Die vs *BEST*

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vom vedea in curand ce se va intampla cu tribul die, cand se vor pune alte triburi pe el, si ciudat, in triburile alea sunt vechii membri *BEST*.
 

DeletedUser7708

vom vedea in curand ce se va intampla cu tribul die, cand se vor pune alte triburi pe el, si ciudat, in triburile alea sunt vechii membri *BEST*.

Vorbe goale, fapte, nu vorbe.
p.s. Nu iau partea Die., le-am spart mai mulţi nobili decât crezi.
 

DeletedUser7708

O mică chestie:
Aliaţi Die.:
TSL
TSA
iar aceştia au la rându-i cu noobs şi m.t.

Sunteţi aşa multe triburi să faceţi faţă?
 

DeletedUser15358

veti vedea....in ce razboi se va baga die in curand....

La TFO te referi ??? :)) ma faci sa rad...TFO are aliat pe diablo. Astea sunt sigurele triburi care merita atentie.
Eu zic sa nu vorbesti si tu ca berbecu fermecat...ai vazut unde o ajuns bestu(dupa ce a facut fuziune cu academie lui si ghost) acuma a ajuns el academemia lui diablo.
 

DeletedUser

Nu stiu de ce vorbiti cand intre ~TFO~ si Die. nu e nimic . ~TFO~ nu are nicio treaba cu Die.
PS: numele topicul e Die vs *BEST*
 

DeletedUser8914

re

sa nu degeneram , Die. Vs Best este aici , dfa imi place ai multe informatii la indemana
 

DeletedUser

nu stiu de ce va dati asa de mari ca ar fi die buricul pamantului....si ei pot sa fie invinsi la fel ca si ceilalti, nu e nimeni perfect.
 

DeletedUser

O mică chestie:
Aliaţi Die.:
TSL
TSA
iar aceştia au la rându-i cu noobs şi m.t.

Sunteţi aşa multe triburi să faceţi faţă?

Daca spuneti despre ~tfo~, se pare ca au ceva diplomatie si cu noobs si cu M.T., cu tsl nu se intalnesc, deci aliatii tribului die nu sunt de folos pentru un razboi cu ~tfo~. Singurul trib care ar putea sa fie este Aliens, dar cine stie, poate aliens va ajunta sau nu ~tfo~??...incurcata diplomatia lumii 7...mmmm :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prea multi destepti se lauda pe aici cu informatii " interesante " care duc intr-o singura directie , anume " OFF - TOPIC ". Rog moderatorii sa inchida aceasta tema deoarece nu-si mai are rostul .

@DFA1 tot o tii ca te-ai retras si nu mai ai timp de joc , esti bolnav sau stiu eu probleme in RL dar timp de forum vad ca ai neconditionat , mai ales cand nu esti invitat si mai ales unde nu te priveste . Este un forum liber , dar te rog fii on topic .

@cameleonule , tie iti sugerez sa nu mai faci supozitii sau afirmatii nefondate . Nu cunosti situatia si nici nu o vei cunoaste vreodata , asa ca te rog vezi-ti de academia pe care o conduci sau ce aveti voi acolo . Noi cei din Die. avem lupte si razboaie pe care voi nici nu le-ati putea intelegere , darmite purta .

Multumesc pentru intelegere , si astept ca moderatorul sa ia atitudine . Succes si poate ne vom intalnii pe topic-uri comune in viitor .
 

DeletedUser7708

@Slideshow, am revenit şi tocmai pentru că e forum liber am dreptul să-mi exprim umila mea părere.
 

DeletedUser

Daca doriti sa vorbiti despre conflictul Die vs *BEST*, va rog sa o faceti. Daca nu, o sa consider ca topicul nu isi mai are rostul.
 

DeletedUser

Side 1: *BEST*

Side 2: Die.

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 58
Diferență: 57

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,740
Tabăra 2: 513,010
Diferență: 503,270

image.php


Nu Mai Are Rost.. :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus