DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

scuze ... revin cu niste corectii

hai zi si mie cine sunt aia din marele TSL .... din cei care au dat delete ...
poate spui daca ai curaj ... dar nu cred ca vei face nominalizare ....
Cred ca ai dreptate .... de asta am pierdut la ei un singur sat
 

DeletedUser

cateva observatii:
- nu vreau sa diminuez cu nimic meritele Diablo si cred ca am fost printre primii care am recunoscut ca sunt mai buni, insa HK era foarte subred in interiorul lui. prea multe bisericute. si aici conducerea a fost de vina. alta greseala majora a fost pastrarea la nesfarsit a conturilor abandonate.
- nu toata lumea a abandonat din cauza ca s-a lasat Stranger, unii au facut-o inainte din cu totul alte motive. la mine, de exemplu. dupa 3 ani, pur si simplu nu am mai avut chef. plus ca razboiul cu Diablo nu ma reprezenta.
- datoria chibitilor la orice joc (in cazul de fata fostii ... cum naiba le zicea?...TSL-isti?) este sa taca si sa nu le puta picioarele.
 

DeletedUser

Incredibil, joc pe lumea asta de la inceput, si nu am stiut ca exista si jucatori celebri ca bic ox, si nea gigi fighter...
nea gigi am aflat vesti de pe frontu vechi din TNT, cica erai bataie de joc la teselisti ....

de la inceput? Ei, de data asta am ramas cu gura cascata! Ma mir cum de ce nu aveti, domnu' crescova, juma' din satele de pe server! Da' ce ma mira mai mult este ca nici eu nu prea am auzit de matale pana acu'! :D Repet, nu cumva sunteti un stalp al acestei lumi care joaca asa incognito pe diverse conturi? :cool:
despre mine nu aveati cum auzi din moment ce nu aveati ce auzi! :D Luam si io ce puteam, sate barbare si alte maruntisuri! :D Nimeni nu te lauda pentru asa ceva. Am mai avut niste sprijin pe ici pe colo, cateva incercari nereusite de atac, si pe forum cu gura mea mare!
Te rog respecta porecla sub care joc, adica Big Ox! Deformarea intentionata a ei, cu scopul de a schimba semnificatia "Mare bou" si pe care mi-am ales-o cu buna stiinta, tocmai pentru a cerne graul de negina, este considerata atac la persoana si se pedepseste conform legii! :D alo, moderatorul ..... ce facem domne'?
 

DeletedUser

Mey napoleoane ...
Dusmane.. hai ciocu mic si joc de glezne, cei din tribul h.kka au fost si o sa fie mereu niste lasi, de ce?
si credeam ca suntem parteneri de joc, nu dusmani ....:(
au fost si lasi ... dar nu aia care au dat delete cont ... lasi sunt aia care au dat cu ciocul de frica :d ...
si care, din triburile in care au intrat fac la fel .... cred ca stiti voi mai bine
daca a-ti fi asa mari cum va dati a-ti face ca DECEBAL .....
 

DeletedUser

Doamne ce sa ales de lumea asta, daca a ajuns sa faca gura pe forum Big Ox, si Nea Gigi :).
Jabelinio cred ca tu ai fost la fel de chibitz ca aia de si-au sters conturile. Deci verifica-ti si tu picioarele...
Nu te reprezenta razboiul cu Diablo ? Pai pe tine nu te-a reprezentat nici un razboi, erai responsabil cu glumele in Hk , o misiune de alfel foarte importanta de altfel, se stie din vechi vremuri ca cei din Hk nu au simtul umorului, sunt obtuzi si cand fac o gluma o fac ca pe santier.
Din pacate nu ai reusit sa le ridici simtul umorului , uita-te si tu pe aici si mi vei da dreptate....
 

DeletedUser

Sa deduc de aici, draga d-le crescova (sau poate Theo? Assad1? sau assad1-theo) ca ai avut acces direct in forumul nostru? Da?!? Excelent! Atunci, sigur ai remarcat completa lipsa de umor ce domnea acolo! Era HK-ul plin de o atmosfera sumbra, apasatoare .....
Hai mai omule, chiar asa a fost? Nu pot sa cred ca esti atat de lipsit de simtul umorului .....
 

DeletedUser

Sa deduc de aici, draga d-le crescova (sau poate Theo? Assad1? sau assad1-theo) ca ai avut acces direct in forumul nostru? Da?!? Excelent! Atunci, sigur ai remarcat completa lipsa de umor ce domnea acolo! Era HK-ul plin de o atmosfera sumbra, apasatoare .....
Hai mai omule, chiar asa a fost? Nu pot sa cred ca esti atat de lipsit de simtul umorului .....

Am avut acces la multe eu, se vede ca nu ma cunosti...
Cine e Theo-assad ???
Sincer nu prea a fost o atmosfera asa placuta in HK, dovada ca ati sfarsit urat, prin inactivitate . Multe bisericute , etc :)
 

DeletedUser

cateva observatii:
- nu vreau sa diminuez cu nimic meritele Diablo si cred ca am fost printre primii care am recunoscut ca sunt mai buni, insa HK era foarte subred in interiorul lui. prea multe bisericute. si aici conducerea a fost de vina. alta greseala majora a fost pastrarea la nesfarsit a conturilor abandonate.
- nu toata lumea a abandonat din cauza ca s-a lasat Stranger, unii au facut-o inainte din cu totul alte motive. la mine, de exemplu. dupa 3 ani, pur si simplu nu am mai avut chef. plus ca razboiul cu Diablo nu ma reprezenta.
- datoria chibitilor la orice joc (in cazul de fata fostii ... cum naiba le zicea?...TSL-isti?) este sa taca si sa nu le puta picioarele.


Din punctul meu de vedere,cel ce renunta la joc motivind ca si-a rupt degetelul sau ca ,in mod subit i s-a blocat tastatura sau alte n-spe mii de motive,da dovada de lasitate .........este usor sa dialogam ore in sir fara sa spunem nimic cind este atit de simplu sa recunoasteti ca sunteti invinsi la nivel de individ prin simpla renuntare la joc.
 

DeletedUser

Doamne ce sa ales de lumea asta, daca a ajuns sa faca gura pe forum Big Ox, si Nea Gigi :).
Jabelinio cred ca tu ai fost la fel de chibitz ca aia de si-au sters conturile. Deci verifica-ti si tu picioarele...
Nu te reprezenta razboiul cu Diablo ? Pai pe tine nu te-a reprezentat nici un razboi, erai responsabil cu glumele in Hk , o misiune de alfel foarte importanta de altfel, se stie din vechi vremuri ca cei din Hk nu au simtul umorului, sunt obtuzi si cand fac o gluma o fac ca pe santier.
Din pacate nu ai reusit sa le ridici simtul umorului , uita-te si tu pe aici si mi vei da dreptate....

:)
din pacate azi toata ziua nu a reusit sa-mi ia DIABLO nici macar sate goale :)
se zice ca unde-s multi este si putere de aia bruta .... de darmati satele ca altceva nu sunteti in stare sa le faceti :D
Un singur jucator din DIABOLO are arta razboiului si finetea atacurilo ... GENERALISIMO care a reusit se se ridice la nivelul unui luptator adevarat ...
din ceilalti care m-au atacat ... in afara sa darame satele altceva nu au reusit ... doua sate la furtisag de noapte ... MARELE vostru PROFESOR .. :D si cateva care le-am dat de pomana :D ca merita insistentele lor :D spre incurajare, SE STIU EI CARE :), IMI PARE RAU DE BEN21 ca nu i-am lasat si lui un sat la cat de insistent a fost ... iar marele vostru THE WEREWOLF .... nu e in stare sa tina un sat :D
Apreciez si va felicit pentru ca reusiti sa colaborati frumos... cat daca e sa ne luam dupa tehnica de lupta ... imi pare rau ca ve-ti inchide voi lumea ...
Asta e ... mare plictiseala :D sa omori nobili


PS
ai ramas dator cu nominalizarea fostilor TSL-listi ... ti-am spus eu ca in afara de gura nu ai nici un pic de curaj :roll:
 

DeletedUser33089

crestule, asta e un joc de razboi
tu in razboi ai vazut ca se lupta corect ?
eu nu cred, fiecare incearca sa supravietuiasca si face in orice mod posibil sa castige el batalia !

si de restu jucatorilor din hk de ce te legi ?
ce vina au ei ca conducatorul lor nu a stiut sa conduca mai bine ?
mai nu stiu ce sa zic mie imi place sa joc corect :D sau macar 98% joc corect restul de 2 la suta este pt anumite personaje care ma suparata si sunt de cea mai joasa speta.
i-am facut pe toti lasi pt ca "unde se duce oaia neagra se duce si turma dupa ea.."(unii au dat stergere altii au plecat din trib si asa mai departe exemplele continuua.)
faptul ca nu mai exista tribul H.K. spune multe si intre altele a fost si lasitate..
cum a spus un jucator de aici cel care face din conducere si intemeietorul nu mai este atunci cel care face parte din conducere automat drepturile de intemeietor sau cam asa ceva.
deci puteati sa continuati pe numele tribului H.K. oare de ce nu ati continuat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

va rog frumos sa sariti cu niste felicitari sincere pentru colegul nostru gigiluptatorul !
un adevarat erou acum la el in trib !
este un jucator f bun, doar ca nu il prea inteleg de ce ataca in k 2 , pe cand el are satele pe undeva prin k 70, 80, 90 pe acolo :)))

felicitari colega ;)


crestule, daca te-ai pune in locul lor ce ai face ?
nu aproximativ la fel cum fac ei acum ;)
 

DeletedUser33089

mai nu stiu ce as fii facut dar sincer eu as fii propus mentinerea tribului H.K.:D
apropo atat de buni sunt fostii jucatori din H.K.?:eek:
ti-as da niste mesaje frumoase la ce limbaje poate sa aiba un fost jucator H.k. si mai are si 34 de ani mai mare decat mine ca varsta.
poate dupa aceia iti schimbi parerea :)
 

DeletedUser33089

bre de ce lasi? au facut ce le-a fost spus sa faca, nu au fugit nicaieri de razboi si au luptat. chiar daca nu au facut-o in felul cel mai bun, dar au luptat si doar faptul asta nu iti da dreptul sa ii cataloghezi drept lasi. lasi sunt aia care fug din razboi in alianta sa scape ;)

vreau sa vad unde sunt acele lupte din cate stiu DIABLO si DDB sunt pe plus la statistici la sate..
eu cataloghez cum s-a procedat in desfintarea H.K. si sa facut cu lasitate desfintarea tribului.
vrei sa iti spun eu cum s-a procedat?
pasul 1 primul lucru a fost sa apara tribul Ra-oh sau ceva de genul
pasul 2 apoi a aparut TNT
pasul 3 apoi academia H.K.A si-a schimbat numele crezand ca schimband numele nu ne-am fii dat seama de asta.
pasul 4 disparitia tribului H.K. si aparitia tribului ~DW~ si RG
am uitat ceva?
 

DeletedUser

crestule, daca m-as fi luat dupa toti inteligentii de pe joc , atunci eram istorie demult !
in toate triburile sunt oameni de toate felurile :)
nu am nevoie de mesaje pt ca stiu cam ce le poate mintea :))
si crezi ca doar in hk sunt de aia ?
 

DeletedUser33089

crestule, daca m-as fi luat dupa toti inteligentii de pe joc , atunci eram istorie demult !
in toate triburile sunt oameni de toate felurile :)
nu am nevoie de mesaje pt ca stiu cam ce le poate mintea :))
si crezi ca doar in hk sunt de aia ?

mai ce sa zic..
nu doresc sa jicnesc jucatorii care sunt sa zicem buni din fostul H.K. dar ati plecat toti ca o turma unii intr-o parte altii in alta :D
 

DeletedUser

Cine e Theo-assad ???
Sincer nu prea a fost o atmosfera asa placuta in HK, dovada ca ati sfarsit urat, prin inactivitate . Multe bisericute , etc :)

pai cu ceva pagini mai spre inceput ai folosit o referire care un tert jucator cum doar opteron o mai folosea. Si assad1 (deci combinat). La fel ca si ei, esti inversunat (incrancenat), vesnic incrunta si critic, desi sunt convins ca in viata de zi cu zi esti altfel! Daca nu e asa m-am inselat! :D Te rog, ai scuzele mele!
In ce priveste bisericutele, unde nu sunt? 200 de membri (cred ca atatia sunt si in diabolo) din diferite regiuni, foste triburi, cu diferite vechimi, etc, nu se pot grupa decat asa! Sunt convins ca si la Diabolo e la fel! Probabil ca nu a fost un forum grozav, dar era un forum destul de activ si pe alocuri chiar placut. Am vazut destule, pe o scara de la 1 la 10 cred ca eram pe la 7,5-8. In orice caz nu erau permise abjectiile. Sigur, in acest fel se scade savoarea (pentru unii), dar eu personal nu le-am simtit lipsa. Pentru a simti gustul lor, mi-a fost suficiente cateva ore in forumul comun deschis de fotr cu TSL, HK si cred ca a fost si Diabolo acolo! Pe aceasta cale (desi am sa-mi atrag iarasi huiduieli) ii felicit pe acei admini care au avut initiativa blocari conturilor acelor personaje. Astfel de oameni isi merita functiile!!! Sa nu se culce insa pe urechea asta ...... :rolleyes:
 

DeletedUser24882

mai ce sa zic..
nu doresc sa jicnesc jucatorii care sunt sa zicem buni din fostul H.K. dar ati plecat toti ca o turma unii intr-o parte altii in alta :D

Nu toti au plecat, dupa cum afirmi tu.
Unii au ramas pana la dizolvarea tribului, asa ca nu mai face afirmatii generale...
 

DeletedUser20252

Mai tu taci,ca dupa ce a dat Stranger circulara aia ca isi sterge contul erai prima care a vrut sa vina in DIABLO asa ca nu mai veni pe aici ca esti fidela tribului si alte chestii pentru ca chiar nu esti.

In fine,o sa va vina randul la toti usor usor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus