Die. vs. LeNe

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Die. isi respecta renumele de trib 'serios' si incalca incontinuu aliante...pacat ca o sa am 30k grea cand le ajung nobilii :)

Die. isi respecta aliatii. Nu respecta refugiatii, milogii si pomanagii.

Te'ai trezit tu sa vorbesti despre respect.
 

cossu

member
Scor reacție
9
si totusi am si eu o intrebare

de unde rivalitatea asta asa mare??? eu sunt inca de la inceputul lumii 3 dar, cu toate astea nu stiu despre ce este vb aici...
 

cossu

member
Scor reacție
9
chiar crezi ca daca alaturi de jigsaw au mai enit si alti membrii die. este un semn de slabiciune sau de lipsa de tupeu...???? eu as zice ca mai degraba arata cat de unit este tribul asta...
 

DeletedUser

mai prietene,daca tu crezi ca pentru 3 sate merita sa pierzi peste 60 nobili si sute de atacuri,pentru a fie recuperate ulterior cu cate un sat de atac pe fiecare...nush ce sa,poate ai tu o strategie mai speciala de joc zic.schimbati nickul in "BlackHiena" ,se potriveste mai bine
pa


Vorbeste omul care primeste conturi de pomana? Poate reusesti sa-ti faci si tu unul singur
 

DeletedUser

Rosito,Sir Emil,tzepes,michelle2007@ Acum am intrat in L5 zona SE - K66

Va astept
 

DeletedUser1924

@JigSaw cred ca stiu mai bine ca tine ce joc si stai calm ca ai luat alea 2 sate din lipsa de timp si chef...daca vroiam si aveam timp nu luai nimic ;)
 

DeletedUser

leon de atacuri stiai foarte bne de o saptamana si cineva era on pe contul tau altfel nu-mi explic cum au ajuns trupe dintr-un sat pe care cineva din Die,la care aveam sitter la aceea ora, a primit raportul dupa ce ti-a luat un sat unde se vedea clar ca erau trupe intr-un sat luat de altcineva din Die cu 2 ore inainte:rolleyes:
Dar asa cum a zis si JigSaw nimeni nu-ti contesta calitatile de jucator.


lene ca si trib e aproape mort si acum culegem doar resturile deci putem sa zicem ca am mai castigat un razboi
 

DeletedUser

Side 1: Die.

Side 2: LeNe

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,518
Tabăra 2: 3,833
Diferență: 5,685

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 816
Tabăra 2: 227
Diferență: 589

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 97,733,448
Tabăra 2: 34,446,354
Diferență: 63,287,094

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,695,622
Tabăra 2: 2,389,340
Diferență: 6,306,282

image.php
 

cossu

member
Scor reacție
9
Deci cine castiga razboiul???????????
Die. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Die. eeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

@black leon

in l5 joc deja de aproape 2 sapt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Oare sa fie vb. de sate cedate tribului de un jucator ce se lasa:confused:
 

DeletedUser

SAU....
DAR NUMAI CA ACEL JUKATOR CARE A CEDAT SATELE MI-A FOST PRIETEN si dusman inversunat al vechiului die. asta inainte sa intre doze la voi......,
PANA AKUM 2, 3 ZILE CAND SUBIT A PARASIT JOKUL
DAR PANA LA URMA CE STIU EU .....UN SIMPLU "JUNIOR MEMBER" SAU NOOB CUM VRETI VOI ZEILOR.......
 

cossu

member
Scor reacție
9
SAU....
DAR NUMAI CA ACEL JUKATOR CARE A CEDAT SATELE MI-A FOST PRIETEN si dusman inversunat al vechiului die. asta inainte sa intre doze la voi......,
PANA AKUM 2, 3 ZILE CAND SUBIT A PARASIT JOKUL
DAR PANA LA URMA CE STIU EU .....UN SIMPLU "JUNIOR MEMBER" SAU NOOB CUM VRETI VOI ZEILOR.......

Care este problema..atunci cand un jucator se lasa...cui? sa cedeze satele ..decat colegilor de trib/...deci care este discutia?? ca nu inteleg....Te intreaba un zeu!!!
 

DeletedUser

Care este problema..atunci cand un jucator se lasa...cui? sa cedeze satele ..decat colegilor de trib/...deci care este discutia?? ca nu inteleg....Te intreaba un zeu!!!

eu eram colegul lui de trib!!!!!!
PS vezi cine l-a invitat la voi pe respectivul si-ti vei da seama.......
 

DeletedUser

Acest topic se poate inchide, in situatia de fata nu se mai poate vorbii de un razboi intre aceste triburi, castigatori sunt membrii tribului Die. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus