DIABLO vs -jar-

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19081

Gata ... am terminat si cu Flame .. acum a venit randul celor din -JAR- :))
 

DeletedUser15358

ia-ti recrutat si pe astia sau urmeaza ?
Sper ca esti constient ca ai un trib format in proportie de peste50% numa din dusmani.Poate prinzi ziua aia cand ti se sparg toate in cap :)
Mult succes triburilor implicate!
 

DeletedUser

El e.. Mogul88 :) . Si al a fost "mancat " de altii ...Memories.
 

DeletedUser19081

Mogul pe tine te-a batut harta .. ai venit cu coada intre picioare la noi e a 3 a oara cand te iei de mine .. AM ZIS SA NU BAG IN SEAMA TOTI INVISII , pentru mine asta esti ... ASA CA CIOCU MIC .. :)))
 

DeletedUser19081

Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,258
Tabăra 2: 19,789
Diferență: 14,531

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 391
Tabăra 2: 7
Diferență: 384

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 48,168,415
Tabăra 2: 178,557,001
Diferență: 130,388,586

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,051,735
Tabăra 2: 69,819
Diferență: 3,981,916

image.php
 

DeletedUser19081

Side 1:
Tribes: -JAR-
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,258
Tabăra 2: 19,789
Diferență: 14,531

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 391
Tabăra 2: 7
Diferență: 384

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 48,168,415
Tabăra 2: 178,557,001
Diferență: 130,388,586

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,051,735
Tabăra 2: 69,819
Diferență: 3,981,916

image.php
 

DeletedUser19081

Desi statistica e net favorabila lor .. vedem cum vor sta lucrurile pe viitor .. E clar ca in zona lor am fost tare descoperiti ..
 

DeletedUser

ohoooo :)) da bine stati :D
da lasa ca ajunge cavaleru langa ei si rastoarna statisticile :))))

PS: Mogu tu pe unde mai joci? :D
 

DeletedUser18409

ia-ti recrutat si pe astia sau urmeaza ?
Sper ca esti constient ca ai un trib format in proportie de peste50% numa din dusmani.Poate prinzi ziua aia cand ti se sparg toate in cap :)
Mult succes triburilor implicate!
lasa-l profule,invidia e mare
 

DeletedUser

Mogul pe tine te-a batut harta .. ai venit cu coada intre picioare la noi e a 3 a oara cand te iei de mine .. AM ZIS SA NU BAG IN SEAMA TOTI INVISII , pentru mine asta esti ... ASA CA CIOCU MIC .. :)))

Mogule ti-a dat-o de poti sa pleci in limba acasa sau in oras dupa ce ii citesti postul :(

Gl Diablo.
 

DeletedUser18409

va pot asigura ca in diablo nu exista deloc disensiuni intre membrii
acolo unde exista respect intre colegi si o buna comunicare,lucrurile sunt simple
referitor la razboiul cu JAR,consider ca va fi un razboi foarte interesant
personal imi pare rau ca s-a ajuns aici deoarece Katana imi este prietena
dar totul e doar un joc
 

DeletedUser22959

ma baiatu tu nu erai pe harta cand ala lua sate de la dusmani numai ** .... te luptai pe la margine cu satele de barbari si intrebai dusmanii ce e aia dodge rusine putina nu ai in tine...si apropo a cedat satele ca a preferat sa iasa decat sa joace in trib cu care a fost dusman ....intelegi mataluta nu l-a batut nima..a cedat sate la prieteni ...hai vezi-ti de treaba acolo si mai cere niste nobilari interne poate ni se face mila sau poate hai ca iti dau eu un sat ce zici vrei :)) ?
esti si tu la racoare acolo intr-un trib mamut ...si ....valeu ce jcuatori de duzina si pe lumea asta dar e bine ca sunt toti perversi stii ce o sa ma distreze cel mai mult la aliantele astea ale voastre cand o sa pice si ultimii dusmanii adik ultimu ca voi va aliaty toti impo unui trib ...
Si o sa vad hkul cum o sa rupa fasu la mareata familie all4 one ca deja multi jucatori ar vrea in tribu mamut :))) atunci o sa postez si o sa fac misto de voi zmeilor sa va intreb ce mare treaba faceti ... asa e ,e bien la inceput cand te aliezi cu toata harta dar dupa... e mai greu ca numai ai in cine sa dai innobilarile interense duc si putinii juc buni care chiar ataca ...cer sate dusmane intemeietorii nu ii pot a afara ci o sa rupa aliante ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

El e.. Mogul88 :) . Si al a fost "mancat " de altii ...Memories.

mancat ? cred ca ai mancat tu ceva stricat.Din cate imi amintesc eu ,nu mi-a luat nici un zmeu viking vreun sat sau alt trib ,ba chiar invers a fost.

profucv.invins ,neinvins am tot dreptul sa imi exprim opinia,ii un forum public si ataca timp cat nu jignesc pe nimeni,nu vad care e problema ?
coada intre picioare ? si tu esti ca baiatu cu nume de fata de mai sus ? Am intrat in diablo sa imi dau satele colegilor cu,care am colaborat,nu tin minte sa te fii rugat sa imi salvezi satele sau alte chestii de gen.
 

DeletedUser

-JAR- este un trib care a jucat de luni de zile cu <40 de membri.Au luptat cu triburi gen -SW-,US,Knight avand victorii peste tot,pe cand Diablo,fuziuni,recrutari si multe altele :)
 

DeletedUser19081

Istoria DIablo pentru cei ce nu o stiu (poate imi permiteti sa ma amestec si eu prin ea)
Diablo (locul 6) vs Burn (locul 2) la momentul respectiv -eu conducere
Diablo(locul 5) vs Die. . death ,reborn , tdl sau cum o mai fi fost (tot timpul pe 1 loc) eu intemeietor
Diablo (locul 4) vs noobs (locul 3) eu intemeitor
Diablo (locul 2) vs ~TFO~ (locul 4 ) eu intemeietor
Diablo (locul 3) vs Flame (locul 6) eu intemeietor
ASA CA DE ACUM E POVESTE ..
SUNT CONVINS CA NIMENI NU A REALIZAT ASA CEVA PANA ACUM ....
Va multumesc pentru aplauze :)))
De acum in colo o sa tac si o sa mai inghit .
MULTUMESC COLEGILOR CU CARE AM CONLUCRAT FOARTE BINE .
SA VAD CINE MAI ARE TUPEU LA VREUN COMENTARIU :))))))
 

DeletedUser24940

na profule...lasai sa vorbeasca :)) invidia e mare *** ai succes...tribul diablo este cel mai puternic trib si asa va ramane...jaru a luat sate de la jucatorii izolati(pimenergy,jumburjack si care mai erau)...abya astept sa ne punem pe ei...:))de *** am inceput eu sa joc impreuna cu voi,am colaborat foarte bine impreuna si am eliminat dushmanii pe rand...mai intai tfo,apoi flame :) acuma urmeaza jaru...
 

DeletedUser15358

multumim pentru lectia de istorie dar cei implicati stiim cu toti cum ati ajuns aicea. Ati ajuns aicea pentru ca ati stiut sa jucati mai bine cartile ca restul si ati avut si noroc.Bravo voua !
Cei care au venit cu coada intre picioare sunt cei care au fugit in diablo sau la aliati cand au dat de probleme,iar nu sunt unu dintre ei.
 

DeletedUser18409

ce bine ar fi daca unii si-ar mai aminti cu cate triburi din primele 5 locuri a fost nevoit sa lupte Diablo la inceput
daca atunci nu rezistam presiunilor facute de cei din noobs de a-i ataca,probabil ca Diablo nu mai exista atunci (pe vremea aia eram diplomat TFO)
e usor sa aruncati cu noroi pe un trib ca Diablo,mai ales cand acel trib va invins
din respect pt munca celor care au dus greul acestui trib,ar trebui sa fiti mai rezervati in declaratii...daca nu puteti sa-i admirati,macar taceti
 

DeletedUser22959

cavalere ...mi-e necaz ca nu am fost langa tine si nu eram si eu pe vreamea noobsului sau cand ereaa suranu conducator.... ca nu se destramau aliantele stai calm ....dar na lumea 7 e dusa .... deja se stiu rezultatele....faza e ca tu taci mai invata ceva si dupa ** ;)
si mai mi-e necaz de un lucru ca nu vedeti imaginea din asamblu va spun eu soarta v-am mai zis-o diablo nu o sa mai fie fac apriu cu voi ...nici viking o sa se uneasca sau ai buni os a intre in hk ;) ca o sa fii papat tati mai incolo ai sa vezi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

placerea ar fi fost de partea mea,daca erai langa mine...ai fi invatat multe
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus