DIABLO F. VS Zig!?! F

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser19081

Ba da era unu pe aici cu statisticile .. eu daca sunt la inceput .. si nu stiu sa caut .. ma mai ajuta omu' .. da vad ca s-a razgandit si nu mai stiu cum merg lucrurile pe aici :( .. care ma ajuta si pe mine ?
 

DeletedUser44398

Parte 1:
Triburi: DIABLO, DIABL0, D1ABLO
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Inn!?!

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 252
Tabăra 2: 171
Diferență: 81

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,839,262
Tabăra 2: 1,191,451
Diferență: 647,811

chart
 

DeletedUser44398

ZIG-ul a cam stagnat in ultima vreme, cu plecarea unui conducator la ei posibil sa se fi stricat treaba cu ZIG-ul.

inevitabil se aproprie mult asteptatul conflict dintre DIABLO si DT, inevitabil infrangerea DT-ului si a lu goloie si 206cc dinou... ce trist :))
 

DeletedUser13059

ZIG-ul a cam stagnat in ultima vreme, cu plecarea unui conducator la ei posibil sa se fi stricat treaba cu ZIG-ul.

inevitabil se aproprie mult asteptatul conflict dintre DIABLO si DT, inevitabil infrangerea DT-ului si a lu goloie si 206cc dinou... ce trist :))

nu poti sa stacnezi in timp ce cazi ... acuma nah , nu ma bag ... cat despre "mult asteptatul conflict DT vs Diablo" la fel din cate stiu eu nu ii asa de asteptat pentru ca el a venit din primul minut cand a fost infiintata L40 :))) cat despre infrangerea DT-ului nu a lu goloie si 206 ca nu doar ei sunt acolo , o sa depinda de cele 2 tabere care sunt mai activi , uniti , etc ca la valoare cam toate triburile incep sa fie la fel , cu mici exceptii unde sunt oameni care intra 4 fun si nu le pasa de cine se streseaza , asa ca L40 cred ca mai are multe de aratat
 

DeletedUser44398

Intr-adevar, e in cadere dar din ce am observat a stagnat in ultimele 24h, am sa verific tw stats nu cumva sa vorbesc prostii

Conflictul a fost dar nu si pe harta

206cc cu barbarele ei de 12.154p sigur n-o sa inchida vreo lume

da, pai n-o sa-si vada goloie mult-asteptata revansa prea curand

back @ ontopic : asteptam sa vedem cat mai ramane ZIG-ul pe harta :)
 

DeletedUser13059

vad ca esti 100% sigur pe tine .. ce sa zic ... cunosti mai bine situatia.. poate asa ii cum zici tu
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Thresh noaptea mai bine dormi... sau cel putin fa altceva ca la previziuni si statistici nu te pricepi
 
Ultima editare:

DeletedUser

Dupa viziunea mea ar fi DT vs Diablo, LEON , si PR vs WIND ... asta as vrea acuma ce o sa iasa e alceva :D
 

DeletedUser13059

vezi ca ai uitat de DK care si ei sunt un trib bagat in rand cu celelalte ;)
 

DeletedUser13059

trib mic ? care ii in centru hartii si o duce bine .. cred ca trebuie pus in primele 5 ;)
 

DeletedUser44398

Raul, n-am afirmat niciodata ca sunt sigur pe ceva, dar ZIG-ul in ultimele 48h n-a prea pierdut sate(2-3 cred) din ce am observat pe twstats

chinezule, ciocu mic ca nu prea esti tu in stare sa vorbesti. hax4... suna cunoscut?
 

DeletedUser13059

daca nu au primit nobili pe sate ii normal sa nu piarda , exista si organizate la spargere ..
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
ZIG-ul a cam stagnat in ultima vreme, cu plecarea unui conducator la ei posibil sa se fi stricat treaba cu ZIG-ul.

inevitabil se aproprie mult asteptatul conflict dintre DIABLO si DT, inevitabil infrangerea DT-ului si a lu goloie si 206cc dinou... ce trist :))



Afara de pe harta cu programele :)))
 

DeletedUser44398

Afara de pe harta cu programele :)))


total de accord

prietenii nostri visatori au cam fost triati in urma folosirii de 3rd party softwares (bots, pe intelesul tuturor), dara coplayeru lu goloie se lauda cum baga cate 2 atacuri in aceeasi milisecunda pana si-a luat-o si ii s-a dus jumate de cont :D (ps bounty hunter, pozele cu atacurile le-am salvat atunci, de acolo ti s-a tras :p)
 
Sus