Dictatura din LR.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

As vrea prin acest topic sa aduc la cunostinta celor care nu stiu cum stau lucrurile in tribul acesta.

Daca cineva vrea sa plece este innobilat-> conducere proasta
Daca nu citeste mesaje-> innobilare


ieri am trimis mesaj la conducatorul legiunii din care fac parte, sa imi rezerve un sat de barbari {teme inchise} nu a citi mesaju la fel ca si ceilalti..apoi am vrut sa plec ,am postat la parasire trib.m-au concediat si m-au trecut la innobilari interne...sunt niste oameni de nimic...Fortza Scitii . P.S spre nefericirea lor am avut vreo 14 sate de apararare la granita:))=)) nashpa..:eek:

Acum am 40 de atacuri...dar ei cred ca sunt un fel de noob:)) in momentu asta am dat si eu vreo 20 de atacuri pe membrii LR. nu dau nume..-> la unu ii iau vreo 3 sate peste jumatate de ora:)
 

DeletedUser

Si se pare ca au avut dreptate sa te concedieze:)
Din cate am vazut in topicul celalat iti place sa devaluiesti informatii pe care tu le crezi "importante" dar din pacate sunt eronate.
Tradatori de obicei nu sunt lasati in viata si prin simplul fapt ca iei 3 sate de la LR sau LR. chiar in mijlocul lor nu dovedesti nimic
 

DeletedUser

:)) dictatura:)))) ...mor de ras:))) numai dictatura nu e in LR ... de cate ori am vrut sa parasesc tribul nu am fost niciodata amenintat ... chiar imi ura succes in tribul in care urma sa ma duc:D...dar nu lam parasit niciodata mereu a fost cineva acolo sa rezolve problemele pe care le aveam
 

DeletedUser2821

In primul rand ce vezi asa de rau in dictatura intr-un joc de razboi !?
Ce e asa de rau ?
Si daca te-au dat afara foarte bine inseamna ca erai slab :)
Stiu LR ce fac nu au nevoie de ajutorul tau.
Sa stii ca le-ai facut un mare rau ca ai zis la toata lumea asta=))
 

DeletedUser

eu personal mai stiu un exemplu de l-o innobilat marele dony, adica el o dat sentinta;))
deci e real , nu va mai ajitati lerei ca e:)
pup
 

DeletedUser

dictatura?

:)) dictatura:)))) ...mor de ras:))) numai dictatura nu e in LR ... de cate ori am vrut sa parasesc tribul nu am fost niciodata amenintat ... chiar imi ura succes in tribul in care urma sa ma duc:D...dar nu lam parasit niciodata mereu a fost cineva acolo sa rezolve problemele pe care le aveam

Da! Nu a fost niciodata dictatura in LR stiu de peste 1 an de zile. Dar anumite probleme sunt!
Nu au avut dreptate sa te concedieze! Ptr. ei si toata lumea e usor sa te catalogheze tradator....:) dar defapt nu stiu cum sa te catalogheze...asta este....cand cineva intampina probleme esti "tradator"...nu ai inteles?
 

DeletedUser

asta asa este RTCM.dar cum am zis si in topicul celaltl ... adevarul e ca e si el mandru ca dupa cateva luuni a inceput sa cucereasca din nou .yee ce bine ma simt bleaaah ...
 

DeletedUser

buzica mihai (10/20/2008 10:44:15 AM): eu vreau sa te ajut si tu faci probleme dastea?
buzica mihai (10/20/2008 10:44:19 AM): ok cum vrei tu



cum vrei tu tataie:))=)):)) problema e numele meu mai mic:):)
ce sa ma ajuti?:)) dony nici macar nu ti-a citit un amarat de mesaj:)):eek:
marii LR:)) nici macar nu citesc mesaje:)) mai bine ieseai atunci si faceai trib:)=)))
 

DeletedUser2786

ma....avand in vedere ca buzica chiar voia sa te ajute....gresesti

stim cu totii ca dony e buba din lr,el a adus moda hai sa luam sate prin sitting,dar buzica n-are nici o vina
 

DeletedUser2786

nu poti sa innobilezi pe seful innobilatorilor


relatia asta merge doar de sus in jos nu si de jos in sus
 

DeletedUser2786

rege,pentru un ban nu ma pot abtine

pai daca leretii au ajuns sa faca conferiinte sa decida pe cien mai innobileaza intern numai ca sa nu mai fiu eu in top 5. dony si chaser se bat care sa ia mai multe sate moka sa ma duca pe mine pe locul 4. in tribul asta s-au gasit numai mocangii si n00bii.

chaser gaseste oameni sa nobileze si farao da mesajele mai departe :p ca si cum el ar fi proprietarul. niste oameni de nimic care la un atac dau n circulare de suport numai ca sa nu piarda ei satele moka

si poate nu m-as lua de ei dar stiu ca fac magarii. cer sitter si trimit trupele. iar in academia lr-ului se cere sitter din 2 in 2 zile de marele lor general maximus78 care...briliant trimite 1000 de catapulte sprijin la 98 de ore :p

apoi sta online o noapte intreaga numai ca sa-si retraga sprijinul de la je :rolleyes:

poate nu meritam top 40 dar macar noi nu mintim si furam ca ei. dony e sustinut de lr pentru ca la toti din top 40 le da sate moca ca sa mentina tribul sus
 

DeletedUser

rege,pentru un ban nu ma pot abtine

pai daca leretii au ajuns sa faca conferiinte sa decida pe cien mai innobileaza intern numai ca sa nu mai fiu eu in top 5. dony si chaser se bat care sa ia mai multe sate moka sa ma duca pe mine pe locul 4. in tribul asta s-au gasit numai mocangii si n00bii.

chaser gaseste oameni sa nobileze si farao da mesajele mai departe :p ca si cum el ar fi proprietarul. niste oameni de nimic care la un atac dau n circulare de suport numai ca sa nu piarda ei satele moka

si poate nu m-as lua de ei dar stiu ca fac magarii. cer sitter si trimit trupele. iar in academia lr-ului se cere sitter din 2 in 2 zile de marele lor general maximus78 care...briliant trimite 1000 de catapulte sprijin la 98 de ore :p

apoi sta online o noapte intreaga numai ca sa-si retraga sprijinul de la je :rolleyes:

poate nu meritam top 40 dar macar noi nu mintim si furam ca ei. dony e sustinut de lr pentru ca la toti din top 40 le da sate moca ca sa mentina tribul sus

cam asa era si pe vremea mea...
dar sa nu uitam ca era un pic si il dadeam afara pe dony din proiriul lui trib...dar careva m`a dat afara inainte s`o fac X(....

am reusit doar sa sterg forumul...si sa postez ceva pentru ei...

appropo...eu stiu ca exista regula pentru faza asta cu sitter...acuma recent au pus`o in vigoare...
 

DeletedUser2786

da,acum. dar pana cum nu era. dar au alte metode si am vazut asta si in tlw. veneam ca vin atacuri pe mien de la 90-100 de ore departare. si nah dau mesaj aluia si il intreb...care e faza,are chef de distractie? nu mi s-a raspuns,dar am vazut apoi contul nobilat si trupele disparute. iar spionul meu :d mi-a zis ca au primit circulara sa atace pe x si pe y ca cica e actiuen cu tribul. contul ramane gol si oamenii isi fac treaba ceea ce este perfect legal.
 

DeletedUser

da,acum. dar pana cum nu era. dar au alte metode si am vazut asta si in tlw. veneam ca vin atacuri pe mien de la 90-100 de ore departare. si nah dau mesaj aluia si il intreb...care e faza,are chef de distractie? nu mi s-a raspuns,dar am vazut apoi contul nobilat si trupele disparute. iar spionul meu :d mi-a zis ca au primit circulara sa atace pe x si pe y ca cica e actiuen cu tribul. contul ramane gol si oamenii isi fac treaba ceea ce este perfect legal.

alt om pe care il respecg e gigi becali...care zice ca :
"unde nu gasesc elementul crestin si onoarea...nu ma implic"

ce ar fi daca in loc de sitter l`ar ataca...l`ar spiona 3-4 insi pe toate satele..mai intai s`ar ataca satele de aparare....lasand satele de atac ultimele pentru moral...???

probabil necesita mult timp si nu are dony atatea trupe ...
 

DeletedUser5630

rege,pentru un ban nu ma pot abtine

pai daca leretii au ajuns sa faca conferiinte sa decida pe cien mai innobileaza intern numai ca sa nu mai fiu eu in top 5. dony si chaser se bat care sa ia mai multe sate moka sa ma duca pe mine pe locul 4. in tribul asta s-au gasit numai mocangii si n00bii.

chaser gaseste oameni sa nobileze si farao da mesajele mai departe :p ca si cum el ar fi proprietarul. niste oameni de nimic care la un atac dau n circulare de suport numai ca sa nu piarda ei satele moka

si poate nu m-as lua de ei dar stiu ca fac magarii. cer sitter si trimit trupele. iar in academia lr-ului se cere sitter din 2 in 2 zile de marele lor general maximus78 care...briliant trimite 1000 de catapulte sprijin la 98 de ore :p

apoi sta online o noapte intreaga numai ca sa-si retraga sprijinul de la je :rolleyes:

poate nu meritam top 40 dar macar noi nu mintim si furam ca ei. dony e sustinut de lr pentru ca la toti din top 40 le da sate moca ca sa mentina tribul sus

imi cer scuze pentru replica tarzie, era sa mor putin dar acum m-am intors de la spital si sunt viu .
te-ai luat de mine pentru ca sunt in LR. Fain frumos...huo cu inamicii...niste rai. Acum curiozitatea mea: in paragraful in care e mentionat numele meu este asociata si sintagma "oameni d enimic.. care tirmit n circulare". Cum sa-ti explic eu sa intelegi:
- cand nu cunosti situatia nu te avanta sa insirui nume ca asa e frumos. doresc sa-mi spui cate circulare am tirmis eu in cariera mea de LR-ist. poate vei gasi una in ianuarie, dar nu garantez nici macar atunci.
- am innobilat 3 conturi intregi (aproximativ)in LR ,dar toate 3 prin vointa proprietarului, fara cunostinta lui dony...si am mai luat cateva sate de la altii, dar fara a cere lui dony
- sunt in razboi cu scitii dar asta nu inseamna ca nu apreciez pe cine merita si nu pot sta la un pahar de vorba cu unii dintre ei la nivele civilizate, dar se pare ca tu ai chef de cearta si faci acuzatii gratuite.
sper sa revii asupra afirmatiilor...si sa intelegi ca e un joc...pasiunea si cuvintele grele nu au ce cauta aici
 

DeletedUser

imi cer scuze pentru replica tarzie, era sa mor putin dar acum m-am intors de la spital si sunt viu .
te-ai luat de mine pentru ca sunt in LR. Fain frumos...huo cu inamicii...niste rai. Acum curiozitatea mea: in paragraful in care e mentionat numele meu este asociata si sintagma "oameni d enimic.. care tirmit n circulare". Cum sa-ti explic eu sa intelegi:
- cand nu cunosti situatia nu te avanta sa insirui nume ca asa e frumos. doresc sa-mi spui cate circulare am tirmis eu in cariera mea de LR-ist. poate vei gasi una in ianuarie, dar nu garantez nici macar atunci.
- am innobilat 3 conturi intregi (aproximativ)in LR ,dar toate 3 prin vointa proprietarului, fara cunostinta lui dony...si am mai luat cateva sate de la altii, dar fara a cere lui dony
- sunt in razboi cu scitii dar asta nu inseamna ca nu apreciez pe cine merita si nu pot sta la un pahar de vorba cu unii dintre ei la nivele civilizate, dar se pare ca tu ai chef de cearta si faci acuzatii gratuite.
sper sa revii asupra afirmatiilor...si sa intelegi ca e un joc...pasiunea si cuvintele grele nu au ce cauta aici
unul din coturile pe care le-ai innobilat ar fi trebuit sa fie al meu ..... si atu:D:D:D:Dnci sa fi vazut macekll in interioruk lr ......
 

DeletedUser

viva LR. acele reguli sunt facute pt a mentine disciplina si trebuie respectate. viva LR.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus