Die. vs mrc

  • Autor subiect DeletedUser8914
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9858

wow o replica demna de un lider "inteligent si de calitatate" ,a si "super mario" nu trebuie sa iti ceara nimeni voie sa posteze pe aici , chiar daca in tribul "super mario" tu esti un mic hitler nu insemna ca toti sunt obligati ca acolo sa iti respecte vorbel de duh foarte doxate de altfel:D
Incearca sa treci si tu la level doi poate scoti cumva si tu ceva interesant inafara de aberatiile de mai sus;)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
chiar voi a`ti spuso, aici e forumul in partea cealalta este jocul
asa ca nu nai manca atata de pe jos despre tribul super sau altceva,ca sa nu faci vreo carie :),
magarilor

cata lipsa de moralitate sa jicnesti un trib intreg,
tre sa fi um om adevarat sa scoti asemenea penibilitati din acea gura,
toti aruncati cu noroi ,
spuneai de avatar, pot sa`mi pun si avatar cu maimute,care este problema ta? suferi de viatza?
 
Ultima editare:

DeletedUser9858

:DPtr "cineva de calitate" ca tine si asa de bun , care creste 90% numai din inobilari interne sau daca ataca tot tribul inainte si i i curata satele ,ai perfecta dreptate chiar stii sa joci;) si esti in masura sa vorbesti.

Oricum incearca sa treci la level doi mai repede si numai da cu copy paste replici de pe google fi si tu original macar odata in viata:D
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Un Admin sa inchida topicul
ambele triburi au disparut de pe harta si nu are rost sa ascultam toate aberatiile unor frustrati
 

DeletedUser9858

:Dopa, sau terminat:D vorbele de pe google numai ai replica?

Ai mei, ma dezamagesti ,credeam si eu ca , chiar ajungi si tu la level 2 pe bune dar se pare ca sa inecat la intrare:D vestiul sef de trib super mario;)
 

DeletedUser40689

Ce sa fac tu pe joc ? :)
Ati castigat prin tradare , atat si nimic mai mult , uite inca unul dintre multele exemple , nu l-am atacat pe festina lente fiindca
GardianulMagic în data de 12.01. la ora 16:07
nu stiu.... el stie eu am vorbit cu el si a zis ca nu va ataca pe nimeni de la noi chiar daca risca concedierea nu il atac pe el
acum probabil se mandreste cu satele care mi le-a luat ...

Ete fas , cu ce va laudati voi , ca ne-ati facut prin tradare...avand in vedere ca in tribul ala e plin de jucatori care si-au tradat triburile , voi ce viitor credeti ca o sa aveti ?:D

Si tu si smotocit vad ca tot o dati cu afirmarea , de...fiecare cu ce-l doare , nu dorele ?

Nu uita sa aprinzi becul in Noaptea Mintii , daca nu , decat sa mai scrii asa incoerent , mai bine pui niste desene aici .
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
nu m`ai vorbi de joc , te rog frumos. tu nu ai nici o treaba cu jocul, asa ca ramai la balivernele tale .
asa spun m`ai nou invinsii?
chiar propriul tau trib tea tradat, cred ca si`au dat seama cat de penibil esti, atat ca conducator, cat si ca jucator.
 

DeletedUser9858

Doar atat?!?!!?:eek:
Ai mei , uite mie mila de tine rau de tot si te ajut eu sa ajungi la level doi ,daca promiti ca iti dai stergere la contu de pe forumul extern te invat de unde sa iti angajezi un trainer la un pret relativ mic ca totusi e criza, si sa reusesti si tu macar in viata reala sa scapi de oasele alea cu care te lauzi:D
Daca vrei iti pot da si o pila sa intrii in manastirea de taici a lui frizeru;)
 

DeletedUser40689

asa ca nu nai manca atata de pe jos despre tribul super sau altceva,ca sa nu faci vreo carie ,
magarilor
mai , eu tot repet sa aprin becul in Noaptea Mintii , nu ma asculti si uite ce iese
suferi de viatza?
etc. nu are rost sa le pun pe toate.

Ei vai...suntem magari ? ce ai cu magarii dorele ?

Tradare...nimeni nu poata sa contrazica ce am scris la profilul meu , festina a stat mai mult in sitter , ceilalti interne , a fost bine atunci , dar na...posibilitatea de castiga sate usoare...li se potriveste de minune asta [video=youtube;EuztbN1HjTA]http://www.youtube.com/watch?v=EuztbN1HjTA[/video] stai flexat , la fel o sa patiti si voi ))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
de ce anume ti`e mila bre? de viata ta reala?
dc sa dau stergere? nu ma puteti face din vorbe? altceva din patetica aia de replica cu nivel 2 mai sti?
nu stiu de ce dar am impresia ca esti un copil frustrat, invidios, care incearca sa faca atac la persoana crezand ca realizeaza si el ceva, daca pe joc nu au putut realiza nimic niciodata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus