Die vs *BEST*

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hmm...de 24 de ore se tin lupte grele intre cele 2 triburi...acest razboi avand loc la granita dintre K42 si K43...Razboiul a inceput datorita neseriozitatii tribului Die...Tribul *BEST* avea PNA cu cei din Die...si razboi cu cei din UE...deoarece jucatorii din UE nu mai faceau fatza...au intrat in Die...fiind protejati de acel PNA...p care noi cei din *BEST* nu l-am incalcat si nu i-am atacat p acei jucatori ...chiar daca practic erau refugiati in Die...Ieri la ora 12.00...primim msg cum ca Die inceteaza PNA-ul cu noi...imediat fiind trimise atacuri...acum sa vedem ce va urma...

Side 1: *BEST*

Side 2: Die.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 64
Diferență: 44

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 3
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 118,448
Tabăra 2: 368,652
Diferență: 250,204

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49,270
Tabăra 2: 25,719
Diferență: 23,551

image.php
 

DeletedUser2821

Bla bla bla .
Se mai intampla :D
Colegi din die. au avut o zi proasta :)
 

DeletedUser

e ** k are si die un razboi...sper sa le tina piept...k prea veniti toti spre mn:))))
 

DeletedUser

Side 1: Die.

Side 2: *BEST*

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 24
Diferență: 41

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 11
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 371,431
Tabăra 2: 152,436
Diferență: 218,995

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,719
Tabăra 2: 99,548
Diferență: 73,829
 

DeletedUser8914

reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

hiotikiri battousai vorbesti in necunostinta de cauza , *best* sa vedem rezultatele finale , ati organizat niste atacuri in "haita" si acum postati pe forum , FRUMOS ce sa zic .


Succese



edit : Die a incheiat PNA-ul diplomatic , fiind luat un timp tampon de 24 de ore intre triburi , voi ati respectat acel timp ?
 

DeletedUser

hmmm...din contra ...voi nu a-ti respectat nimic...;);)...a-ti jucat parsiveste...
 

DeletedUser7708

Succes best, deşi e posibil să nu fie chiar atât de roz pe cât pare situaţia până acum.
 

DeletedUser

Succes best, deşi e posibil să nu fie chiar atât de roz pe cât pare situaţia până acum.

ms dfa...stiu ca nu o sa fie prea rozz...de fapt nici nu prea e un razboi cu Die...mai degraba cu jucatorii care au fost in UE...si s-au refugiat in Die cu care aveam PNA...pentru a-si putea reface armatele...;););)
 

DeletedUser

hiotikiri battousai vorbesti in necunostinta de cauza , *best* sa vedem rezultatele finale , ati organizat niste atacuri in "haita" si acum postati pe forum , FRUMOS ce sa zic .


Succese

nu sunt sigur k am inteles ce ai vrut sa zici..ce am zis de te-a deranjat..k nu am zis mai nimic..wtf???:confused:
 

DeletedUser

cati ani ai frate?:))...
ce e necunostinta de cauza?..aveti razboi cu astia asa stiu..
1.am spus k sper sa va tina piept..
2.chiar veniti spre mn

ce nu iti ajunge si nu intelegi..doaaamne ..numai zic nimic ca cn stie ce mai crezi k zic acuma:)))...sau tu esti doar comentatorul tribului?
 

DeletedUser

ms dfa...stiu ca nu o sa fie prea rozz...de fapt nici nu prea e un razboi cu Die...mai degraba cu jucatorii care au fost in UE...si s-au refugiat in Die cu care aveam PNA...pentru a-si putea reface armatele...;););)

Te asigur ca si membri Die care sunt vechi in trib vor ataca... Die. e un trib exceptional o sa aveti probleme mari cu ei;)
 

DeletedUser8914

...

eu iti zic in romaneste tu intelegi in japoneza , tu ai spus ca " e ** k are si die un razboi.. " eu ti-am spus ca vorbesti in necunostiinta de cauza deoarece vorbele tale au un subinteles ( are si die primul razboi ) si tin sa te contrazic ca nu ii asa .
 

DeletedUser

nu am vrut sa se inteleaga asa..
nu am presupus k e primul razboi pt chiar nu stiam *** e primul sau al doilea..( si aici ai dreptate de necunostinta de cauza)...doar k sunteti sunteti un trib foarte bun parerea mea si a multora..succes baieti!
 

DeletedUser

Side 1: *BEST*

Side 2: Die.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 73
Diferență: 48

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 6
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 162,931
Tabăra 2: 406,198
Diferență: 243,267

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115,678
Tabăra 2: 43,400
Diferență: 72,278
 

DeletedUser10829

exista o mica posibilitate ca tribul meu sa se implice in acest razboi, voi purta ceva discutii cu conducatorii catorva triburidin zona si o decizie finala vom la maine
pana atunci ramanem neutri
bafta ambelor triburi
 

DeletedUser

Daca tribul Die. se descotoroseste de acei cativa jucatori care in trecut au fost in UE...si sunt refugiati...acest razboi poate fi de domeniul trecutului...chiar daca pierdem...macar pierdem luptand...si nu fugind...;);)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus