Diablo vs Maiden si refugiati in VIking

  • Autor subiect DeletedUser28329
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28329

vai vai ce mai trib toti din Maiden au mers in Viking cand au vazut venind o umbra mareata DIABLO asupra satului lor :D
 

DeletedUser28329

nu academia Diablo este trecuta la profil
astia au fost doar niste lasi care aveau toata harta albastra dar acum a venit un foc peste harta lor
 

DeletedUser17395

Pai daca dati in refugiatii din VIking, automat veti da in Viking...
 

DeletedUser

cam asta vrei tu opteron nu ? :)) se stie ca un razboi viking vs diablo da satisfactie familiei tsl asa ca stai calm ;)
 

DeletedUser17395

SIncer un razboi Diablo-Hk mi-ar da satisfactie.... doar va laudati ca sunteti mirifici..si am incredere ca va descurcati...Iar esti incuiat la cap ?:)
 

DeletedUser28329

noi dam in fosti membri Maiden in viking nu dam , dar si de ne declara razboi asta este o sa mai vina niste smecheri care vor sa ne atace si cei ca nu o sa plecam intr-un trib aliat cu ei sau cu voi sata va fi clar si tu opteron mai calm ca deja ma enervezi numa sa comentezi sti
 

DeletedUser28329

razboi Diablo - H.K niciodata intai poate razboi Diablo si H.K vs TSL
 

DeletedUser

din pacate nu pot sa te ajut cu aceasta dorinta ...in diablo am prieteni atat din viata reala cat si in joc ...eu stiu ca ai vrea sa faci orice ca h.k. sa cada sau cel putin sa aduca un avantaj celor din tsl ....v au iesit cartile baieti ...alianta cu haita ...avem razboi cu gvl ...suntem inconjurati peste tot si spre mirarea ta merge prea bine treaba :))
 

DeletedUser17395

noi dam in fosti membri Maiden in viking nu dam , dar si de ne declara razboi asta este o sa mai vina niste smecheri care vor sa ne atace si cei ca nu o sa plecam intr-un trib aliat cu ei sau cu voi sata va fi clar si tu opteron mai calm ca deja ma enervezi numa sa comentezi sti

Tu taci ma, cine ti-a dat dreptu sa ** la 14 ani ? Eu asta vreau, nu inseamna ca asa va fi , sau ca fac ceva in sensul asta....Nu mai fiti paranoici :)
 

DeletedUser28329

da.poti sa sti nu lam sters asa mi-a spus toata lumea sa continui ca sa duc mai departe tot ce am inceput in JAR chiar daca am mers la dusmani. sa sti ca nu voi uita prieteni din Jar si pt ei chiar ma voi lupta singur cu niste mutanti ca voi cei din TSL
 

DeletedUser17395

da.poti sa sti nu lam sters asa mi-a spus toata lumea sa continui ca sa duc mai departe tot ce am inceput in JAR chiar daca am mers la dusmani. sa sti ca nu voi uita prieteni din Jar si pt ei chiar ma voi lupta singur cu niste mutanti ca voi cei din TSL

Retardus, Jar erau aliati cu TSL :) Tie trebuie sa iti zica cineva in fata ca desi ai doar 14 ani , esti prost de bubui ?
 

DeletedUser28329

nu nu trebuie sa imi zica nimeni nimic
si cei daca am 14 ani. ce conteaza sa sti e sa ai tupeu in tine ma, si vezi ca eu nu te-am jignit asa ca dute la altu
 

DeletedUser15358

nu nu trebuie sa imi zica nimeni nimic
si cei daca am 14 ani. ce conteaza sa sti e sa ai tupeu in tine ma, si vezi ca eu nu te-am jignit asa ca dute la altu


Posteaza la off topic daca vrei sa ajungi senior,numai insista sa te faci de ras aici, ca ai reusit din prima.
Somn usor !
 

DeletedUser

razboi Diablo - H.K niciodata intai poate razboi Diablo si H.K vs TSL

oooooooooooooooooooooo te-ai ajuns mare conducator DIABLO :)))
profule ma dezamagesti pui toti " iscusitii " sa vorbeasca in numele tribului

taci ma ca esti un las si atat tot

Vaiiiiiiiiii cine vorbea de lasitate :)) fostul TFO , atacat de diablo si lasandu-si prietenii plecand , apoi milogindu-se de Mine sa ii eliberez sate sa le innobileze MOCA ... apoi dispare JAR pleaca in DIABLO la dusmani :)) TU ** LORD DE LASITATE??????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa mutat unde ii e mai bine ...nu ti se pare normal ? din moment ce tfo nu a fost in stare sa faca nimic pe harta ce vina are el ca si jucator ...cand treaba era imputita de sus ?? + de asta a fugit la fel ca tine si multi altii ...asa ca numai veni cu presiunea asta ca stim cu totii ce sa intamplat de fapt si de drept :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus