Die. vs MdA

  • Autor subiect cucuvea de noapte
  • Data de început

DeletedUser

asa cum au mai fost si alti atacati:D...daca nu au ce sa faca cu trupele in sate,nu imi dau seama unde este problema ta?:p
 

DeletedUser7003

Alt fan de-al nostru , mai cucuvea , te lauzi ca ai sprijin...pai daca tie la moral 33 iti scade zidu de la primu atac inseamna ca esti zob :) Fuji Fuji Fuji de aici ca te faci de ras , si vorba pisicutzei nu esti nici primu si nici ultimu care va ajunge la margine in scurt timp :) Have Fun
 

cossu

member
Scor reacție
9

Realizezi ca tu esti una dintre cele mai mari probleme, pe care le are Die. in aceste momente.Date fiind aceste lucruri toti membrii tribului iti vor acorda atentia necesara, macar pentru a ne apara impotriva furiei tale, fiind imposibil de a te invinge.:)

Sunt sigur ca si cei din Scitii si T.D.K. ii multumesc bunului Dumnezeu pentru faptul ca nu au si ei sate pe langa tine, pentru ca daca divinitatea te-ar fi aruncat pe langa ei..probabil ca asta ar fi insemnat pieirea lor...asa cum prezenta ta in mijlocul nostru, va insemna si pieirea noastra pe Lumea 3.

:)

Sa ai spor viteazule si viatza usora:).

PS: Scuza-mi sarcasmul, dar nu m-am putut abtine.
 
Ultima editare:

DeletedUser2786

uite cossu ce activ e pe forumul extern.....ii luati pe astia mici la misto dar nu va vedeti n00bii din ograda....not good mon cher:(
 

cossu

member
Scor reacție
9
uite cossu ce activ e pe forumul extern.....ii luati pe astia mici la misto dar nu va vedeti n00bii din ograda....not good mon cher:(

Eu sunt activ atat pe forumul extern cat si pe joc...Tu vad ca nu ai nimic de spus nici aici...si dupa cate ai declarat acum ceva vreme..nici pe joc..doar te-ai lasat.

Si ca un raspuns acum la subiectul ridicat de tine:Cei mici, pentru a nu fi luati la misto, ar trebui ei in primul rand sa nu ii ia la misto pe cei mari, si doar sa joace jocul, ar fi scapat in aceasta situatie de replicile mai mult sau mai putin acide.

Spor!
 
Ultima editare:
Sus