Die vs *BEST*

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15358

la cine au facut fatza ?? Mai degraba au facut spate.Sunt multi ca furnicile in zona aia si mai au si academie,pai logic ca nu ii puteam scoate in 2 saptamani pe toti. Ai rabdare ca o sa cada toti in final,deja incep sa se tireze in alte triburi
 

DeletedUser

la cine au facut fatza ?? Mai degraba au facut spate.Sunt multi ca furnicile in zona aia si mai au si academie,pai logic ca nu ii puteam scoate in 2 saptamani pe toti. Ai rabdare ca o sa cada toti in final,deja incep sa se tireze in alte triburi

Hai las` ca la inceput va druncinau rau de tot..
Acum intra-adevar altfel e treaba.. cel putin altfel pare..
Dar la inceput mergeau pe 2-3 fronturi si faceau fata cu brio. (Nu am zis ca Dusmanii lor nu luptau pe mai multe fronturi.... ceea ce vreau eu sa spun este doar ca mie mi s-au parut ca au facut o figura frumoasa ca trib nou.. cu multi jucatori noi..la prima vedere.)
 

DeletedUser15358

Eu zic ca o sa vedem la sfarsit ce si cum, nu are rost sa facem spam. Florinel a facut statistica aia pur si simplu informativ.
 

DeletedUser

la inceput au facut fatza pt ca au dat de Cretzu007.....de MisterKobra....care se lasa de joc....si unde io eram sitter si le-am rupt o gramada de armata celor din BEST.....da...ii felicit si eu pt ca nu au fugit ci au stat si au luptat.....dar....nu au cum sa tina piept unui trib ca Die.

p.s. nu mai atacati cand sunt la sc (pt ca am sitter....)
 

DeletedUser

AntagonIsHERE @ acele statistici au fost pozitive deoarece noi in prima linie de granita am avut NOOBI cand au ajuns sa se lupte cu cativa membri care stiu jocu au cam dat de dracu si de atunci nu mai au statistici pozitive .
 

DeletedUser

oooo da...au inceput sa fuga baietii din BEST :))))))) SPider19 este primu refugiat :)))) da nu scapa de mn nici in TFO


hai baieti....plecati cat mai puteti :))))
 

DeletedUser

primii au fost Dica sorin si kyru ( imi cer scuze daca le-am gresit cumva nick`urile ) urmati de dayro ,beast master si multi altii ;) kre dau bir cu fugitii chiar cand eram gata sa le declar respect pt ca au avut curaj sa ne infrunte cu toate ca ei au avut " treaba " doar cu cei care au fost in UE .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

AntagonIsHERE @ acele statistici au fost pozitive deoarece noi in prima linie de granita am avut NOOBI cand au ajuns sa se lupte cu cativa membri care stiu jocu au cam dat de dracu si de atunci nu mai au statistici pozitive .

Nu am negat asta, tocmai deaceea am zis ca nu mai au ce face acum :)
Hai ca oricum eu nu am nicio treaba cu razboiul.. deci ma voi retrage din discutii pe topicul asta.
Spor Die.
 

DeletedUser

primii au fost Dica sorin si kyru ( imi cer scuze daca le-am gresit cumva nick`urile ) urmati de dayro ,beast master si multi altii ;) kre dau bir cu fugitii chiar cand eram gata sa le declar respect pt ca au avut curaj sa ne infrunte cu toate ca ei au avut " treaba " doar cu cei care au fost in UE .

da...asa e imi cer scuze....oricum...nu au cum sa duca un razboi cu Die...

app.....eu nu ma las....eu dau si in TFO daca e nevoie....si in orice alt trib
 

DeletedUser15323

Tot acest razboi a fost dus contra celor ce au fost in UE. Sau poate nu s-a inteles prea clar... Die. a intrat in razboi odata cu "adoptia" lor in trib.

Poate povestea nu se spune in intregime, cei din UE au colonizat toate satele de barbari din zona, si au intrat in Die. beneficiand de PNA-ul Die. - *Best*. Aucrescut satele, si le-au umplut de trupe dupa care s-a rupt PNA-ul... Sa nu ne facem procese de moralitate, sau mesajul "disparut" (diateza reflexizva "mesajul a disparut", in care mesajul s-a disparut pe sine se, ca sa intelegiti exact ca nu acuz pe nimeni decat pe mesajul propriuzis ce a disparut la modul de "s-a ratacit") de rupere a PNA-ului... Dar ce mai e corect pe fata pamantului....

M-am cam speriat de ce mi-a spus Pikapika, dar trebuie sa-l dezagesc, mi-e mai frica de nevasta-mea decat de el :)) (mami, daca esti pe forum, sa stii ca am spalat vasele... :p ) si oricum e cam plictiseala in zona. Am si o varsta la care amenintarile personale nu mai au acelasi efect ca in trecut... ;)

Voi raspunde cu placere, atata timp cat se va mentine un ton civilizat.


Respect,
spider19
 

DeletedUser

da...bine...razboiul e cu astia din UE.....adica mai suntem 3 acu....eu....yoghin si 3r1st1....ce ne puteti face? decat praf....ca si pana acu.........da nah........va urez fuga placuta in TFO
 

DeletedUser

ma da te-a bagat cnva in seama pe tn?....io ziceam de astia care au fugit din BEST
 

DeletedUser

Side 1: Die.

Side 2: *BEST*

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 118
Tabăra 2: 90
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 1
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 905,706
Tabăra 2: 451,272
Diferență: 454,434

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 131,650
Tabăra 2: 9,835
Diferență: 121,815

image.php



Tot asa Die.
 

DeletedUser

berbecutu fermecat si-a luat coarnele si a fugit in TFO cred :))))


ce sa-i faci ma.....s-a dus BEST!.....nu mai zic unde ca ma baneaza astia :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus