Diablo vs Maiden si refugiati in VIking

  • Autor subiect DeletedUser28329
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

v-ati gandit voi doi sa comentati ca n-am de cine sa ma iau:D de voi nu-mi permit:p :*:*:*:*:*:*:*:*:* cred ca sunteti singurii oameni de nota 2000 din diablo and familia :p

si eu si eu..sau eu nu sunt?? :( ..app se pare ca acest mic razboi cu Maiden a fost doar o oportunitate pentru Viking sa intre in razboi cu Diablo and family..eu unu asa vad toata problema asta :) si este o chestiune de timp din punctul meu de vedere pana o sa-si dea seama cei din Viking ca au gresit aceasta mutare cu recrutarea maidenului ...parerea mea :)
 

DeletedUser17410

si eu si eu..sau eu nu sunt?? :( ..app se pare ca acest mic razboi cu Maiden a fost doar o oportunitate pentru Viking sa intre in razboi cu Diablo and family..eu unu asa vad toata problema asta :) si este o chestiune de timp din punctul meu de vedere pana o sa-si dea seama cei din Viking ca au gresit aceasta mutare cu recrutarea maidenului ...parerea mea :)

martyneele e topic inchis aici :p :)
 

DeletedUser

si ce daca..am dat in cap cuiva :D ? mi-am spus si eu punctul de vedere sunt nou pe forum si nu ma simteam bine daca nu imi spuneam punctul de vedere
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus