diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cu tot respectul ptr el ( JigSaw ) pe L3...., dar in L7 a murit subit si in anonimat...banuiesc ca nu i-a placut aceasta lume...ori poate...cum le spuneau cei din Die. membrilor EOG - pe atunci Tepesi ..( parca mogulul spunea ceva de genul...pamant de flori..noobi...cam asa, in fine)...nu si-au dat seama cu cine au onoarea si l-au starpit de mic????Grea intrebare
 

DeletedUser

Se cam golesc satele lui DIABLO dupa sutele de atacuri de la Noobs Adevaru e ca l-au prins pe 78dec descoperit nu a intrat omu 3 zile nu stiu din ce cauza! si iau cam luat din sate! Corlatescu care e un jucator adevarat a demonstrat ce inseamna sa ataci si a luat si el ceva sate de la adripet


Se pare ca vom avea o saptamana de pauza, nu cred ca mai are Noobsatac ca tot ce a avut pe noi sa spart.:(

Chiar ma intrebam cand o sa apara scuzele. Asa cum am mai zis mai inainte, mi se pare jenant sa nu fii in stare sa recunosti atunci cand esti infrant de un adversar si sa vii cu tot felul de scuze, de genul "m-au atacat exact cand nu eram pe cont (chiar daca am atacat si eu la randul meu)" sau "mi s-au ivit niste probleme in viata reala si nu mai joc, iar faptul ca asta s-a intamplat exact cand au inceput atacurile pe mine e pura coincidenta". Capul sus, baieti...invatati sa mai si pierdeti pt. ca pana la urma asta e jocul.
 

DeletedUser

Mogule , eu in locul tau as tacea , si nu m-as mai da asa mare lider Die. !Die. de pe L7 , nu are nici macar 1 om care este in conducere pe L3(oameni care s-au chinuit pentru acest nume , care l-au facut respectat) + ca te dai mare profitand de numele Die. , asa ca stai in umbra ta si taci din gura !



ai vrut sa zici Die. nu mai are nici un lider de pe l3 , sa nu uitam ca la inceput de joc a fost si Selena X si Rosito chiar si JigSaw ( sub alt nume ) in acel trib .. deci nu vorbi aiurea ..ce sa mai vorbim de jucatorii de pe l3 care is in Die. si sunt si pe l7 in Die. ( actual Death ) ..

Trebuie sa te contrazic ! Daca mai citesti odata postarea mea , iti vei da seama ce spun !

Warzone @ '' ... Die. de pe L7 , nu are nici macar 1 om care este in conducere pe L3 ''

Ma refer ca in acest moment !Nu in trecut .

Daca doresti , iti spun nume mari din Die. L3 care nu au nici o legatura cu L7 ( Mai bine cauta tu singurel , si convingete )
 

DeletedUser

infine.. nu stiu cat timp va mai exista Die. pe l7 dar Die. a facut istorie si pe l7 :) si de aici istoria continua cu tribul Death
 

DeletedUser

Mogule , as avea si eu o intrebare pentru tine :

Ce s-a intamplat de ati schimbat numele la trib :eek: ? ( Die. --> Death )
 

DeletedUser

daca vroiam doar sa schimbam numele la trib fi sigur ca nu am fi facut un trib nou cu un alt nume :))nu suntem chiar asa de noobi ... au fost niste probleme si uite asa a aparut Death .
 

DeletedUser

daca vroiam doar sa schimbam numele la trib fi sigur ca nu am fi facut un trib nou cu un alt nume :))nu suntem chiar asa de noobi ... au fost niste probleme si uite asa a aparut Death .


Nu ne poti prezenta si noua cateva din probleme !(totusi sunt cat de cat serioase daca ati ajuns sa schimbati numele la trib) .Acuma 2 zile erati mari lideri Die. :eek: .Acuma nu mai 'sunteti mari lideri' Die. :confused: :confused::confused:
 

DeletedUser15358

Nu ne poti prezenta si noua cateva din probleme !(totusi sunt cat de cat serioase daca ati ajuns sa schimbati numele la trib) .Acuma 2 zile erati mari lideri Die. :eek: .Acuma nu mai 'sunteti mari lideri' Die. :confused: :confused::confused:

Nu ii nimeni dator sa iti explice nimik ;)
Nu cred ca sa dat cineva lider DIE. pe forum. Singurul membru al conducerii care a postat pe forum a fost slide :)
 

DeletedUser

ee acu si tu .. ne-am saturat de numele Die. si am vrut sa schimbam numele in Death .. si cum nu am gasit unde se schimba numele am facut un trib nou .. acu esti fericit ?
 

DeletedUser15358

Ma uitam la 78dec acuma si nu mi se pare corect. Pierdem locu 1 in favoarea lu` noobs din cauza lui. :))
Pai chiar atatea sate sa ii luati la bietu copil.
 

DeletedUser

ee acu si tu .. ne-am saturat de numele Die. si am vrut sa schimbam numele in Death .. si cum nu am gasit unde se schimba numele am facut un trib nou .. acu esti fericit ?

Câțiva știu cauza !Vă este rușine să ne spuneți și nouă ?
 

DeletedUser

domnule mogu au luat multe sate de la el ca nu a fost ON 4 zile!

Mai omule...vad ca in continuare aberezi cu inactivitatea lui 78dec...poate imi explici si mie atunci cum am putut eu primi rapoartele astea de pe un sat luat de la el exact in acea zi, cu putin timp inainte sa ma atace el.

http://ro7.triburile.ro/public_report/4ec1c236bd3d2208781165a99b0329fa

http://ro7.triburile.ro/public_report/15ea609269426fb3217d1988c2c53f44

http://ro7.triburile.ro/public_report/910346b2cd8828d876a953adcb4c9636
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus