Die. vs CEATA

DeletedUser47169

Eu sunt tata zmeilor,fiule ... Vorbesti urat dupa ce te-am crescut,nu-i problema,am ac si de cojocul tau ...

:)))))
Juma` de om cu un ego cat Statuia Libertatii :)) .
Eu zic mai bine sa lasi triburile si sa fii la fel de rau pe invatat ca la anu dai BACU si acolo nu iei sate , ci note. In plus acolo nu-l poti lua pe p0picu sa-ti faca lucrarea cum iti creste contul pe 44 :)) . Lasa externul ca nu-i de tine si roaga-te sa nu se plictiseasca coplayerul de personalitatea ta ca dupa nu mai ai la ce face printuri si cu ce te mandrii .Era o vorba... mai bine taci si sa dai impresia , decat sa vorbesti si sa convingi ;)

Cat despre razboi , felicitari celor din Die. In formula actuala au sanse la castigarea lumii .
 

DeletedUser46863

Prietene! Am fost plecat 40 de zile cu nea Mircea... daca as fi stat pe cont.... altfel era situatia in momentul de fata. Cei care ma cunosc, stiu lucrul asta.
 

cossu

member
Scor reacție
9
Păi când de la dusmani li se întorc doar rapoarte rosii, mai internează câte-un individ până-si refac trupele.
Si-apoi iar atacă CEATA si se lovesc de flamă.. si iarr mai vezi un concediat. Cerc vicios si numai din cauza armelor îmbunatatite.. se-aud vorbe'n târg! :D Cum îi asta sa fii trib rank 1 si să te împiedici de-un paladin sau doi?

Intotdeauna se iveste cate un viteaz sa deschida gura ori atunci cand unii-s prea buni, ori atunci cand sunt prea slabiti si-s cazuti la pamant (Die. nu e la pamant se pare). In cazul de fata, el (viteazul), din lipsa de vreo posibilitate de a putea riposta cum se cuvine, nu poate decat sa isi afiseze frustrarea, atacand, fara vreun motiv anume.

PS: Concedierile, innobilarile interne, divergentele intre membrii, sunt si intodeauna vor fi, actiuni omniprezente pe TribalWars. Exista si au existat in Ceata, exista si au existat in OS, exista si au existat in WOW si exista si vor exista in continuare in orice alt trib de pe triburile.

Erata: In CEATA innobilarile interne nu vor mai exista, caci acest trib este de domeniul trecutului.
 
Ultima editare:

cossu

member
Scor reacție
9
Prietene! Am fost plecat 40 de zile cu nea Mircea... daca as fi stat pe cont.... altfel era situatia in momentul de fata. Cei care ma cunosc, stiu lucrul asta.

Intotdeauna exista circumstante atenuante cand cand mananci papara.
Joc triburile de 8 ani de zile, si iti spun sincer: NICIODATA dar absolut NICIODATA atunci cand un cont este atacat masiv si pierde sate cu gramada, proprietarul nu a fost pe cont. Asa se intampla intotdeauna.
 

DeletedUser46812

Existenta ta a fost efemera. Ai fost doar un nevertebrat alunecos care a primit ceea ce trebuia sa primeasca, inca de la inceputul lumii.

Ce vorbesti acolo mai leguma? Din respect pentru anumiti colegi prefer sa nu stau si sa fac valuri din cauza ta, baga praf de mers si invata sa joc ca la spam esti nr 1.
 

DeletedUser46812

Nu il vezi ca se agita ca o cutie de cola si el nu e nici macar apa minerala ? Uita cand aveam satele lui rezervate si trenuletele langa si a fost salvat de o anumita persoana pe care el o inteapa cu fiecare ocazie..

Imi era rusine sa spun ca joc de 8 ani si sunt atat de praf.. si pulbere..

Astept sa purtam o discutie cand inchizi un servar si esti implicat nu cand stai ca o leguma si astepti sa cada altul.. :))
 

cossu

member
Scor reacție
9
Nu il vezi ca se agita ca o cutie de cola si el nu e nici macar apa minerala ? Uita cand aveam satele lui rezervate si trenuletele langa si a fost salvat de o anumita persoana pe care el o inteapa cu fiecare ocazie..

Imi era rusine sa spun ca joc de 8 ani si sunt atat de praf.. si pulbere..

Astept sa purtam o discutie cand inchizi un servar si esti implicat nu cand stai ca o leguma si astepti sa cada altul.. :))

1. Ai avut ore intregi la dispozitie sa dai drumu la nobilii aia lipiti de satele mele, insa nu ai fi avut niciodata siguranta ca le-ai fi si luat.
2. Nu sunt in masura sa iti caracterizez jocul si sa spun ca tu esti praf ca jucator (am spus ca esti un nevertebrat alunecos, este cu totul altceva), caci nu am dat cu berbecii de zidul tau, cum nici tu nu ai dat de altfel, asa ca nu stii cat de praf sunt sau nu.
3. Joc de 8 ani este adevarat si nu imi e rusine, ba din contra, am trait momente frumoase pe online, chiar si cu persoana pe care o intep de cate ori am ocazia. Dar daca persoana aia, maine imi cere ajutorul, nu gandesc nici macar o secunda si ii trimit tot ce am. Spre surprinderea ta, daca, chiar si tu daca mi-ai fi cerut ajutorul, te-as fi ajutat fara nicio strangere de inima, si stii de ce? Pentru ca eu joc in echipa. Nu mi-as ataca niciodata colegii de trib in miez de noapte, asa cum ai facut tu, indiferent de divergenta (Remember Dr@k3);
4. Vezi ca din 3 lumi jucate, am inchis si eu o lume, asa praf cu ma vezi, in tribul castigator (E un procentaj de 33, 33(3)%). Si daca te mira ca am jucat doar 3 lumi, uita-te pe tw stats, caci prima lume jucata a durat 4.5 ani.
5. Asa cum spuneam mai sus, esti doar o amintire. Iti dai ultima suflare pe lumea 44. Ai pierdut. Felicitari!
 

DeletedUser46812

Ce imi place cand se gaseste cate 1 ca tine sa iasa pe extern, pozati in mielusei si incercati sa lasati o impresie buna despre voi :)) ..

As putea sa iti raspund si eu atat de complex pe cat o faci tu dar ar insemna sa fac valuri si tocmai ce am spus mai sus ca nu imi doresc asta :)

"Iti dai ultima suflare pe lumea 44. Ai pierdut. Felicitari!"
1. Nu am fost scos la margine pana acum, nu o sa aiba nimeni de pe 44 placerea asta
2. Am pierdut niste sate si am castigat niste prieteni/cunoscuti
3. Vezi sa nu ma gasesti pe vrunu din conturile de langa tine, sa iti arat eu cat de tare am pierdut..

Tine minte 1 lucru, ambitia este cel mai puternic lucru in opinia mea iar eu am suficienta atunci cand imi propun ceva :) Cine ma cunoaste stie acest lucru si il poate confirma
 

DeletedUser

Alinutule tata, iar ai stat cam mult in soare?... cum adica sa te gaseasca pe unul din conturile de langa el, joci cu mai multe conturi sau esti dispus sa cumperi conturi|?... dezvolta ca e interesant ce spui...:)))))))
 

DeletedUser46812

Ce e ma aici? Intalnirea fanilor mei ? :))))

Eu nu am nevoie sa cumpar conturi, asta spre deosebire de x sau y :rolleyes:
 

cossu

member
Scor reacție
9
INSIDIOUS:Ce imi place cand se gaseste cate 1 ca tine sa iasa pe extern, pozati in mielusei si incercati sa lasati o impresie buna despre voi :)) ..
Eu mereu is pe extern, si nu incerc sa las o impresie buna despre mine. TOATA lumea are impresie buna, deja:)

INSIDIOUS:As putea sa iti raspund si eu atat de complex pe cat o faci tu dar ar insemna sa fac valuri si tocmai ce am spus mai sus ca nu imi doresc asta :)
Si totusi ai raspuns complex ceva mai jos:))

INSIDIOUS:1. Nu am fost scos la margine pana acum, nu o sa aiba nimeni de pe 44 placerea asta
Tot infrangere se numeste:))

INSIDIOUS:2. Am pierdut niste sate si am castigat niste prieteni/cunoscuti
Asa spun toti cand pierd. Cauta sa gaseasca o picatura de apa ramasa pe marginea paharului gol:)

INSIDIOUS:3. Vezi sa nu ma gasesti pe vrunu din conturile de langa tine, sa iti arat eu cat de tare am pierdut..
Atunci cand nu mai are argumente verbale cu care sa isi combata partenerul de dialog, inevitabil, orice frustrat recurge la amenintari.

INSIDIOUS:Tine minte 1 lucru, ambitia este cel mai puternic lucru in opinia mea iar eu am suficienta atunci cand imi propun ceva :) Cine ma cunoaste stie acest lucru si il poate confirma
Ar trebui sa iti canalizezi ambitia in ceva mai important decat truburile. Pana la urma este doar un joc. E pacat ca societatea noastra devalorizata, sa piarda un baiat atat de ambitios ca tine.
 

DeletedUser46812

Nu vezi ca te intinzi la vorba si faci un adevarat circ pe aici ? Nu prea cred ca ai colaborat cu colegi tai pe servarul asta ca sa vezi in ce relatie am ramas eu cu ei, asta spune multe despre tine ca si om/jucator..

Daca tu ai luat ce am scris eu ca pe o amenintare e strict problema ta, iti spun doar sa nu ramai complexat daca te salut de pe cine stie ce cont cu care chipurile esti prieten/cunoscut/coleg

Baga praf de mers si ai grija sa nu iti pierzi constanta de jucator mediocru, nu isi are legatura tema cu ce discutam noi.

Ps: Invata sa nu mai raspunzi ca la gradinita si sa faci marcaj la fiecare fraza/propozitie scrisa de mine :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19020

sieu
giphy.gif

mergeti la o bere mai bajeti, ca nu rezolvati nimic aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sieu
giphy.gif

mergeti la o bere mai bajeti, ca nu rezolvati nimic aici

ca bine zici... dar ce sa te faci cu cei ce au facut un scop in viata din acest joc :mad: ...

App. am vazut ca doua nick-uri de pe aici ce au in limbaj expresia magica si rara legata de ,,praful de mers''....:(
 

DeletedUser19020

Si eu! S-or fi influentat unul pe altul cumva :D

giphy.gif

daca stii cum zic :)))
 
Sus