Die. vs mrc

  • Autor subiect DeletedUser8914
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pana sa ma cucereasca pe mine Kenji, vedeti sa nu fiti voi cuceriti. Sa vedem cum evolueaza razboiul asta.

Parte 1:
Triburi: MRC, MRCa
Parte 2:
Triburi: Die.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 191
Tabăra 2: 63
Diferență: 128

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 4
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 468,458
Tabăra 2: 114,764
Diferență: 353,694

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,845
Tabăra 2: 13,320
Diferență: 14,525

chart


P.S. Asa tare m-am distrat cand am vazut ca-l tot sprijiniti pe colegul theodor1 incat nu m-am putut abtine sa-l atac :D
 

DeletedUser40689

P.S. Asa tare m-am distrat cand am vazut ca-l tot sprijiniti pe colegul theodor1 incat nu m-am putut abtine sa-l atac
Mai bine editeaza asta , ai reusit din nou performanta ca din doua fraze una sa fie...BAC-u te manca :D

Amice , dintre jucatorii astia pe care i-ai facut , a fost careva activ ? esti ca un vultur din ala...stii tu de care .
Poate pe unii ii poti mintii , dar pe tine nu ai cum .
 

DeletedUser

doamne ce a ajuns jocul acesta, ce caractere...stau sa ma intreb unde-i bunul simt:).
Sa spunem ca un jucator din mrc a fost atacat, un coleg la sprijinit si amandoi au pierdut tot, ce credeti ca face un leader adevarat? bineinteles intai cel atacat concediat sa nu dea rau la statistica, apoi cel care la sprijinit are niste sate frumoase acum ca nu mai are trupe de ce sa nu ii luam satele pe moca? doua concedieri ca au luptat pentru trib.

Felictiari joy, iti urmaresti interesele, manipulezi jumate de harta, iti bati joc de toti, aproape toti iti fac jocurile, da esti un jucator de top, da esti un leader "bun" insa ai pierdut la alte capitole. Tot asa o sa rupeti tot...
 

DeletedUser

referitor la declaratie,imi asum eu declaratia si mi se pare haioasa,voi va luati de toti cu vorbaria dar rezultatele reale nu stiti sa le postati doar incercati sa duceti lumea in ceva ceata,mam obisnuit cu acest stil,asta va caracterizeaza :)


pe toate lumile trebuie sa intre cate cineva care se crede la ora de romana..

ionel..socializeaza tu unde vrei...dar nu uita ca aici e tribal wars..nu site de matrimoniale
 

DeletedUser40689

Care e problema gabriele , te simti cu musca pe caciula ? :))

Cu matrimonialele care e spilu ? ca nu m-am prins .

Tu imi spui mie ca aici e tribal wars ?? te pomenesti ca vrei sa imi dai si lectii :))
 

DeletedUser8914

defapt aici e triburile si joaca toti cei care ucid limba romana.
 

DeletedUser6636

Hai să chibiţăm, Florinel.
Eu spun ca Mercenarii au ocupat locul lăsat de nubii din TOM, în sensul aroganţei.
Au toate şansele, dacă continuă pe tonul ăsta, să supere -ca şi regretaţii TOMişori - prea multă lume şi s-o ia în freză urât.
(Ehei, nu mai există diplomaţie ca pe vremea lui Sir Soreen sau, mai recent, Crioli.
O singură fiinţă care ar şti să facă diplomaţie frumoasă mai cunosc: Mangotaru.
În rest... dai cu puşca/nu ia foc/o fi vorba de noroc.)

Revin la idee, hai să chibiţăm. Eu aşa spun, că Mrc o să dea de smârc dacă nu corectează coeziunea în interior şi atitudinea exterioară.

Vă urez o Apocalipsă fericită.
 

DeletedUser

Puteti sa vorbiti despre tribul MRC cat doriti si despre orice va face placere. Pana la urma doar noi, cei din interior stim cum stau lucrurile in realitate.

@lucia lucia, eu fiind mai nou pe forum nu te cunosc spre rusinea mea si te-as ruga sa te prezinti daca doresti :)
@ione.gunner cu ce altceva mai aberezi astazi pe forum? Daca tot te simti obligat sa ma inviti sa scriu pe forum eu accept...
Ca tot omul imi place sa ma uit la circ !

In alta ordine de idei, va doresc o apocalipsa plina de caldura si impliniri sufletesti.
 

DeletedUser6636

A cere unei fete să se prezinte e cam... mercenar. Regret, n-am de gând să-ţi fac onoare.:p
Dealtfel, discutam cu Florinel şi nu cu tine.
Topicul se referă la războiul Mrc-Die. şi ar fi cazul să-mi mulzumeşti mumos că fac agitaţie pe tema asta stupidă şi-ţi dau ocazia să te bagi în seamă, domnule de Navarra.
 

DeletedUser

Daca nu vrei sa spui cine esti asta e :)
Tema asta stupida de care vorbesti a fost facuta de cei din Die. care ma roaga prin mesaje in joc sa postez aici...
Probabil vor si eu putina atentie, sa auda cineva si de ei.

ione.gunner în data de 20.12. la ora 23:41
Inteleg ca esti tare in gura cu xenadia , da pe extern puisor de ce nu ai mai zis nimic ? ti-ai epuizat stocul de cuvinte ? ori astepti sa inveti unele noi si abia apoi sa postezi ?

Vorbind de persoane arogante...
 

DeletedUser40689

Eu aberez ?? vino cu exemple , nu scrie doar ca sa te aflii in treaba , ce ti-e si cu mincinosii astia...

Baietas , normal ca ai scos totul din context , daca tot ai postat o parte din conversatia noastra , de ce nu ai pus-o pe toata ? chiar te rog sa o pui pe toata , asta daca iti da voie kitkat :)) nu cred ca e ceva de ascuns , nu ? apropo , ce se poate spune despre un individ care jigneste ori aduce acuzatii altuia si apoi il blocheaza ? :)

Probabil vor si eu putina atentie, sa auda cineva si de ei.
esti sora cu Elena Basescu ?

Totusi , inca o data la multi ani din partea mea , nu iesi si tu cu amicii/amicele ? tot la calculator ?:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ione.gunner tu nu intelegi un lucru. Eu nu am nevoie de aprobari pentru a posta ceva.
Cat despre jignit ti-am spus ca o sa las sitter si ti-am spus si de ce (In caz ca nu ai inteles nu eu am fost ala)

Uite aici ce am discutat noi, eu nu am nimic de ascuns

Plecat am fost pana acum :)

ione.gunner dec 20,2012 23:41
Inteleg ca esti tare in gura cu xenadia , da pe extern puisor de ce nu ai mai zis nimic ? ti-ai epuizat stocul de cuvinte ? ori astepti sa inveti unele noi si abia apoi sa postezi ?

navara61 dec 20,2012 23:45
tocmai ce-am postat ca sa mai ma distrez :D Cu xenadia mai vorbesc si eu ca omul ca trebuie sa ne bucuram sufletul si noi nu?

ione.gunner dec 20,2012 23:49
Dar de ce nu vrei sa imparti bucuria asta si pe extern ? esti timid ?

navara61 dec 20,2012 23:52
Adica ce i-am scris? Da-i bataie, fa-i export si pune-l. Tu crezi ca-mi faci mie vreun rau? Eu sunt dragut cu toata lumea pana ma supar. Si cand ma supar tot simpatic sunt

navara61 dec 20,2012 23:57
Eu totusi nu stiu de ce ai tu asa o bucurie sa vezi totul pe extern. Vreti atentie, sau cum?

ione.gunner dec 21,2012 00:00
Nu stiu ce i-ai scris , da am mai vazut un mesaj pe care i l-ai trimis , esti prea plin de tine si folosesti cuvintele aiurea .

Sa iti fac rau ?? ce intelegi tu prin asta ? ))

Ei na...te superi , si ce , asta ar trebuii sa ma impresioneze ? )) esti haios rau tinere .

Nu puisor , da vreau sa vada toata lumea cat te duce capu , sau ce , ti-e rusine sa postezi acolo ? da , stiu ca e greu sa legi cateva fraze coerente , da incearca totusi .

navara61 dec 21,2012 00:03
Nu cred ca am inceput eu sa scriu ca un apucat, cu greseli de ortografie sau altceva. Pur si simplu nu prea ma intereseaza sa postez pe extern.

Atat cat ma duce capul eu va iau sate si voi ramaneti cu nivelul vostru inalt de educatie si civilizatie care va obliga sa corectati pe toata lumea si sa ne faceti cum vreti.

Pana la urma nu prea imi pasa ce intelegi si ce nu.

Un singur lucru trebuie sa iti intre in cap:

Suntem in razboi, facem ce vrem atata timp cat prosperam

ione.gunner dec 21,2012 00:09
Puisor , nu e vorba despre greseli gramaticale , ti-am tot repetat asta , chestia e ca nu stii sa legi doua fraze , pune-te cu burta pe carte mai bine .

Te lauzi cu satele pe care le-ai luat ?? ai luat sate de la careva activ ? ai un stil ca al hienelor , intelegi la ce ma refer , nu ?

navara61 dec 21,2012 00:15
O sa fiu scurt ca sa intelegi si tu chiar daca sunt incult :)

1 Nu's puisor, copilas sau altceva.
2. Te repeti, ma plictisesti.
3. Cuceresc si eu ce cresteti in zona mea.
4. ******** (editat nu cred ca este necesar sa mentionez pe extern asta) asa ca las sitter. paaa :-*


P.S. M-am amuzat copios cand am vazut ca v-ati redenumit satele pentru mine, ma simt important acum !
 

DeletedUser40689

Si totusi nu e toata conversatia amice :) a zis kitkat ca te inobileaza daca arati si ce a scris el ?

Nu trebuie sa te simti important ( nu ca nu te-ai considera ) , satele sunt redenumite asa ca sa iti uram la multi ani , un simplu multumesc ar fi fost indeajuns , dar na...fiecare cu ce-l doare :D ai sezizat aluzia ? :)
 

DeletedUser

Eu vorbesc strict despre ce fac eu. Ce ai vorbit cu Alex lamuresti cu el.

Sa va multumesc pentru ca ma atacati? Sunteti simpatici :)
 

DeletedUser40689

Nu , sa imi multumesti ca incerc sa te invat sa nu mai violezi limba romana :) cand o sa dai bac-u poate o sa-mi multumesti .
 

DeletedUser

Stai linistit domnule profesor, ma descurc ! Pana atunci aici se vorbeste despre Die. si MRC nu despre bac
 

DeletedUser40689

Da , dar se mai vorbeste si despre violarea limbii , saracuta de ea , viitor de....tara noastra are :)
 

DeletedUser

seara lucia lucia, ce mai faci nu te-am mai vazut de o gramada de timp:)..fiecare face cum poate sa zic asa:)

kiko ai titlul gresit, eu cred ca mai corect era ceva de genu die vs mrc&marionetele
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
foarte urat ce am citit pe aici, nici nu m`ai calc pe extern curand,a`ti ramas lafel de cand va stiu,atacuri la persoana ,corectori gramaticali,zei,mai lasati`o balta si distrativa, in fond acesta este scopul unui joc. Dar se pare ca voi a`ti devenit maniaci.

"I`mi cer scuze pentru eventualele greseli gramaticale dar nu toti am terminat 3 facultati"
 
Ultima editare:

DeletedUser42970

Mi-ai cam luat cuvintele din tastatură, vărule. Băieti, cititi extrasul ăsta din regulamentul forumului, parcă ati uitat de-atâta timp de joc.. si poate vă mai calmati /:

● 1. Comportament


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. [..]

1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.

[..]

++ ● 2. Reguli de postare

2.3. Discuţiile care au loc doar între doi jucători trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.

Chiar nu-i interesant să vă citesc aceste schimburi de replici. Măcar de v-ati ameninta sau ati spune glume tari; să râdem toti. Asa.. vă cam pierdeti din integritate.
/Stiu că nu-i războiul meu si poate-mi spuneti că mă bag în seamă dar atâta timp cât discutiile astea-s pe forumul unei lumi pe care jucăm toti, ar fi bine zic eu să fim ontopic peste tot.
Fapt pentru care;- pac-pac, una bucată hartă sexy /:

2d1mnap.gif


/ Àpropo, nu puneti si voi niste statistici/capturi ecran din pagina de războaie ale tribului ? Să vedem si noi care si cum, ai cui umeri îs munciti. Si ca veni vorba de altceva, parcă băgase si petrecăretu' quz0r niste statistici; a intrat si Ibidem în acest război ?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus