 3 saptamani dupa aia, cred ca au fost peste 8000 de atacuri in trei zile si am pierdut cateva sate si nici unu la conturile pe care joaca el :))

asa ca ..... vorba aia " ciocul mic si joc de glezne " .... pa te vindeci :D

nu vorbesc cu sefu, suntem certati, hai plange la alta masa, ca stiu ce fel de jucator esti.
Kio de ce esti sigur ca nu mi-a facut nimic ? :)
 

DeletedUser29094

Pe forum, din ce am citit eu, nu am vazut nimic. Daca a zis, te rog, arata-mi, si-mi cet scuze.
Daca e de joc, at. de ce aduci cearta aci? Vremea luptelor sau a polemicilor prin msg a trecut? Sau e amuzant cand se mai baga cate unu' sa se atace?
 

DeletedUser

m-am uitat la actele tale, esti provenit din TNT. Ce istorie tragica ai avut, numai triburi de renume :)
Ar trebui sa taci si sa iti impui sa nu mai intrii pe extern .

crescova sau oricine se ascunde in spatele acestui cont (tsl-ist fara cont :p)...inainte de a te lua de GigiLuptator uitate prin ce triburi de renume ai fost tu :D :D :D :)))))))))))))))))))))))))))

Triburile.ro Statistici: Lumea 7: Player Loghează/Înregistrează Alege Lumea
Triburile.ro Profil Jucător: crescova (tribe changes)Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni -DHBM- 29th July 2008 - 13:47:30 51
-DHBM- »WaR« 24th August 2008 - 22:00:02 1,063
»WaR« mui* 25th August 2008 - 01:00:02 0
mui* Nimeni 25th August 2008 - 10:00:01 59
Nimeni *M--H* 25th August 2008 - 19:00:01 80
*M--H* «RFG» 26th August 2008 - 16:00:01 114
«RFG» Aliens 11th September 2008 - 22:00:01 2,969
Aliens FLAME 20th January 2009 - 13:00:02 475,047
FLAME Nimeni 04th June 2009 - 01:00:02 1,654,507
Nimeni DIABLO 04th June 2009 - 10:00:01 1,655,083
Nimeni DIABLO 04th August 2009 - 10:00:01 2,564,380
DIABLO DDB 05th September 2009 - 10:00:01 3,131,652
DDB DIABLO 06th September 2009 - 16:00:02 3,136,248

am modificat eu o litera ca era prea renumit numele tribului...:D
sincer cred ca ar trebui sa bagi capul in pamant ca strutu in loc sa-i interzici lui Gigiluptator sa iasa pe forumul extern :rolleyes:
 

DeletedUser

Pai si te duce capu sa iti dai cu parerea despre triburile alea ?? Ti-am zis ca tu habar nu ai de nimic si te agiti aici ca sifonu.
Nea gigi nu mai ne prosti tata in fata, mie mi-e scarba de mincinosi ca tine , pai sa ai 12000 de atacuri intr-o luna si sa ai 21 de mil la aparatori e de domeniul SF-ului.... Te rog frumos cand minti, sa ii minti pe colegii tai, ca poate jumate or sa te creada, lasa-ne cu povesti vanatoresti..
Cred ca minciuna e un criteriu de primire acolo la voi in Hk.

Loc Porecla Cucerit
269 GigiLuptator 21,14 Mio.
 

DeletedUser

Pai si te duce capu sa iti dai cu parerea despre triburile alea ?? Ti-am zis ca tu habar nu ai de nimic si te agiti aici ca sifonu.
Nea gigi nu mai ne prosti tata in fata, mie mi-e scarba de mincinosi ca tine , pai sa ai 12000 de atacuri intr-o luna si sa ai 21 de mil la aparatori e de domeniul SF-ului.... Te rog frumos cand minti, sa ii minti pe colegii tai, ca poate jumate or sa te creada, lasa-ne cu povesti vanatoresti..
Cred ca minciuna e un criteriu de primire acolo la voi in Hk.

:)) ... asta se vede acolo unde joaca mepotelul meu de 11 ani :))
intreaba-ti sefu unde a avut atacul ala de a-ti lansat peste 500 de nobili :)) si a-ti luat mai putin de 20 de sate :))

pacat ca o sa inchdeti lumea asta .... oricum felicitatri pentru coeziune
ca de stil de joc ....:smile:
 

DeletedUser

Sincer de ce iti pierzi timpul pe aici, ca tu nu ai fost un membru marcant al HK, nu ai cum sa fi reprezentativ pentru ei, nu stii istoria lumii nu stii nimic, doar ce mai te minteau aia pe acolo. Insisti sa te faci de ras , treaba ta :(

:) pierderea de timp este pierdere de timp! Domnia ta, consideri ca-l pierd inutil prin postari in opozitie, eu consider ca-l pierd inutil incercand sa indrept niste atitudini! Dupa cum observam, adevarul este diferit pentru fiecare!
In ce priveste marcantza pozitiei in trib, ai dreptate! Nu am fost marcant (daca la puncte sau contributie te referi) ci undeva la mijloc. La apogeu, am avut mai multe puncte decat domnia ta acum (ma refer la contul crescova) deci dreptul de a vorbi il am cam ca si domnia ta! Daca acest cont iti apartine, atunci am fi cam in aceeasi pozitie deci de necriticat de catre domnia ta! Daca nu cumva sub aces cont nu s-o ascunde vre-un "guru" legendar al acestei lumi sau mai rau, acest joc, triburile, nu ai caderea de a ma critica!
de asemenea, continui sa crezi (indus in eroare de afirmatiile altora) ca sunt nou in L7 si nu stiu mai nimic! :rolleyes: gresit! nu sunt nou si stiu multe! Spre exemplu, cand am armat primul cont in L7, Diabolo era un trib in devenire (in orice caz doar un nucleu pe undeva departe pe harta) iar HK nici nu cred ca era, sau nu sub acest nume! Am vazut ridicandu-se si coborand triburi si playeri. Sigur, nu am cunoscut dedesubturile multor afaceri dar stiu in schimb altele care au ramas ascunse si uitate!
Ca ma fac de ras sau nu, asta nu este deloc o problema! Nici de fala nu am prea fost asa ca nu am ce pierde! Forumul asta are nevoie de mai multe culori! Daca iti inchipui ca doar unii sunt albi si altii negri, ai sigur o problema de interpretare cronatica.... daca nu cumva mai grava!
 

DeletedUser33089

chiestiunea e ca chiar si cu triburile noi care au aparut nu aveti sanse sa rezistati prea mult..si faptul ca cei din H.K. cand au vazut ca "cretu" va da stergere cont imediat va-ti panicat si ati inceput sa parasiti tribul..si ati format tribul TNT si alte triburi.
din aceste evenimente pot trage o concluzie..va este frica de acest razboi si stiti ca o sa pierdeti..macar ati desfintat tribul H.K. ca sa nu fie umilit numele acesta prea slavit de unii.:D
app big ox nu prea m-am intalnit cu tine in lupta dar din cate stiu ti-ai lasat satele la altii asta ce poate sa insemne?:confused:
 

DeletedUser9688

chiestiunea e ca chiar si cu triburile noi care au aparut nu aveti sanse sa rezistati prea mult..si faptul ca cei din H.K. cand au vazut ca "cretu" va da stergere cont imediat va-ti panicat si ati inceput sa parasiti tribul..si ati format tribul TNT si alte triburi.
din aceste evenimente pot trage o concluzie..va este frica de acest razboi si stiti ca o sa pierdeti..macar ati desfintat tribul H.K. ca sa nu fie umilit numele acesta prea slavit de unii.:D
app big ox nu prea m-am intalnit cu tine in lupta dar din cate stiu ti-ai lasat satele la altii asta ce poate sa insemne?:confused:


acele triburi s-au format atunci cand s-a aflat ca imparatul a dat stergere, deoarece nu exista un alt intemeietor in HK. iar maria sa nu a dat HK-ul pe alte maini.. odata cu disparitia imparatului, urma sa dispara si HK-ul.. acesta e motivul pentru care, cei ramasi in joc, si-au facut tribuletele..
 

DeletedUser33089

acele triburi s-au format atunci cand s-a aflat ca imparatul a dat stergere, deoarece nu exista un alt intemeietor in HK. iar maria sa nu a dat HK-ul pe alte maini.. odata cu disparitia imparatului, urma sa dispara si HK-ul.. acesta e motivul pentru care, cei ramasi in joc, si-au facut tribuletele..

vrei sa spui ca imparatul insemnand the stranger?
daca si asta exista pe triburi mi se pare ca era un fel de dictatura daca era singurul intameietor..
 

DeletedUser

si ce are daca era dictatura ?
se pare ca jucatorilor le convenea de dictator , pt ca stat acolo destul de mult timp :)
 

DeletedUser

Incredibil, joc pe lumea asta de la inceput, si nu am stiut ca exista si jucatori celebri ca bic ox, si nea gigi fighter...
nea gigi am aflat vesti de pe frontu vechi din TNT, cica erai bataie de joc la teselisti ....
 

DeletedUser20252

acele triburi s-au format atunci cand s-a aflat ca imparatul a dat stergere, deoarece nu exista un alt intemeietor in HK. iar maria sa nu a dat HK-ul pe alte maini.. odata cu disparitia imparatului, urma sa dispara si HK-ul.. acesta e motivul pentru care, cei ramasi in joc, si-au facut tribuletele..

Gresesti...dupa ce se sterge contul intemeietor cineva din conducere ii va lua locul.Din cate stiu,de la colegi de ai tai,admini,apare o optiune si primul care alege primul optiunea aia cu intemeierea o are,ma refer la cei din consducere,sau ceva de genul...am si uitat dar stiu sigur asta.
 

DeletedUser33089

si ce are daca era dictatura ?
se pare ca jucatorilor le convenea de dictator , pt ca stat acolo destul de mult timp :)

se vede cat de mult timp a stat acolo cand a "declarat" razboi diablo peste noapte fara sa anunte..si el este printre primii care a dat stergere..la ce dictator a fost poate se numeste dictatura de lasitate.:D
Bravo fosti jucatori H.K. se vede cat de renumit este tribul vostru de lasi.:p
 

DeletedUser

crestule, asta e un joc de razboi
tu in razboi ai vazut ca se lupta corect ?
eu nu cred, fiecare incearca sa supravietuiasca si face in orice mod posibil sa castige el batalia !

si de restu jucatorilor din hk de ce te legi ?
ce vina au ei ca conducatorul lor nu a stiut sa conduca mai bine ?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
se vede cat de mult timp a stat acolo cand a "declarat" razboi diablo peste noapte fara sa anunte..si el este printre primii care a dat stergere..la ce dictator a fost poate se numeste dictatura de lasitate.:D
Bravo fosti jucatori H.K. se vede cat de renumit este tribul vostru de lasi.:p

bre de ce lasi? au facut ce le-a fost spus sa faca, nu au fugit nicaieri de razboi si au luptat. chiar daca nu au facut-o in felul cel mai bun, dar au luptat si doar faptul asta nu iti da dreptul sa ii cataloghezi drept lasi. lasi sunt aia care fug din razboi in alianta sa scape ;)
 

DeletedUser

Dusmane.. hai ciocu mic si joc de glezne, cei din tribul h.kka au fost si o sa fie mereu niste lasi, de ce?
Pentru ca la inceput erau mari viteji, au declansat razboiul in cel mai mizerabil mod posibil, adica s-ataci la miezul noptii sub alianta, desii sa zicem ca tribul Diablo este un trib respectat, pana si de h.kka, si ceea ce-au facut ei a fost un gest de vitejime...
Dar uite ca dupa 2 3 saptamani de hiper activitate, si dupa 2 3 saptamani dupa ce sa regrupat tribul Diablo/DDB baietii din h.kka au inceput sa dea din coate si sa fuga ca lasii bagand diferite motive... pe-aici te incadrezi si tu.

In consecinta tribul h.kka a fost un trib de lasi, n-au luptat, n-au facut nimic, au fugit cu batu-ntre picioare, cei care-au plecat la Dusmani/Aliati, au ales sa joace, la fel ca si cei din VIKING/HEAVEN... daca conducerea e de kk-o, la ce sa stai acolo cand poti sa joci triburi, si sa nu trebuiasca sa te certi cu conducerea...

Tot respectul celor care-au ales sa joace, am mai scapat de niste lasi pe lumea asta, lista continua :D

lasitate=oameni care fug de-o anumita responsabilitate, pe care sio fac cu propria mana, dar pana la urma nu pot sa o termine, si nu sunt capabili sa-si arate barbatia.... exemplu: strengaru
 

DeletedUser

nea gigi am aflat vesti de pe frontu vechi din TNT, cica erai bataie de joc la teselisti ....
cred ca tia...
hai zi si mie cine sunt aia :D din marele TSL .... din cei care au dat delete :) ...
poate spui daca ai curaj ... dar nu cred ca vei afce nominalizare ....
Cred ca ai dreptate .... de ata am pierdut la ei un sat :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus