DIABLO vs ~TFO~

  • Autor subiect Dica Sorin
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cat ati scris in lipsa mea :p
pareri peste pareri :p minciuni nu mai comentez
frumos ar fi sa se inchida topicul asta
~TFO~-ul nu mai exista este inutil sa continuam

Cat despre rautatile voastre nu mai comentez , unii dintre voi existati datorita acestui trib ( n-are rost sa amintesc care ) , altii comentati aiurea fara sa cunoasteti
Si in sfarsit , nu Diablo a invins TFO -ul .. nu sunteti atat de buni sa faceti asta , circumstantele si certurile si orgoliile au dus aici , si bineinteles lumea care a renuntat !
macar aveti capacitatea sa afirmati ca TFO-ul a fost este si va fii mereu un trib BUN chiar daca nu mai exista
Acum exista un nou trib alaturi de cei din IP-AL , se va numi altfel si vom vedea cu timpul ce se va intampla

Ps: Ovidiu sa nu renunti te rog , nu are farmec jocul pt mine fara tine :p, fara minciunile tale ....
 

DeletedUser11712

Rog un admin sa inchida acest topic . Razboiul acesta numai exista .. de fapt noi nu mai avem cu cine ne batem asa ca nu ii mai vad rostul ..
P.S. Franco .. nu te baga unde nu stii .. Din cate stiu esti alt jucator pe cont decat detinatorul .. asa ca roaga-te in continuare de admini sa te debaneze , referitor la strategia pe care o aplica tribul diablo in momentul nu cred ca esti tu in masura sa iti dai cu parerea .. Oricum daca vrei un raspuns la nelamuriri uita-te pe statistici ..
Nu conteaza cine joaca sau cine a jucat sub acest nume "Franco2007", poate suntem 1,2...300 care jucam sub acest nume... eu sunt unul dintre ei
Si cu toate astea, numai unul singur il poate injosi pe toate planurile pe dl Ovidiu alias Cavalerul Danubian, ar fi trebuit sa-ti dai seama
Referitor la statistici, probabil ca joci jocul acesta cu prea multa pasiune(nu zic altceva), daca tu poti sa afirmi ca statisticile sunt relevante intr-un joc, cu o asa complexitate,cum e acesta.
Tine cont ca aici primeaza latura umana, inainte de toate... iar acest lucru nu se poate arata in statistici

Va doresc un joc placut !
... si poate ne mai vedem pe aici, pe forum ...
 

DeletedUser13259

Tine cont ca aici primeaza latura umana, inainte de toate... iar acest lucru nu se poate arata in statistici

Va doresc un joc placut !
... si poate ne mai vedem pe aici, pe forum ...
sincer sa fiu, parerea ta mi se pare eronata. latura umana e foarte greu de gasit la persoanele din ziua de azi....chiar la persoanele pe care le cunosti personal.
in acest joc nici libertatea de a alege nu mai este, incepand de la un anumit nivel.:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus