Diablo vs Maiden si refugiati in VIking

  • Autor subiect DeletedUser28329
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Diablo vs Maiden si refugiati in VIking ..dar cu circulara asta cum ramane?

Camicadze astăzi la ora 12:45
Dupa cum a zis si colegul nostru tamina, continuati atacurile pe toti fostii jucatori Maiden, indiferent de tribul de care apartin acum ( fara tribul si academiile noastre :) ).....

deci voi atacati refugiatii care au venit la noi iar cei care au intrat in academiile voastre au scapat..rusine sa va fie...sunteti oameni cu 2 fete..nu intaleg d c va este ciuda...sau va e frica ca va luam locul 1?
 

DeletedUser

Diablo vs Maiden si refugiati in VIking ..dar cu circulara asta cum ramane?

Camicadze astăzi la ora 12:45
Dupa cum a zis si colegul nostru tamina, continuati atacurile pe toti fostii jucatori Maiden, indiferent de tribul de care apartin acum ( fara tribul si academiile noastre :) ).....

deci voi atacati refugiatii care au venit la noi iar cei care au intrat in academiile voastre au scapat..rusine sa va fie...sunteti oameni cu 2 fete..nu intaleg d c va este ciuda...sau va e frica ca va luam locul 1?

cum de te-ai prins?:))))

ps: Cretzule , daca nu stii ce inseamna refugiat mai documenteaza-te si vei vedea ca eu n-am fost niciodata refugiat , stii foarte bine cati s-au rugat de mine ca sa intru prin diferite triburi :) CHIAR SI TU ... si totusi nu m-am refugiat de frica .. ca altii , eu joc in TSL nu ca refugiat joc pt ca am vrut sa ma joc , dar refugiat daca poti gandii si ai cu ce , este cu totul altceva
 

DeletedUser

degeba razi:)...nu e frumos ce faceti..oricum..se stia ca se va ajunge si aici(ma refer la destramarea familiei):p...se pare ca primul loc dauneaza grav sanatatii:D
 

DeletedUser28329

ms Stranger asa zile
iar tu Coditze nu mai ** ca nu esti nimic decat un om fara caracter
ti-ai batut joc de tfo si de toti ceilalti
 

DeletedUser28329

ducetiva ma de aici ca deja sariti calu
repede vin toti zici ca se da miere pe degratis
 

DeletedUser

lork k vezi ca faci dublu post si s-ar putea sa iei ban , da ce sa stii u ai scos si u capul acum pe extern prima data sa te faci de ras .. macar citeste reguli inainte , si sa revenim ...., De tfo nu eu mi-am batut joc , cred ca am fost singura care m-am luptat pana la ultimele sate ( luate de admini ) . voi v-ati batut joc , ati dat de greu si ati fugit , niste lasi , cat despre caracterul meu dau 2 bani pe ce crezi tu si putin imi pasa de parerea ta este nesemnificativa , stii cat o sa sufar ca n-am caracter in viziunea ta .. nici nu-ti inchipui , o sa plang toata noaptea :) ...

ms Stranger asa zile
iar tu Coditze nu mai ** ca nu esti nimic decat un om fara caracter
ti-ai batut joc de tfo si de toti ceilalti

asa asa , da-te bine pe langa Cretzu , in cazul unui razboi sa ai loc in tribul hk .. ca deeeeee esti granita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si cei
eu in H.K am prieteni sa stiti asta ?

daaaaaaaaa??? vai ce norocos esti:) crezi ca esti singurul care ai prieteni copilash???
eu zic sa mai lasi triburile si sa mergi si pe la scoala ca incepe scoala acu ` pe 14 parca ..... si trece gramatica pe langa tine si n-o sa stii ca se scrie " si ce-i " :)
 

DeletedUser28329

si ce-i o sa fac si scoala si triburile dar cand voi intra eu pe triburile va fi jale mare
 

DeletedUser

si ce-i o sa fac si scoala si triburile dar cand voi intra eu pe triburile va fi jale mare

da??:))) o sa se blocheze serverele , o sa dea viking stergere , o sa iti dea profu intemeiere de frica =))) un adevarat razboinic :)) pacat ca te cunosc copilash :) cred ca nici u nu te crezi , ai pretentii sa te credem noi

daca se infig doi trei jucatori buni in tine esti margine in 2 saptamani nu iti dau mai mult ... da la cat de las esti te milogesti de ei pana te primesc la ei :)
 

DeletedUser28329

ha ha ce gluma buna
va astept cu bratele deschise
tu pui 5 oameni pe mine si de rezist mai mult de 2 saptamani ,.... tu ce o sa faci ?
 

DeletedUser

r3ppy în data de 02.09. la ora 15:02
ingerul pacatos astăzi la ora 12:57
toata lumea merge in viking care nu ati primit invitatie pana acum cereti ... ne vedem acolo eu voi mai rame aici ceva timp trebe sa rezolv ceva




Angela28 astăzi la ora 14:09
sunt [player]bobbym66[/player] siter la Angela va rog sa aceptati invitatii de la [ally]viking[/ally] si [ally]A-VKG[/ally] pentru ca diavoli astia din [ally]diablo[/ally] nu glumesc, numa asa putem sa continuam munca noasta depusa de atatea luni, va rog sa nu va duceti in alte triburi decat numa in cele doua mentionate mai sus acolo sunt multi membri din tribul [ally]maiden[/ally], daca doriti sa ma mai intrebati ceva ma puteti contacta si pe privat pe [player]bobbym66[/player] sau pe [player]angela28[/player]








va multumesc si va respect pe toti fratii din [ally]maiden[/ally] va spune [player]bobbym66[/player]
 

DeletedUser

oooooooo Dica :p nu-ti era dor de mine?:D
tot o mie de conturi ai prin toate triburile de gasesti mesajele? :D
 

DeletedUser

Opa....unde ma duc vad numai "off",toata lumea se cearta :) ...oare de ce ? ...e doar un joc :)! Tineti minte asta!
 

DeletedUser17410

Vechi #22 Ieri, 17:11:43 Sus Reply With Quote Quick reply to this message
Diablo vs Maiden si refugiati in VIking ..dar cu circulara asta cum ramane?

Camicadze astăzi la ora 12:45
Dupa cum a zis si colegul nostru tamina, continuati atacurile pe toti fostii jucatori Maiden, indiferent de tribul de care apartin acum ( fara tribul si academiile noastre ).....

deci voi atacati refugiatii care au venit la noi iar cei care au intrat in academiile voastre au scapat..rusine sa va fie...sunteti oameni cu 2 fete..nu intaleg d c va este ciuda...sau va e frica ca va luam locul 1?


va salut pe toti ....

domnule adversaru ....ati avut tribul MAIDEN la aliati cumva si eu nu stiu ?....dl MORYOKA stia cu 1 luna mai devreme ca vom declara razboi MAIDEN
Deci ca atare daca DIABLO a avut tribul MAIDEN la dusmani are tot dreptul din lume sa salveze jucatori buni si activi si ceea ce nu inteleg e de ce tribul VIKING a recrutat din MAIDEN jucatori asediati de atacurile noastre (cu sute de atacuri pe ei)

mingea se afla acum la noi dupa serviciul vostru
 

DeletedUser20252

Dany nu iti mai bate capul cu el ca nu are rost.


Vom vedea noi mai tarziu ce se va intampla cu cei din Maiden.


Si baiatul care a scris aberatiile alea de mai sus,tu te asteptai ca DIABLO sa atace jucatorii care au venit din Maiden in =D-B= sau DDB?Daca spui asta inseamna ca nu stii ce inseamna conceptul de "academie" sau "colegiu" mai nou cum le numim noi,asa ca du-te si mai documneteaza-te si mai apoi vorbim .
 

DeletedUser

Portile iadului

nu ai prins ideea...mai incearca,,nu-mi ** de documentari n-am nevoie:)..daca voi avea am sa-ti scriu:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus