Die. vs mrc

  • Autor subiect DeletedUser8914
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8914

In primul rand am sa ii cer scuze prietenului meu ca postez asta fara ca el sa aprobe , uitati , ce este mrc... pe scurt.

[1:24:35 AM] navara61: subscriu la ce a zis, sper sa m*** in chinuri de la ce boala oi avea tu. Esti un om fara caracter atat am avut sa zic. PA


Si acuma o sa vina un raspuns de genul , ceea ce vorbesc eu pe skype este alta poveste . Poveste / nepoveste ... tu de ziua ta ai mers ai savurat un robby bubble cu amicii tai si ati mancat sandwichuri , noi ne facem sarbatoriile impreuna si nu numai. Intelegi care este diferenta dintre a spama si de a creea prietenii?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15142

hmm, vreau si eu robby bubble, cand eram mici mama nu imi lua asa ceva..:((

vreti sa chem un mod baieti?:D
 

DeletedUser

foarte urat ce am citit pe aici, nici nu m`ai calc pe extern curand,a`ti ramas lafel de cand va stiu,atacuri la persoana ,corectori gramaticali,zei,mai lasati`o balta si distrativa, in fond acesta este scopul unui joc. Dar se pare ca voi a`ti devenit maniaci.

"I`mi cer scuze pentru eventualele greseli gramaticale dar nu toti am terminat 3 facultati"

astia cu 3 facultati se apara cu dex-ul intr-o mana si diploma de bac in cealalta :))

daca trimiti trenulet pe cineva din academia(deja nu mai e trib..e ceva mult superior noua) Die se intorc nobilii si cu vreo 2 teme de facut pentru maine :))
 

DeletedUser

Vad ca in continuare aceeasi poveste cu voi aici si nu o scot la capat. Aceasta este ultima mea postare pe extern cel putin pentru o vreme.

[1:24:35 AM] navara61: subscriu la ce a zis, sper sa m*** in chinuri de la ce boala oi avea tu. Esti un om fara caracter atat am avut sa zic. PA

Daca ti se pare normal ca omul asta care imi era "aliat" de la inceputul lumii, caruia i-am dat tot sprijinul pe care il aveam sa-i salvez satele sa imi spuna ca ma ataca foarte bine, mari caractere!

Atat am avut sa spun, in rest vorbiti ce vreti si cat vreti, eu va astept in satele mele in continuare.
Navara, terminat
 

DeletedUser40689

astia cu 3 facultati se apara cu dex-ul intr-o mana si diploma de bac in cealalta )
ma gandesc ca nu despre mine e vorba , chiar daca pe 28 nu ne-am intalnit pe harta ne cunoastem oleaca amandoi , nu gabriele ?

@ Varufashion , daca ti se pare ca eu sunt maniac cand corectez pe cineva atunci asemenea fraze : " navara61: subscriu la ce a zis, sper sa m*** in chinuri de la ce boala oi avea tu. Esti un om fara caracter atat am avut sa zic. PA " "ridica 2 degete cand mai vrei sa porti o discutie,abia daca iti dau unda verde mai poti sa ** "
" Kenji: <<< ****** in gura de tablagista **** mai ai sat acum
dute si te impusca— Kenji
, Monday, December 10, 2012 8:10 AM " si multe alte asemenea cum ti se par ? aia nu mai sunt manici ? cum or fi ?

Navara , nu cauta justificari , cand "aliatul" tau a vrut sa plece din trib , ai facut ceva in sensul asta , ai luat atitudine ? daca tineai atat la el de ce nu l-ai urmat ? de ce a plecat ? eu am ajutat pe mai multi decat ai ajutat tu , si care pana la urma au fost contra mea , dar nu am injurat pe nimeni , in momentul in care ai spus ce ai spus ti-ai dat arama pe fata .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu are rost acest topic,nu este important razboiul asta.Daca am face un topic pentru fiecare razboi mare,ar fi dezastru.
Nu o luati in lume de rau,dar nu are rost momentan :),dar e un mod de comunicare pentru a ne tine la curent cu noutatile :D
 

DeletedUser40689

Asa crezi , ca nu e important ? eu zic ca este .

Adevarul e ca nu s-au prea postat statistici , insa s-au putut trage anumite conluzii si asa .
 

DeletedUser

Mai mult vad spam,va certati.Nu puteti schimba un om doar prin vorbe :),zic din propria experienta.Te legi de el,el nu se schimba pentru tine.Puneti si voi niste statistici,acest topic este legat de razboi,nu de certuri.
 

DeletedUser40689

E razboi psihologic :) razboiul nu inseamna doar pac -bum-bum , nu ? apoi dupa cum zicea si amicul meu Sun Tzu : cunoasteti adversarul...etc .
 

DeletedUser8914

Războiul dintre Mercenaries şi Die in the hands of Gods s-a încheiat. (nou)

se pare ca am castigat.
 

DeletedUser40689

Saracu joy , imi pare chiar rau de el , barem ei ne-au declarat razboi , nu ca alti mari...
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
si tu esti un fel de avocat? sau un fel de posta in stil nou?
nu m`ai latra atata, dute bea o cafea si trezestete la realitate :)
 

DeletedUser9858

Poi inca mai crezi ca e nevoie de avocat sau de posta acum ?
Trezestete tu, ca orice ai scrie tu pe aici tot stie deja toata lumea 31 ce hram purtati voi tribul Super Mario ,asa ca nu e nevoie sa mai zic chiar nimic despre voi e de ajuns ceea ce postezi tu ca sa iti dai seama de multe mai ales de calitate;), macar incearca sa spui ceva util ca pana acum doar ai confimat ce spune lumea despre faimosul trib de imprevizibili tribul super mario
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
tu chiar crezi ca ma deranjeaza ca spune un nimeni despre tribul super? jicnindune nu ne arati decat ca esti un pustiulica fara viitor, de joc nu m`ai spun asa fac cei slabi pe joc vin aici sa comenteze ca niste tzatze :)
din cate observ ai o problema cu noi, i`i urez numai de bine cand cobori scarile :)
aici jucam ,nu comentam despre ciorba altuia asa ca , iesi la aer ,faci si spam sa te afli in treaba,
 

DeletedUser9858

Eu n u cred ca ia vazut de la mine vreo jicnire{daca o faceam eram in vacanta de mult Tring },faptul ca te simti tu vinovat de anumite chestii pe care tribul "super mario" lea facut insemna doar ca e realitatea ce am scris eu .
Si legat de jucat:

Lumea e abia la inceput si deja vorbesti ca si cum ai 2000-3000 de sate cu, toate ca daca mai existati pana luna viitoare o sa fie mare minune , si ma refer iar la calitate , un lider bun{cea ce nu e cazul} ar fi procedat total diferit fata de cum ai procedat tu.
 

DeletedUser40689

ha ? ai inventat un cuvant nou ? felicitari .

pustiulica fara viitor
ia uite cine vorbeste...tu barbatul fara tuleie , iti mai repet , poza ta spune totul .

sa comenteze ca niste tzatze
lasa ma limbaju de mess si vorbeste normal .

din cate observ ai o problema cu noi, i`i urez numai de bine cand cobori scarile
numa tu stii la cine te refereai aici , aoleu...

tu chiar crezi ca ma deranjeaza ca spune un nimeni despre tribul super?
da, vad ca nu te deranjeaza :)
aici jucam ,nu comentam
alooo , dorele , aici e forumul , de jucat se joaca dincolo , aici se comenteaza , of doamne...

Hai mai Super Mario ,aprinde si tu barem un bec in Noaptea Mintii fiindca vad ca nu pot sa te concentrezi in intuneric .
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
ia mai taci :)
dute si te plange in alta parte , Si super mario sa le spui prietenilor tai imaginari bai desteptule :)\
asa este ionele daca nu ai facut nimic pe joc si esti varza murata macar aici sa vi sa te afirmi si tu nu?
voi sunteti ceva gen, pic si poc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus