diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

robert. asa cum ti-am mai spus: sa vorbesti cu o piatra e mult mai intelept decat sa vorbesti cu prostii. piatra cel putin are o existenta milenara si o duritate frustra.

eu nu pricep un lucru: in reguli spune ca este interzis sa ai doua conturi. eu joc cu contul martzian si atat. cand sunt in vizita la nepotul meu, pentru a-mi verifca mailul, chiar daca se intampla asta odata la 6 luni, atunci cand se intamplail trec la impartirea legaturii de internet.

dar cuka, alias little bad ,alias mariusica 73 sunt trei conturi detinute de aceeasi persoana care toate au activat pe aceeasi lume. mie mi-e indiferent daca acele conturi au interactionat sau nu. cata vreme sunt asumate public de un om eu am sa-l consider pe acel om trisor, care din prostie sau sinceritate spune la un moment dat adevarul. iar faptul ca administratorii acestui joc spun ca sunt legati de maini si ca nu pot lua masuri de a interzice acest lucru, ma face sa-mi para rau de ei. daca ei sunt legati de maini in privinta asta eu nu sunt. si daca nu se face nimic in privinta interzicerii cu desavrasire a conturilor multiple si a traficului de conturi declar public aici ca am sa cer intregii echipe noobs sa se retraga, in semn de protest de pe L7.
 

DeletedUser

ma nu fa tu proteste:)) ca mau inchis admini si am dovedit ca nu am 3 conturi pe aceiasi lume asa ca nu te da tu mai mare ca un admin! ti-am explicat pe pagina cu tema tribului tau!
 

DeletedUser

little bad are 217 puncte. daca ai intrat o singura data cum spui pe pagina aia, ce cladiri ai ridicat de a sarit punctajul de la 160 de puncte la 217? sau asta dovedeste ca ai intrat de mai multe ori, ceea ce inseamna inca o minciuna din partea unui trisor?
 

DeletedUser

omule sa iti explic inca o data! am intrat cu little bad am dat cateva comenzi 3 zile! a 4-a zi am dat stergere cont si am intrat cu numele cuka ca nu imi interzice nimeni! dupa care am primit mariusica73 si am dat stergere si pe cuka!

si cum ti-am mai zis in loc sa intru pe lumea 9 am intrat pe 7 si de asta a aparut la logare de pe 2 conturi! asa ca tu fati treaba si nu ami mai baga in seama
 

DeletedUser

pai adineauri spuneai ca ai intrat o singura data din greseala. o data este de cateva ori. si de cateva ori inseamna de cateva ori pe zi timp de trei zile? adica odata din greseala cand ai vrut sa intri pe L9? sau cum ca nu mai pricep... uite ce spuneai nu mai tarziu de acum cateva minute pe topicul noobs, cine suntem si ce vrem:

Iar intr-o diminiata cand vroaim sa intru pe lumea 9 cu contul little bad am dat din greseala pe lumea 7.
Asta o poate dovedii si admini ca era o singura logare pe lumea 7 cu contul little bad asa ca nu fa tu pe desteptu ok?
o singura data din greseala inseamna cateva zile . si nu fac pe desteptul, iti demonstrez ca sunt prinzandu-te in cateva minute cu minciuna gogonata in gura.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma tu esti batut in cap:mad: am zis ca am jucat pana la 200 de puncte pe urma am dat stergere cont si am facut contul cuka am jucat am dat stergere si cand jucam cu mariusica am intrat din greseala cu little bad! daca vrei sa iti mai explic odata vina pe privat ca deja imi iau ban aici:))

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma tu esti batut in cap:mad: am zis ca am jucat pana la 200 de puncte pe urma am dat stergere cont si am facut contul cuka am jucat am dat stergere si cand jucam cu mariusica am intrat din greseala cu little bad! daca vrei sa iti mai explic odata vina pe privat ca deja imi iau ban aici:))

mai copile. nu stiu cine da dovada de batut in cap. ai spus ca ai intrat o singura data, din greseala. acum spui ca ai intrat trei zile de ai crescut contul de la 160 de puncte la 217. e cu totul alta. este o dovada ca minti cu nerusinare. atat si nimic mai mult. si faptul ca faci scandal nu denota decat atat: ca orice trisor, incerci sa te dai cinstit.
 

DeletedUser

nu mai are rost oricum nu te prinzi! atat iti zic recunosc ca sunte-ti un trib bun ati fost ami buni cao pe lumea asta dar nu ati fost singuri! deoarece au atacat si Die. fiind aliati cu voi
 

DeletedUser

nu mai are rost oricum nu te prinzi! atat iti zic recunosc ca sunte-ti un trib bun ati fost ami buni cao pe lumea asta dar nu ati fost singuri! deoarece au atacat si Die. fiind aliati cu voi

o sa te rog sa postezi in limba romana, nu inteleg ce ai vrut sa spui. sau mai bine linisteste-te putin, trage adanc aer in piept,limpezeste-te, si apoi posteaza
 

DeletedUser

MA GRABEAM! acuma iti cer sa termini discutia asta! oricum eu nu mai postez
 

DeletedUser

martiane ala daca era fake asta ce e?? A dat 2 sate de curatare dupa care asta

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-15.3% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: Sfinxul
Sat: 051. Angmar (409|490) K44

Număr: 0 0 100 0 0 100 0 0 0 0 0 2
Pierderi: 0 0 100 0 0 100 0 0 0 0 0 2

Apărător: cosackss
Sat: OMRON24 (408|487) K44

Număr: 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0

dupa care inca 2 atacuri cu cate un nobil!


Asta tot fake ai?? nu??



Gogule, probleme?
Atac cu cati nobili vrea muschiul meu occipital, fara sa fiu nevoit sa-ti explic tie cum un nobil moare in momentul cand 50% din suita-i decedeaza (intamplarea a facut ca in respectivul sat sa fie strecurate cateva sute de trupe ce mi-au omorat suita si nobilii).
Daca nu ai inteles fraza de mai sus, nici nu ma mai chinui sa-ti explic cum si in ultimul atac de scadere a adeziunii am trimis tot doi nobili.
C-asa vreau, eu, ma-ntelegi? Pac, pac. De-aia-l iubeste lumea pe Gigi Becali.

Iar 78dec e on-line bine-mersi, primesc atacuri de la el de 3 zile. Numai ca pierde sate de se plictiseste. Si el, si inca vreo cativa minioni de prin zona.
Ce sa zic, DIABLO e un trib bun. In teorie. Ca-n practica, nu va ridicati nici macar la nivelul... nu vreau sa jignesc pe nimeni, facand o comparatie.
DIABLO e un trib mediocru. Cel mai mediocru. :)
 

DeletedUser

bine sa fie cum zici tu! inca ceva! sa stii ca diablo joaca in 10 oameni! ca restu nu se prea implica
 

DeletedUser7708

Şi tu eşti mediocru la limba română. Mediocru nu are termen de comparaţie...
 

DeletedUser

De parca-i vina mea. Revino-ti si cauta altii pe care sa-i ridici in slavi, ca MoD nu mai exista si DIABLO-i urmeaza in scurt timp.

Daca mai sunt doar 10 insi, inseamna ca de trei zile tin piept INTREGULUI trib DIABLO? Tind totusi sa cred ca ai vorbit la modul figurat cand ai spus 10.
 

DeletedUser

si inca ceva pe adripet l-am aparat doar eu cu inca 2 jucatori nu dau nume! si ati pierdut destule pe el!
 

DeletedUser

Eu nu am participat la actiunea impotriva lui adripet, sunt cam departe de el. Din cate am inteles, stie joaca, dar deja e tarziu... DIABLO a pierdut razboiul asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus