Die vs *BEST*

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cei din best icnep sa receruteze oameni din Maiden,cai ce regret ca nu sunt langa mine ca ii invat am triburile sunt jalnici orcum cei care au plecat o sa aica o surpriza satele o sa ramana in trib nu si playeri
 

DeletedUser7708

Maiden au familie cu N.W.O din câte ştiu. Să vedem cum vor reacţiona aceştia la recrutări.
 

DeletedUser

Eu am fost intemaietor N.W.O. pe timpul razboiului insa dupace aum plecat veterani din N.W.O. m-am retras si eu...
 

DeletedUser

Side 1: Die.

Side 2: *BEST*

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 78
Tabăra 2: 41
Diferență: 37

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 534,355
Tabăra 2: 189,747
Diferență: 344,608

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63,798
Tabăra 2: 0
Diferență: 63,798

image.php


Oara cat mai dureaza pana se desfinteaza BEST??
 

DeletedUser

Felicitari aripii de front care au luptat impotriva celor din *Best* . cu ocazia asta sunt convins ca ati reusit o omogenizare definitiva a echipei din zona . Cum de altfel stiti cu totii ... si vad ca mai circula zvonul pe acest topic : " Ce facem cu ~TFO~? " uite bine , ce sa facem ... ma uit la ei cum recruteaza de la dusmanii nostrii , si o sa le trimit o felicitare scrisa :rolleyes:
 

DeletedUser

multumesc slide.........ma simt onorat...sa fiu felicitat de tn :D........in felicitarea aia sa pi si cativa nobili ;)
 

DeletedUser

:) se pare ca mai nou cei din *Best* au ajuns academie - halal dusmani ... intr-adevar o forta
 

DeletedUser15358

La inceput toti sun mari cuceritori...oare unde o fi incoruptibilu si devotatul(omu statistica) berbecu fermacat ??? de ce numai posteaza statistici ?? aaa...am uitat sa tirat in TFO. Parca zicea ca... is se indoaie paladinu daca pierde satele...el oricum va lupa cu onoare alaturi de best. Mda,halal onoare
 

DeletedUser

Daca nu mai au statistician ma sacrific eu si postez...

Side 1: Die.

Side 2: *BEST*

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 151
Tabăra 2: 25
Diferență: 126

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 2
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,219,360
Tabăra 2: 169,636
Diferență: 1,049,724

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218,590
Tabăra 2: 20,226
Diferență: 198,364

image.php
 

DeletedUser

degeaba postati voi acum statisticile astea, *BEST* a aratat ce a fost de aratat. Adica ca un trib de locul 25-30 sa se lupte cu un trib de primele 5 locuri, si inca la inceput sa ia sate pe valuri, e rusinos fata de die.
 

DeletedUser

Vorbesti despre academia pe cale de desfintare a tribului Aliens care ne-a luat niste sate de la jucatorii inactivi care erau innobilati intern ?
 

DeletedUser

degeaba postati voi acum statisticile astea, *BEST* a aratat ce a fost de aratat. Adica ca un trib de locul 25-30 sa se lupte cu un trib de primele 5 locuri, si inca la inceput sa ia sate pe valuri, e rusinos fata de die.


tu stii ce zici?:rolleyes: razboiul asta era pierdut de la inceput:D
ii stiu pe cativa din die de pe l3...si stiu cum joaca:) daca era asa bun " *BEST* " ...nu mai erau 100 circulare pe zi cu cereri de sprijin:(
 

DeletedUser11051

ce a demonstrat *BEST* ???
si -sL- daca tineti minte la inceput a dominat war q mod ... si unde a ajuns ???

ati castigat si voi la inceput cateva lupte da razboiu va fi castigat de Die.
 

DeletedUser

nu va fi :) este :) caci e pe cale de disparitie :)) academia tribului aliens :))
 

DeletedUser15358

degeaba postati voi acum statisticile astea, *BEST* a aratat ce a fost de aratat. Adica ca un trib de locul 25-30 sa se lupte cu un trib de primele 5 locuri, si inca la inceput sa ia sate pe valuri, e rusinos fata de die.

U stii despre ce vorbesti ??? Bestu mai are atatea puncte pentru ca a facut si fuziuni altfel...era pa. Pot sa mai faca inca 50 de fuziuni ca tot va fi trimis la margine. Saraci nici nu stiu pe unde sa fuga si ce sa mai faca. Oare la ce lea fost capu cand au declarat razboi lui DIE ??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus