DIABLO vs -jar-

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

Iar te lauzi,si cum iti place sa pui statistici,ia cauta tu frumushel si vezi daca tiam luat sate sau nu.....Dar pana la urma vad ca pe tine te doare...si nu ma intereseaza contul tau sau tu,pentru mine esti nesemnificativ...ce e greu de inteles?Chiar trebuie sa o repet si sa tio dau in scris???si da ,nu sti sa joci,dar nu vrei sa recunosti....tiam zis...AUTOSUGESTIE...:))
 

DeletedUser

ok :) ai facut niste acuze la adresa mea.Te rog sa te justifici...dc nu stiu sa joc??aud ;)
 

DeletedUser

chiar nu poate sa vina un moderator sa va trimita in vacanta pe amandoi?...ca ultimele 2 pagini voi 2 le-ati umplut(si pun pariu ca tot eu o sa mi iau avertisment pentru offtopic)
 

DeletedUser18063

da tu cand ai umplut pagini care nu isi aveau rostul tea trimis cineva in vacanta???
Am incheiat gata.
 

DeletedUser

lol dc te iei ma de el??inca astept raspuns ;) dc nu stiu sa joc??a?

Nu e off-topic deoarece domnu a facut parte din tfo si ii sustine pe cei din jar ;)e de partea lor deci...


PS:cred ca si topicul asta ar trebui inchis
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8474

gabi23..te rog inchide-l si pe acesta.....vor continua cu siguranta si aici....

ms ms
 

DeletedUser24552

Mai oameni buni e doar un joc , prosti sunteti voi ca , pe langa frumusetea acestui joc ce inseamna atacuri , aparari , sate etc , mai are rostul sa formeze prietenii intre oameni , daca intelegeti asta totul o sa fie ** va asigur ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus