Die. vs IMMO !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7039

@edypatrascu

Pai ce sa pierd? Am pierdut ceva? Eu am concediat frontul nordic integral ca sa intre in M.T. ... Am fost destul pe primul loc. Nu e nimic special... Nu ne intereseaza sa mai excelam in vreun top. Ne intereseaza sa jucam. Si o sa jucam. Acum mai bine ca niciodata. Acum IMMO este o echipa legata, fara ierarhie. Nu inteleg de ce ziceti ca am pierdut ceva. Si crede-ma ca stiu sa pierd! Am pierdut de multe ori si am castigat pe masura. Aratati-ne si noua ca am pierdut ceva. Cuceriti-ne...

@BURN DOMINATION

Nu stiu de ce m-ar pupa Stranutelu undeva! Este mult deasupra mea la tot acum, inclusiv in topul ala care va obsedeaza pe voi. Stranutelu conduce un trib mamut, de 1000 de membrii chiar. Cum poate el sa faca asta? V-ati pus intrebarea?
Vorbiti voi, dar oare sunteti vreunul capabil sa coordonati atatia jucatori si sa o mai faceti si bine?
NOI e mamutul care mi-a schimbat conceptiile despre jocul asta. E ceva ce nu mi-am inchipuit ca poate exista pe vreo lume. Si datorita cui? Nu datorita conducatorului?

Deci... Va convine sau nu, Stranutelu e un maestru al jocului! Sincer, a revolutionat un server! Eu nu am fost in stare sa conlucrez in ultimul timp cu 80 de oameni, de-aia i-am si indrumat in mare parte la aliati, dar leaderul mamut conlucreaza cu 1000 si uite, ca nu se vaita!

Sa conduci un mamut in halul asta de bine... E ceva!

Probabil are aceeasi conceptie ca si Danimaxxx si Adrian barbarul despre un trib, dar de ce el nu si-a fracturat coloana ca ei? Stie el ce stie! Si noi, mai mult ca sigur nu stim.

Da, omul ma admira! Omul e prietenul meu! Si asta pentru ca atunci cand voi toti, clica asta de doi bani, il luati la suturi pe forum, eu il laudam si ii spuneam sa continue ce a inceput cu curaj, pentru ca o face bine!

Stranutelule sa ma pupi pe obraz cat vrei tu, ca si eu te pup pe tine! Felicitari!

P.S. Pana sa ne invingeti, mai aveti mult! Si daca tu, BURN DOMINATION, o sa fii la carma tribului, in scurt timp O.S.se duce;) Sincer... Imi lipseste Martzian!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1969

stranutelu iti respect modul diplomatic in care vb...dar la radu nu ai ce sa respecti...
 

DeletedUser7039

"Respect", ce cuvant cu greutate...

Ciudat e ca tocmai tu vorbesti despre el...
 

DeletedUser2821

Gata prieteni!
Nu va mai certati degeaba ... .
Acest razboi (ma refer la IMMO vs. die.) s-a incheiat noi nu mai avem granita cu IMMO ... .
Azi o sa vorbesc si cu radu !
Mi-a placut sa lupt contra voastra a fost frumos si in acelasi timp stresant recunosc !
Deci succes cu noul immo... :)
Pot sa recunosc ceva :D?
Sper sa nu se supere nimeni dar noul immo mi se pare frumusel :D ... .
Imi place ca e mic si o sa vada toata lumea ca in formula asta immo s-ar putea sa fie mai rau decat era cand era mare va zic sigur;) ... .
Succes !

Si trebuie sa ma laud si eu si sa inchei asta cu :

Side 1: Die.

Side 2: IMMO IMMOA

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 23
Diferență: 80

image.php


Si o lauda proprie :
Am cucerit 32 de sate de la immo !
 

DeletedUser1969

"Respect", ce cuvant cu greutate...

Ciudat e ca tocmai tu vorbesti despre el...

am tradat eu vreodata sau ce am facut de nu am voie sa ** de respect...a da am uitat nu stiu sa resping un atac ce vine la sec...nu am voie sa ** de respect...esti penibil!!!
 

DeletedUser7039

Vezi-ti lungul nasului copile... Nu ai fost unde am fost eu, nu stii ce am facut eu. Ti-e usor sa faci propaganda ca la coltul grajdului, dar daca te invit la o discutie fata in fata...

Ai zis ca sunt penibil... De ce?:)
 

DeletedUser1969

Vezi-ti lungul nasului copile... Nu ai fost unde am fost eu, nu stii ce am facut eu. Ti-e usor sa faci propaganda ca la coltul grajdului, dar daca te invit la o discutie fata in fata...

Ai zis ca sunt penibil... De ce?:)

auzi la tine sa imi vad lungu nasului...da cine esti tu vreun zeu al tribului.ro...ce ai facut tu ai dus un trib pe locu 1, si acum unde ii? ce crezi ca daca stau fata in fata cu tine trebuie sa imi aplec capu...hai mai lasa circu ca de oameni ca tine m-am saturat....
 

DeletedUser7039

Dar cine oi fi tu sa te saturi? Si sa ma intereseze pe mine daca te saturi...

Hai fata in fata... Atunci o sa iti pleci capul, te asigur.;)

Ultima replica pe care ti-am dat-o... Nu am cu cine sa ma cert... Nu ma interesezi, nu te cunosc, nici macar antipatic nu imi esti... Nu esti nimic pentru mine, decat un alt n00b cu care imi pierd timpul...:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1969

Dar cine oi fi tu sa te saturi? Si sa ma intereseze pe mine daca te saturi...

Hai fata in fata... Atunci o sa iti pleci capul, te asigur.;)

Ultima replica pe care ti-am dat-o... Nu am cu cine sa ma cert... Nu ma interesezi, nu te cunosc, nici macar antipatic nu imi esti... Nu esti nimic pentru mine, decat un alt n00b cu care imi pierd timpul...:eek:

nu am inteles ... ma bati pt un joc...de la tine nici nu ma astept la mai mult...dar nici asta nu cred ca esti in stare...
 

DeletedUser11242

Ce frumos vorbesti aici Radule :) , daca as posta conversatiile noastre pe mess , oricat de mult as cenzura afirmatiile tale , tot as primi ban permanent :eek:;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

Ma straduiesc sa vorbesc frumos in limita capacitatilor;)

Pe mess... Pai e boala mea sa vorbesc urat... Nu as putea altfel... Dar totusi... Ultima data noi doi parca am vorbit frumos:D
 

DeletedUser2821

Vreau ca un moderator sa inchida acest topic care vad ca a fost foarte folosit;)) !
Razboiul cu IMMO nu mai exista nu mai avem granita azi ne-am declarat neutri fatade ei si ei fata de noi.
In k44 vest i-am invins !
Succes tuturor si ne auzim pe un nou topil curand;) !
 

DeletedUser6843

Hai ma stranuletu-le acu vrei sa imi inchizi topicul cu die. :p ?
Pai am zis singur ca vreau sa il inchid ca nu mai avem granita si ne-am declarat neutri in k44 vest i-am invins si atat ;)
In curand o sa apara alt topic :)


Si tu te`ai trezit cu fata la plapuma?

stranutelu NU ESTE stranuletu sau cred ca m`am tampit eu daca am ajuns sa sustin aceste chestii.Eu personal nu as fi de acord cu inchiderea topicului numai asa ca sa nu fiu de acord :D.
 

DeletedUser11242

Ma straduiesc sa vorbesc frumos in limita capacitatilor;)

Pe mess... Pai e boala mea sa vorbesc urat... Nu as putea altfel... Dar totusi... Ultima data noi doi parca am vorbit frumos:D

Intr'adevar am vorbit frumos.

Acum am facut o comparatie intre felul in care te exprimi aici si felul in care te exprimi pe mess , sper ca nu te'a deranjat ca am facut'o si publica :p
 

DeletedUser7039

Nu ma deranjeaza:p

Chiar am o problema cu vorbitul urat pe mess... O declar.:)

Dar nici aici, uite ca nu ma exprim prea frumusel:D
 

DeletedUser11242

Spre deosebire de mess , esti un adevarat domn :D

On topic , die , dupa noobs a fost tribul care au pus cele mai mari probleme celor din IMMO , au fost ca un junghi in coasta lor , de care nu s'au putut trata :)
 

DeletedUser7039

Asa e... Am fost un diplomat prost... O recunosc... Prea multe razboaie...

Noi ne concentram pe 7-8 si cei 7-8 numai pe noi...

Dar revenim in forta... Imi place la nebunie cum se joaca acum:p
 

DeletedUser

2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
Domnilor, continuati discutiile in alta parte.
Topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus