DIABLO vs -jar-

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22959

dica asta era asa de rau incat tot die.u dadea circulare ...ca il ataca dica sariti sprijin va rog :)) baietica ai scos si tu vreodata vreun player la margine de ** de lucruri marete pe aici ..oricat de noob ar fi fost el zi si mie i scos ? ...ca tot zic ca ai facut ca ai dres ca ai fi scos pe nu stiu cine ...ca ati rupt noobsu in afar de vise si minciuni9 mai ai altceva in tine? :))
 

DeletedUser

:)baietica tu cred ca ai **...ti-am mai zis odata!eu nu sunt dica!sunt altcnv...sunt pe cont de la 22 martie 2009---1,3m pcte...nu mai comenta atata ca habar nu ai...ai preferat sa iti day satele ca un lash pt ca vezi domle ai mandrie...ai pe naiba...acum iti dai cu parerea si tu si critici tribul ce ti-a oferit o mana de ajutor...atunci cand nimeni nu te mai vroia
 

DeletedUser

:)baietica tu cred ca ai **...ti-am mai zis odata!eu nu sunt dica!sunt altcnv...sunt pe cont de la 22 martie 2009---1,3m pcte...nu mai comenta atata ca habar nu ai...ai preferat sa iti day satele ca un lash pt ca vezi domle ai mandrie...ai pe naiba...acum iti dai cu parerea si tu si critici tribul ce ti-a oferit o mana de ajutor...atunci cand nimeni nu te mai vroia

1300000 plus 2500000 innobilari interne poate mai mult andreikillerboss plus 10 sate jony b si doua de la mine( unule cedat ) ce istorie impresionanta Dica Cosmin :)))
 

DeletedUser22959

astept raspunsu sau nu ai ce sa minti care e tribu ala ...dica?care mi-a oferit mana de ahutor :)) hai spune-mi ca mor de curiozitate nu de alta dar eu nu il cunosc :)
 

DeletedUser

1300000 plus 2500000 innobilari interne poate mai mult andreikillerboss plus 10 sate jony b si doua de la mine( unule cedat ) ce istorie impresionanta Dica Cosmin :)))

da tu coditze carey problema ta??35 de la lukasio,15 de la luli,o gramada de la webis...
 

DeletedUser

da tu coditze carey problema ta??35 de la lukasio,15 de la luli,o gramada de la webis...

Da dupa ce au dat stergere =))) de la lukassyo ca ti-a zis sa-l ataci ca isi stergere contul:)) de la iuli ma bucur ca le-ai luat bravo :D si de la webis dap ai luat cand nu putea intra cand am intrat eu sitter cate ai mai luat de la webis? sau ai uitat ce mesaje imi dadeai sa iti las satele?????????
repede uiti Dica Cosmin
 

DeletedUser22959

mama Domne tu esti mare mincinos sa mor eu ia sa te fac putin de cacao :
Unu la mana cand am pus la proofil m-am lsat pa si pussy avea 3 mil 57 de mii de pct si 307 sate ca sa iti improspatez memoria ta cam uzata vad. Incepusem sa impart satel nu vroiam sa ajunga la nimeni . Si am dat sitter lui theodon el sau prop de drept al contului a dat satele prietenilor mei ....dupa am luat sitteru pe 1 mil 900 demii pct si am dat satelel toate numai lu theodon ,...ca mi-a fost si inca imi e prieten bun :) ...dupa l-am lasat pe prop de drept sa dea inceput nou de la margine sa urmareasca evolutia ...dupa cum unii stiu eu nu eram manueel eram un jucator de pe l3 adus de slide show de fapt aacolo ma cunoscuse slidecare juca cu numele shto ..diablo i-a cerut la unii dintre sitter care imparteau satele sa cedeze 80 de sate ;lui andrei killer booss ca na omu din innobilari traia ala nu a fost de acord bineinteles ca mi-a zis pe mess si i-am zis sa nu dea un sat sa atace si sa ia daca e asa smecher ....bineinteles ca nu a fost ...:) din 300 de sate poate unii stiuc ate aveam eu de defence :) >.....diablo nu m-a ajutat pe mine cu nimik sa fie clar ...asta da? Lasa replicile tale pt noobi
CUm sa zici fraet ca iti ofera un trib ajutoru dupa ce dai contu la impartit cata lasitate ai tu in tine sa minti in halul asta ????
 

DeletedUser

opaa...:) e uite vezi...ca nu stii...:) i-am luat sate si *** a fost online ;)ca ma atacat in disperare...si nu cred ca,*** ai intrat u sitter,mai aveam moral sa ii iau satele...nu cred ca ai vazut vreun atac la secunda din partea mea...;)ca *** dadeam...nu mai aveay atatea figuri acuma ;)
 

DeletedUser22959

tu si secunda :)) acu intru pe tw sa vad si eu ce sate ai luat de pe contu ala ca sate mai fac odata de cacao :)
 

DeletedUser22959

mama aberezi rau de tot tu dadeai atacuri cand contu era deja in stergere de se imparteau satele asa de :))) Lol stai sa isi revin atw statsu :)) sa vad si eu satele alea care le-ai luat :)
 

DeletedUser

mama Domne tu esti mare mincinos sa mor eu ia sa te fac putin de cacao :
Unu la mana cand am pus la proofil m-am lsat pa si pussy avea 3 mil 57 de mii de pct si 307 sate ca sa iti improspatez memoria ta cam uzata vad. Incepusem sa impart satel nu vroiam sa ajunga la nimeni . Si am dat sitter lui theodon el sau prop de drept al contului a dat satele prietenilor mei ....dupa am luat sitteru pe 1 mil 900 demii pct si am dat satelel toate numai lu theodon ,...ca mi-a fost si inca imi e prieten bun :) ...dupa l-am lasat pe prop de drept sa dea inceput nou de la margine sa urmareasca evolutia ...dupa cum unii stiu eu nu eram manueel eram un jucator de pe l3 adus de slide show de fapt aacolo ma cunoscuse slidecare juca cu numele shto ..diablo i-a cerut la unii dintre sitter care imparteau satele sa cedeze 80 de sate ;lui andrei killer booss ca na omu din innobilari traia ala nu a fost de acord bineinteles ca mi-a zis pe mess si i-am zis sa nu dea un sat sa atace si sa ia daca e asa smecher ....bineinteles ca nu a fost ...:) din 300 de sate poate unii stiuc ate aveam eu de defence :) >.....diablo nu m-a ajutat pe mine cu nimik sa fie clar ...asta da? Lasa replicile tale pt noobi
CUm sa zici fraet ca iti ofera un trib ajutoru dupa ce dai contu la impartit cata lasitate ai tu in tine sa minti in halul asta ????


ba nene...esty paralel...nu e problema mea ca tu ti-ai facut dushmani pe n si m...eu atata stiu...ca diablo a zis ca continui alaturi de noi sa joci...si tu ai refuzat pentru ca nu ai vrut sa day satele alea lu andrei...ai iesit din trib si ai inceput sa iti imparti satele...amx a dat circulara sa nu fii atacat de diablo...ca sa nu te incurce...;)
 

DeletedUser

opaa...:) e uite vezi...ca nu stii...:) i-am luat sate si *** a fost online ;)ca ma atacat in disperare...si nu cred ca,*** ai intrat u sitter,mai aveam moral sa ii iau satele...nu cred ca ai vazut vreun atac la secunda din partea mea...;)ca *** dadeam...nu mai aveay atatea figuri acuma ;)


pai n-am vazut pt ca habar n-ai sa dai... cred ca n-ai vazut u ca degeaba dai atacuri la secunda cand ma prinzi pe mine sitter daca n-ai vazut intreaba-l pe profucv cum e sa bagi sprijin intre doi nobili dati in aceeasi secunda
esti un mare mare mincinos.. credeam ca esti altfel dar esti un copil imatur si mincinos.... vrei sa afisez milogelile tale cand eram sitter la webis? sa te fac de ras? sa vada lumea cum ia Dica sate?
 

DeletedUser

:)faci cum vrey ;)insa intreabo pe ioana cum iam luat eu satele ;) si ai sa vezi ;)scopul scuza mijloacele ;)
 

DeletedUser22959

ei atunci multumiri pt amx ca a lasat sa ia satele aia care le meritau ...dar numai minti ca mi-au luat tu sate ..intelkege odata ca din mom ce am pus la profil aia si s-a dat contu pe impartire...eu nu am mai intrat decat sa il ajut la sf pe theodon sa isi ia si el satele lui binemeritate ...inteleg odata asta ...Doamne fereste ....tu ma minti asa in fata.
aaa eu credeam ca de mine zici ......aham.
 

DeletedUser

frate!!ai inteles greshit!!eu nu am vrut sa iti iau tie nici un sat!!nu am nici o treaba cu tn si nici nu am avut...eu am zis ca,critici acuma tribul care la un moment dat ti-a oferit o mana de ajutor...nu ca ti-am luat eu nuj ce sate...eu nici nu eram pe unde eray tu....ce treaba sa fi avut eu cu tn?


Side 1:
Tribes: DIABLO
Players:

Side 2:
Tribes: -JAR-
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 5
Diferență: 27

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 334,198
Tabăra 2: 50,296
Diferență: 283,902

image.php


:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

eu nu stiu ce nu puneti o statistica si cu satele de barbari???
Diablo& satele de Brarbari(cred ca si aici erati deficitari si condusi inainte,iar acum conduceti detasat)...:))
 

DeletedUser19081

Buna dimineata ..
- Mogul - esti superior , nu reusesc sa ma ridic la nivelul tau , de aceea m-am auto banat , te rog sa ma ierti - satele tale sunt in diablo
- jabba - pacat ca nu stii adevarul , tu ai recunoscut ca ai fost pe sitter , eu si cu amx am incercat sa te salvam , te-am adus in trib , dar datorita aliatilor trebuia sa cedezi ceva sate . Sitterul tau nu a fost de acord si atunci am fost nevoit sa te dam afara din trib . Oricum eu mi-am facut datoria fata de aliati , pentru ca te-au cerut refugiat si au cerut despagubiri .Trebuie sa intelegi situatia si sa nu mai fii asa inversunat , pentru ca nu ai motive . Ziceai ca am luat sate prin innobilari interne - neadevarat , am luat de la unu care era in death , nu ca voi fugiti in tdl , reborn ... in zona aia unde erai tu nu am luat intr-adevar , dar intreaba-l pe zeus , ca pe el l-am ars in alta zona - deci iar te-ai inselat ...
KATANA13 - "sigmann, fii corect sau macar vorbeste in cunostinta de cauza.
eu nu am atacat niciodata miseleste pe nimeni."
A atacat tribul diablo (poate nu personal ea , dar tribul ei in frunte cu so what) in timp ce aveam PNA . Si asta nu odata ci de 2 ori ..
Imi pare bine ca m-am auto banat pe forumul extern pentru ca m-am saturat de atatea minciuni . Noi nu avem nici un merit , asta e .. doar norocul si adminii ..
P S .. Mi-ati facut un mare deserviciu ca ati facut atata valva si cu noobs si acum o sa faceti si cu jar , asta deoarece am uitat sa va spun ca sunt patron la InnoGames si prin asta m-ati facut sa maresc salariile la admini (la aia care m-au ajutat cu smecheriile) sunt vreo 2-3 care merita cu desavarsire asta .
P S 2 (daca este permis , daca nu .... NU MA INTERESEAZA) In aceeasi zii cand a fost banata domnisoara katana13 (pentru a 2 oara intr-o saptamana) , un alt coleg de al meu LAMB OF GOD a fost banat deoarece interactionease cu un cont cu o saptamana inainte . Acestuia din 227 i s-au retras 60 de sate , iar katana care A SI ATACAT pe alt cont i s-au retras 80 , din 500 , ambele cazuri fiind rezolvate de rakanisu .Iar a fost ajutat diablo ... NU ????
 

DeletedUser18063

uuffff,saraci de voi cat sunteti de oropsiti....:))de ce nu dati stergere cont??
Si uite asa nici nu mai trebuie sa ridici salarile la nimeni,e deajuns sa bei berea cu aia 2-3 care merita....
Oricum ce imi place cel mai mult e ca doar voi stiti adevarul.....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus