diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oamenii care s-au lasat de joc din mod, alaturi de cei care dupa ce s-au lasat de joc dar care lasati fiind au infiintat gods, pentru ca se lasasera de joc au plecat toti intr-o singura zi in diablo, unde cu siguranta se vor lasa de joc. sa schimbi intr-o luna trei triburi in timp ce te-ai lasat de joc...iata o performanta greu de egalat...
asteptam si noi de la noul trib sa vedem ce isi propune? oricum in fata mea toti cei care au fost in mod au statut de refugiati oriunde s-ar duce...
 

DeletedUser3919

Cred ca ar trebui sa iei un rudotel

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lasa-l mai ca gandeste profund...
si sa parafrazam din clasici:
razboiul este viata si viata e razboi ,
din zori pana in noapte
PERICOL! PERICOL!
...Dar o sa-i ia ceva sa ajunga pana la mine...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu zic ca are dreptate , probabil se face prea mult tam-tam pentru ce inseamna , sau mai bine zis insemnat MoD...dar e ciudat ca ati migrat asa , jucatori cu experienta , de colo colo ? e cam aiurea ... si eu cu parerea mea . In plus m-am uitat pe statistici ... cedati satele dusmanilor sau asa stiti voi sa organizati defensiva ?
 

DeletedUser3919

...Dar o sa-i ia ceva sa ajunga pana la mine...
O sa-ti trimita si tie un mic atac de la distanta ca sa-si justifice existenta.
Mi-a trimis si mie unul zile trecute. Probabil fiindca a trecut ceva timp de cand nu a mai fost bagat in seama si vroia sa-mi arate ca exista. Am vrut sa-l ignor dar l-a mancat undeva pe sebica (caci il lasasem sitter) sa-l intrebe de ce ataca. Atat i-a trebuit ca a si inceput sa-si verse oful pe privat Vroia sa arate si cat de spiritual este raspunzand la intrebarea "de ce?" cu "de la..." :D
Eu zic sa-si pastreze cu grija certificatul de nastere ca numai asa isi poate justifica oricand existenta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

va multumesc pentru faptul ca sunteti on topic. la spam, stiu ca va pricepeti. de fapt pe l7 doar asta ati demonstrat. ca stiti sa faceti spam, sa va dati mari fara o baza reala, sa cedati sate, sa gasiti scuze penibile si sa migrati dintr-un trib in altul. pana acum diablo era un trib relativ unit. totusi, ceva in legatura cu subiectul propus de mine aveti ceva de spus?

ca de off topic sunt satul. domnilor moderatori puteti atrage atentia celor care fac offtoic sa ramana la subiect?
 

DeletedUser

va multumesc pentru faptul ca sunteti on topic. la spam, stiu ca va pricepeti. de fapt pe l7 doar asta ati demonstrat. ca stiti sa faceti spam, sa va dati mari fara o baza reala, sa cedati sate, sa gasiti scuze penibile si sa migrati dintr-un trib in altul. pana acum diablo era un trib relativ unit. totusi, ceva in legatura cu subiectul propus de mine aveti ceva de spus?

ca de off topic sunt satul. domnilor moderatori puteti atrage atentia celor care fac offtoic sa ramana la subiect?

oare nu am fost la subiect? m-ai amenintat si ti-am zis ca nu-mi pasa...stai...ce ai inteles tu??? ce face fiecare cu contul lui e treba lui, iar tu scuza-ma..nu ai dovedit absolut nimic inafar de un fanatism iesit din comun.
DA ne-am saturat de lumea asta cei mai multi dintre noi, si unii au ramas pentru prieteni, nu toti sunt atat de inversunati dupa glorie ca tine. Mi-aduci aminte de lumea 2 pe net.renuntau pe rand , nu conta atat de mult cat de bun esti...ci cata rabdare ai sa se lase cei din jur si sa le iei satele, atacurile desi pe aceeasi persona veneau dezorganizate, nu tocmai usor de aparat..dar s-a dovedit ca se poate.cu cat ai mai multa rabdare ai sa ai mai multe sate si ai sa fii mai fericit:cool:
prin urmare in noul an eu iti urez muuulta rabdare , tutun si nopti nedormite, dominatie mondiala!
 

DeletedUser

07.12.
21:06 marakesh s-a ataşat tribului.

Trebuie sa concediez refugiatu?:eek: O sa-mi cada tribu x locuri in clasament:eek:
 

DeletedUser15358

Eu acum m-am prins care era faza cu ``cizmele`` alea de la mod,sunt facute sa ii plimbe dintrun trib in altul pana la marginea hartii. Daca mai infintati inca odata MoD in loc de cizmulite sa punteti un pres ca emblema.
 

DeletedUser7708

Martzian, cu toţii ştim că MoD-ul nu era organizat, toţi atacau şi se apărau cum puteau, cu prietenii. Acum cu venirea lor în Diablo, unde vor fi organizaţi, te temi că le-a revenit pofta de joc şi că o să pună probleme tribului tău?

Ţi-am pus o întrebare on-topic, să mai zici tu că fac spam...
 

DeletedUser

oftopic
eu cred ca sunteti fani mod sau a fostilor membri mod
cum se intampla ceva q membri lor cum vedeti ..asta insemna ca ii urmariti non-stop

asta e parerea mea ..
 

DeletedUser

treaba cu MOD sta cam asa:

un trib de elita format din oameni care se cunosteau si care stiau sa joace f
bine.au demonstrat ce au avut de demonstrat numai ca in acest joc ca si in viata vine un moment in care oricat de dulci ar fi realizarile actuale cauti o noua provocare.

fiecare vede aceasta noua provocare in alt fel.de aceea orice jucator indiferent daca a decis sa se lase sau sa mearga mai departe alaturi de alta gasca(in care poate au fost sunt si vor ramane prieteni doar ca nu au acceptat sa joace in mod din diferite motive) trebuie apreciat pentru ce arata in joc.

sunt personaje care ar face orice pentru a avea ocazia sa barfeasca si sa se laude.acest joc trebuie jucat ca unul de strategie(atit individual cit si ca echipa).

fara sa jignesc pe nimeni citind acest forum pt mine nu mai este imp ce se vorbeste legat de aceasta lume ci care jucator vorbeste.ma uit mai exact la omul care vorbeste si la ce zice pt ca multi si-au renegat singuri dreptul de a fi ascultati cu atentie.si s-au etichetat ca fiind niste barfitori foarte bine cunoscuti.

in concluzie:indiferent in ce trib s-a dus un jucator sau altu indiferent cum se numeste un trib sau o gasca as aprecia daca acest joc ar ramane un prilej de a ne testa abilit de strategie precum si de a ne bucura de timpul petrecut alaturi de niste oameni pe care ai consideram prieteni (cine are) in dauna unei barfe ieftine si inutile si care nu se mai termina pe forumul extern.

oameni care sa agite apele au existat mereu....important e cat ai bagam noi in seama.
 

DeletedUser1627

oamenii care s-au lasat de joc din mod, alaturi de cei care dupa ce s-au lasat de joc dar care lasati fiind au infiintat gods, pentru ca se lasasera de joc au plecat toti intr-o singura zi in diablo, unde cu siguranta se vor lasa de joc. sa schimbi intr-o luna trei triburi in timp ce te-ai lasat de joc...iata o performanta greu de egalat...
asteptam si noi de la noul trib sa vedem ce isi propune? oricum in fata mea toti cei care au fost in mod au statut de refugiati oriunde s-ar duce...

Oftica-te!
Că eu sigur vă oftic pe voi!

Mă faceți refugiat... Și totuși un amărat de jucător (mai presus de asta si refugiat) cu câteva sate, l-a luat la trântă pe "cel mai bun" noob ?
That's shame my friend!
 

DeletedUser

Martzian cu tot respectu pentru tine,aici de inseli cei din MoD au fost adevarati jucatori ai lumi 7 cat timp jucau serios la toti va era frica sa va luati de ei,acum ca s-au lasat ne dam mari si tari..noi am facut asta,is refugiati din cauza tribului meu ca noi i-am atacat :eek:
 

DeletedUser

Martzian cu tot respectu pentru tine,aici de inseli cei din MoD au fost adevarati jucatori ai lumi 7 cat timp jucau serios la toti va era frica sa va luati de ei,acum ca s-au lasat ne dam mari si tari..noi am facut asta,is refugiati din cauza tribului meu ca noi i-am atacat :eek:

bai copile.. spala-te la bot.. prea i-ai pupat in *** pe cei din MoD... nu te-ai saturat de atat putoare??:confused:
florinele... vezi ca mirosi ma :))

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1514

Talhare si toti ceilalti: Nu catalogati la modul general daca nu ii cunoasteti pe toti(pe fiecare in parte).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma plictisiti :)))

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bai copile.. spala-te la bot.. prea i-ai pupat in *** pe cei din MoD... nu te-ai saturat de atat putoare??:confused:
florinele... vezi ca mirosi ma :))



Acesta este un avertisment.

Mah stiu ca esti "nebun" dupa posturi insa incearca sa ** on topic..eu unu imi spun parerea e democratie am dreptul..iar parerea mea reflecta adevaraul insa asta e adevarul supara omul
 

DeletedUser11501

Mah stiu ca esti "nebun" dupa posturi insa incearca sa ** on topic..eu unu imi spun parerea e democratie am dreptul..iar parerea mea reflecta adevaraul insa asta e adevarul supara omul

Ce spui tu e "reflectia adevarului tau personal si de unica folosinta" si atat:D
Cert este faptul ca "aventura MoD" pe lumea 7 a luat sfarsit de mult;)
Restul sunt comentarii care nu isi mai au rostul.....
E ca si cum ai chema la judecata mortul din groapa;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus