Die. vs CEATA

DeletedUser47164

Rectific, acum stiu si cine esti.. Daca un jucator Ceata e in stare sa posteze asa ceva atunci e totul clar despre ce unitate exista acolo.
6-6 :)

Rectifica, rectifica :))) Au spus si la CNN despre asta, acu' pe seara pe la 19:00. Esti informat 100% :))) Auzi mai dl. INSIDIUOT, nu mai da cu prafuri pe aici ca nu au toti mirosul fin :D
 

DeletedUser

taci tu ca a plecat si el in vacanta.... e la tara.....
se duce cu vaca, cu caprele...... e asa de frumos acolo ca nu ai mai juca pe aici.....
 

DeletedUser20252

ooooo....iata violatorul preferat..... sa dau detalii ...??...:))))))
ca si pe aici, numai gura e de el....

Te cred,ai ramas traumatizat.
Nu iti pierde speranta insa,cu timpul o sa fie din ce in ce mai usor.
Suntem cu totii alaturi de tine.
Pacea domnului fie cu tine.
 

DeletedUser

te calugaresti dupa ce ai facut pe aceasta lume lumeasca?.....

multi violatori si criminali au scapat calugarinduse........(asa se scrie?)
 

DeletedUser20252

te calugaresti dupa ce ai facut pe aceasta lume lumeasca?.....

multi violatori si criminali au scapat calugarinduse........(asa se scrie?)

Vorbesti din experienta presupun.
Ia zi-ne si noua,tu te poti urca in copac sau nu ai abilitatea asta? :-?

La subiect,cred ca Die. a castigat la pas acest razboi care nici macar nu cred ca poate fi numit razboi.Ce a ramas din Ceata,nu reprezinta decat o formalitate.
Ultimul post de altfel pentru seara asta,pentru ca gasesc partenerul de dialog ca fiind un personaj dezagreabil,o bruta dupa cum bine ii spune si numele.

Sanatate bruto si sper sa iti revii cat mai curand din trauma.
Amin.
 

DeletedUser46812

taci tu ca a plecat si el in vacanta.... e la tara.....
se duce cu vaca, cu caprele...... e asa de frumos acolo ca nu ai mai juca pe aici.....

Sa ai gura mare pe extern poate tot prostul, eu vreau sa stiu pe ce servar te gasesc pe tine? Am mult timp liber si vreau sa te lovesc cu harta in cap .. :rolleyes:
 

DeletedUser47162

Vorbesti din experienta presupun.
Ia zi-ne si noua,tu te poti urca in copac sau nu ai abilitatea asta? :-?

La subiect,cred ca Die. a castigat la pas acest razboi care nici macar nu cred ca poate fi numit razboi.Ce a ramas din Ceata,nu reprezinta decat o formalitate.
Ultimul post de altfel pentru seara asta,pentru ca gasesc partenerul de dialog ca fiind un personaj dezagreabil,o bruta dupa cum bine ii spune si numele.

Sanatate bruto si sper sa iti revii cat mai curand din trauma.
Amin.
Daca reprezinta o formalitate, de ce nu o indeplintii?au ramas cativa la un organizat ar trebuii sa dispara tribul ceata, dar la modul cum se ataca in partea ai, niciodata nu-i scoateti de pe harta.
 

DeletedUser45685

Go home cDs, esti slab. Ascultă ce scrie la semnătură acolo.. :cool:

xfdwcl.jpg


Mergi de terminá de zmeit interne din a Xa academie, cà asta ai facut toata saptamana :confused:


http://prntscr.com/82kvob

Ii termin si pe aia stai linistit :) In caz ca joci pe L44 si vrei sa te zmeiesc si pe tine imi spui nick-ul,sa vedem de ce esti in stare si pe harta,nu doar pe extern :)

P.S: Aroganta ta e de un foarte prost gust,asa ca GO HOME !!
 

DeletedUser19020

http://prntscr.com/82kvob

Ii termin si pe aia stai linistit :) In caz ca joci pe L44 si vrei sa te zmeiesc si pe tine imi spui nick-ul,sa vedem de ce esti in stare si pe harta,nu doar pe extern :)

P.S: Aroganta ta e de un foarte prost gust,asa ca GO HOME !!

îmi permit, pui de zmeu.
joc pe gorss când vreau eu si n-aveti ce-i face asa cā go la interne acolo lasa vraja asta ieftinā :cool:

le:
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
40.975 / 40.975
Ești în frunte! Următorul are 39.228. Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a câștiga realizarea.

Vă loveste de nu stiti ce-i cu voi :)))) Nu mai zi nimic! :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45685

Eu sunt tata zmeilor,fiule ... Vorbesti urat dupa ce te-am crescut,nu-i problema,am ac si de cojocul tau ...
 

DeletedUser19020

Maaa, nu-i ala cu stresul examenului? Parca-mi spune ceva, uite ca i-au mai facut un interviu :))

[video=youtube_share;k_0Lp6maN-w]https://youtu.be/k_0Lp6maN-w[/video]
 

DeletedUser46812

Nu.. Crezi ca sunt nebun sa imi doresc concurenta? Eu sunt cel mai rau de pe servarul asta :mad:
 
Sus